CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 9
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 9
???????
MIX
Так уміє святкувати тільки «Десята кегля»
«Десятій кеглі» виповнюється 1рік
Спадкоємці таланту Корпанюка
Мистецтво різьби по дереву...
Руслана відкрила секрети Євробачення
Євробачення-2005...
Картинам повертають життя
Відреставровано шедеври малярства...
Оаза любові
Літературні вечори в "Оазі"...
Екс-«ВІА Гра» проміняла телебачення на книги
Час включатися у творчу діяльність...
CITY FASHION
Костюм для першої леді
Богуцька вдягається від Богуцької...
STORY
Луцька попелюшка — Принцеса Таїланду
Наші в Таїланді...
CITY HOLIDAY
Войцех Галонзка: «Жінки повинні мати свято щодня»
Консул РП вітає наших жінок...
Кого заміж кличуть?
4 запитання чоловікам...
CITY MEETING
Юлія Міщенко:«Гаряча і гірка»… й до того ж інтелектуальна поп-рок-зірка
Солістка «Таліта Кум» для "CITY LiFE"
CITY SPORT
З чемпіонським знаком
Магія одиниць...
CITY ART
Скромна привабливість наготи
Замилування жіночністю...
«Студіон» у світовому контексті
«Минуле і сучасне» у Львові...
Творець «чумацької епопеї»
Виставка Петра Сипняка у Львові...
CITY ЗУСТРІЧ
Ніна Загребельна: «Я п’ять тисяч разів... мама»
Краще запалити свічку, ніж нарікати на темряву...
???? ??????
Над Римом не владний час
Вічне місто...
CITY TALK
«Beauty Team»
Жінки відомих футболістів спеціально для "CITY LiFE"...
ТЕОРІЯ СУМІСНОСТІ
Щаслива сім’я за формулою кохання
Унікальною розробкою лучанина Олександра Висоцького вже скористалося понад п’ятдесят тисяч людей!
CITY PARTY
«CITY LiFE» вітає «Пікасо»
«CITY LiFE» в гостях у «Пікасо»
CITY PRESENT
Подарунки для жінок
Гороскоп подарунків
HOLIDAY
8 Березня: історія традицій
Історія свята весни
???? ??? CITY
???????:
N2(9) Березень 2005     ???? ??????: Над Римом не владний час
??? ? ???????
CITY HOLIDAY
Кого заміж кличуть?

 1. Ви працюєте для жінок. Чому?

 2. Сучасна жінка, на ваш чоловічий погляд, це плюс чи мінус порівняно з її традиційним історичним образом?
 
 3. Чому чоловіки обирають ту чи іншу жінку? Який «боєкомплект» є безпрограшним у війні за чоловіче серце?

 4. Ваша досконала жінка? Ідеальний подарунок для неї на 8 Березня?


 Віктор Вікарчук, директор спортивно-оздоровчого комплексу СВ,Хмельницький.

 1 . …Бо легше розвивати бізнес, якщо споживачами послуг стають жінки. Вони звикли дбати про себе — не те, що чоловіки… Мені навіть здається, що жінки за своїм духовним розвитком набагато випереджають сильну половину людства. Вони просто створені для того, щоб щодня прикрашати наше життя. Власне, жінки гідні того, щоб їх щодня носити на руках…Тому приємно працювати з ними — відчуваєш піднесення, натхнення...
 2 . І плюс, і мінус… Плюс жінки отримують у мене за те, що до самопожертви турбуються про дітей, сім’ю. Вони ж ні перед яким випробуванням не зупиняються… Беруть на свої плечі найважчу ношу. А мінус — за надмірну політизацію. 
 3 . Це вічна загадка. На мою думку, чоловіки здебільшого шукають жінок, подібних до себе, які можуть зрозуміти їх. І найперше здобуває чоловіче серце жінка, яка розвиває стосунки з сильною статтю не штучним, а природним способом.
 4 . Та, в якій внутрішній світ сповнений духовністю… Крім того, досконала жінка має бути розумною, красивою і мудрою. Вважаю, що ідеальним подарунком для жінки може стати будь-який — головне, щоб його вчасно вручити. Своїй донечці-школярці Тані на честь свята думаю подарувати туристичну путівку в Карпати.


 Володимир Кордунов, перукар, Луцьк.

 1 . Насамперед мені це дуже подобається. Я завжди хотів працювати в галузі моди, творити моду. В жіночій перукарні більше можливостей для творчого розмаху, творчої фантазії. Жінки такі мінливі і непередбачувані — в цьому я переконався за роки роботи з ними. Тому до кожної шукаю особливий підхід. Прислухаюся до її бажань, але й по можливості додаю щось своє.
 2 . Вона зовсім інша. Сказати, краща чи ні, неможливо. Сучасна жінка може займатися зараз і політикою, і бізнесом — чим завгодно. Мінус у тому, що вона стала дещо холодною, а плюс — сама за себе може вирішувати.
 3 . Різним чоловікам подобаються різні жінки. У кожного свій ідеал, до якого він іде, якого прагне. Напевне, в першу чергу чоловіки дивляться на зовнішність, а потім уже на інші фактори. Для мене важлива доглянутість — як зовнішня, так і внутрішня.
 4 . Жінка має бути в міру стильна, в міру ексцентрична, в міру дотепна. Все має бути в міру. А також гарна, добра, повинна не боятись експериментувати, але в той же час вона має бути романтична. Хорошим подарунком для жінки вважаю парфуми, ювелірні прикраси, адже їм так подобаються діаманти. Ну, і гарний настрій, і не тільки на свято, а й щодня.


