CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 9
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 9
???????
MIX
Так уміє святкувати тільки «Десята кегля»
«Десятій кеглі» виповнюється 1рік
Спадкоємці таланту Корпанюка
Мистецтво різьби по дереву...
Руслана відкрила секрети Євробачення
Євробачення-2005...
Картинам повертають життя
Відреставровано шедеври малярства...
Оаза любові
Літературні вечори в "Оазі"...
Екс-«ВІА Гра» проміняла телебачення на книги
Час включатися у творчу діяльність...
CITY FASHION
Костюм для першої леді
Богуцька вдягається від Богуцької...
STORY
Луцька попелюшка — Принцеса Таїланду
Наші в Таїланді...
CITY HOLIDAY
Войцех Галонзка: «Жінки повинні мати свято щодня»
Консул РП вітає наших жінок...
Кого заміж кличуть?
4 запитання чоловікам...
CITY MEETING
Юлія Міщенко:«Гаряча і гірка»… й до того ж інтелектуальна поп-рок-зірка
Солістка «Таліта Кум» для "CITY LiFE"
CITY SPORT
З чемпіонським знаком
Магія одиниць...
CITY ART
Скромна привабливість наготи
Замилування жіночністю...
«Студіон» у світовому контексті
«Минуле і сучасне» у Львові...
Творець «чумацької епопеї»
Виставка Петра Сипняка у Львові...
CITY ЗУСТРІЧ
Ніна Загребельна: «Я п’ять тисяч разів... мама»
Краще запалити свічку, ніж нарікати на темряву...
???? ??????
Над Римом не владний час
Вічне місто...
CITY TALK
«Beauty Team»
Жінки відомих футболістів спеціально для "CITY LiFE"...
ТЕОРІЯ СУМІСНОСТІ
Щаслива сім’я за формулою кохання
Унікальною розробкою лучанина Олександра Висоцького вже скористалося понад п’ятдесят тисяч людей!
CITY PARTY
«CITY LiFE» вітає