 Віктор Новіцький, директор торгово-промислового підприємства «Універсал», Хмельницький.

 1 . Ну, що це за робота без жінок? Не уявляєте, який вони дають заряд бадьорості та доброго настрою! Створюють атмосферу доброзичливості та привітності. І краще розуміють чоловіків…
Наше підприємство спеціалізується на виготовленні жіночої білизни. Ми виходимо з того, що не одягаємо жінок, а даруємо їм насолоду. Досвід мені підказує, що вони відбирають усе краще, що створили чоловіки.
 2 . Жінка з часом змінюється, скажімо, як і цивілізація, техніка… Рух життя не дозволяє їй стояти на місці. Тому я не став би порівнювати сучасницю з її історичним образом. А скажу так: жінка в усі часи прекрасна… Весь світ зігрітий її любов’ю…
 3 . Чоловік найперше обирає ту жінку, з якою відчуває гармонію. Кожен з нас хоче кохати…
 4 . Та, яка дозволяє собі бути неповторною, бажаною і нерозгаданою. Звичайно, при цьому жінка має залишатися чарівною, милою і ніжною. А ідеальний подарунок для неї — кохання лицаря і джентльмена.


 Микола Оцерклевич, масажист, Рівне.

 1 . Це можна назвати, швидше за все, збігом обставин. Я закінчив медучилище і приїхав працювати у Рівне. Тут влаштувався масажистом: спочатку в лікарні, а пізніше — у косметичному салоні. В останньому я роблю переважно косметичний масаж, проте часто доводиться поєднувати його з лікувальним. 
 2 . Сучасні жінки дуже різні: це видно навіть з поведінки на масажному столі. Є жінки, що приходять, мовчки лягають, я роблю масаж, і вони йдуть, не сказавши ані слова. А є такі, що доводиться й додому проводити. Було колись: прийшла до мене жіночка на антицелюлітний масаж. Після масажу везе мене до ресторану, а потім запрошує до себе додому. Приїжджаємо туди, а там — ще троє «молодих та незаміжніх». То ледь утік звідти, а піджак там і залишився… Так що в сучасній розкутості жінок є як плюси, так і мінуси.
 3 . Думаю, чоловіки звертають увагу послідовно на такі жіночі якості: її характер, фігура, а масажисти — ще й на фінансовий стан (сміється)… А для того, щоб завоювати чоловіче серце, жінка повинна бути неревнива — це раз, мати привабливу зовнішність — це два, й уміти допомогти, коли це буде потрібно. Оце й усе.
 4 . Для мене досконала жінка — це симпатична, добродушна, здорова і небагата українка. Хоча головне, щоб людина була хороша. А ідеальним подарунком на 8 Березня була б… шуба. Так, норкова шуба.


 Ігор Садовий, фотограф, Львів.

 1 . Власне, я працюю не на жінок, а на чоловіків. Адже це жінки існують на чоловічій території. Візьміть будь-який чоловічий журнал — там буде спорт, автомобілі і жінки. Жінка — традиційна тема для образотворчого мистецтва, починаючи з палеоліту. Жіноче тіло — дуже вдячний матеріал і для реалістичних, і для абстрактних композицій. Наприклад, натюрморт з предметів завжди пов’язаний зі своїм часом, адже кожна доба, кожна країна має свій впізнаваний візуальний ряд, який старіє і виходить з моди. А жінка — об’єкт позачасовий. Вона для всіх часів і народів однаково цікава, загадкова, приваблива...
 2 . Це Наташа Ростова, Жанна Д’Арк чи Марія Медичі? Казати, що сьогодні жінки є «очоловіченими» — не точно. Просто у наш час домінує тип ділової жінки. Я особисто вітаю прагнення жінок до розумної рівноправності.
 3 . Для різних чоловіків, ясна річ, різний. Комусь у зрілому віці бракує мами, комусь — доньки, комусь — учениці, тобто вдячної аудиторії для демонстрування себе розумного, доброго і сильного. У своїй творчій роботі я завжди віддаю перевагу жінці — творчому партнеру. Художня фотографія — це завжди співпраця, як у режисера з актором. Мої моделі є моїми рівноцінними співавторами.
 4 . Для мене ідеальною жінкою був би... студійний манекен. Тоді нарешті б мої моделі слухняно сиділи, дозволяли б себе як завгодно освітлювати, нікуди не поспішали б, не розмовляли б по мобільному і не вимагали б кави... Відповідно, вони б нічого не знали про Клару Цеткін і 8 Березня. І не потребували б подарунків. Це жарт. А якщо серйозно, то жінкам треба робити подарунки часто і спонтанно. Хороший подарунок для моїх моделей, коли їм подобається результат нашої спільної роботи.


 Віктор Деркач, фотограф, Рівне.

 1 . Для мене фотографія — це хобі (я захопився фотографуванням, навчаючись на фізматі Рівненського педагогічного інституту), яке поступово переросло в улюблену професію. І мені дуже подобається фотографувати жінок — особливо, коли вони ведуть себе природно.
 2 . Сучасну жінку, порівняно з її традиційним історичним образом, я б охарактеризував як більш розкуту. Це наслідок розвитку цивілізації, зарадити цьому не можна. Це добре, коли жінка почувається вільною. Проте надмірна розкутість досить часто просто відлякує чоловіка, перетворюючись на негативну рису.
 3 . Критерії оцінки чоловіком будь-якої жінки змінюються з віком. Якщо у молоді головний критерій — візуальний, то потім зовнішність відходить на другий план. Починаєш цінувати людські якості, жіночність.
 4 . Свій ідеал я знайшов уже давно. Ця жінка має якесь тепло усередині, володіє усіма душевними якостями, які я ціную. А ідеального подарунку, напевно, і немає — коли щось даруєш, то треба знати смаки людини. А смаки також змінюються: що ідеально підійде сьогодні, через рік уже не згодиться. Можу точно сказати лише, чого не слід дарувати: щось на зразок автомобільних покришок або магнітофона. Це якщо не хочеш отримати на найближче свято набір каструль.


 Андрій Бойко, директор мережі парфумерних магазинів «Brocard» у Західному регіоні, Луцьк.

 1 . Свого часу я мав різний бізнес. Але щасливий, що доля мене так тісно пов’язала з жіноцтвом. Бути постійно поряд із прекрасним — це чудово.
 2 . У сучасній жінці є чимало позитивного — вона стала розкутою, знайшла своє місце у бізнесі та політиці. Сьогодні жінка є самодостатньою. Їй не потрібно чекати якогось особливого блага від чоловіка. Вона сіла за кермо! Це звільняє нас, чоловіків, від певних зобов’язань, дозволяє більше присвятити себе кар’єрі. Прекрасна стать намагається бути емансипованою. І це добре, адже коли жінка робить лише те, чого хоче чоловік, вона перестає бути справжньою. Але... Жінка справжня тоді, коли вона, крім усього цього, вміє зробити затишок у домі.
 3 . Для мене найважливіші у жінці її душа та інтелект. І врода — приємно мати справу з красивою жінкою. Вона повинна вміти витримати свій стиль, підкреслити свою індивідуальність якоюсь дрібничкою. І це, мабуть, найважче. Якось запитали Коко Шанель, що вона одягає на ніч. Вона відповіла: «Крапельку парфумів «Шанель №5». Парфуми — це неодмінне доповнення образу, яким можна як завоювати, так і втратити чоловіка.
 4 . Досконала жінка — яскрава особистість, турботлива мама, мудра дружина... Ідеальний подарунок для неї — душевний спокій, благополуччя, кохання, достаток.


 Олег Введенський, фотограф, Львів.

 1 . Жінка — найкраще, що створив Бог. Чарівна, загадкова, граціозна, чуйна — вона від створення світу приваблює і спокушає чоловіків. А художня фотографія — просто ще одна з мільйонів попередніх чоловічих спроб зафіксувати неповторність жінки за допомогою сучасної техніки. І, ясна річ, теж недосконала.
 2 . З одного боку, шкода, що доба кринолінів закінчилася, жінки в ті часи виглядали якось особливо романтично. Але й у нашого часу є свій шарм. Сучасна жінка розкута, вільна, впевнена, самодостатня. Відповідно, її значно складніше спокусити, підкорити. Це робить одвічне змагання за владу між чоловіком і жінкою більш азартним.
 3 . Це залежить від типу чоловіка. Якщо він — завойовник, то жінка має бути м’якою глиною в його руках. Якщо навпаки, тоді роль володарки перебирає на себе жінка. Тому кожна жінка повинна бути хорошим психологом. Але в першу чергу вона має бути спокусливою. В кожної є свій персональний секрет привабливості. Якби ми, чоловіки, його знали, то давно би підкорили жінку. Але тоді було б нецікаво жити. Кому потрібен розгаданий кросворд?
 4 . Жінка має бути гарною, розумною, творчою. Тобто бути особистістю. Якщо мені вдається зробити вдалий портрет жінки, у якому видно її особистість, я із задоволенням презентую його «оригіналу». І ще квіти, ясна річ, — це універсальний подарунок для жінки за всіх часів.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Войцех Галонзка: «Жінки повинні мати свято щодня»
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: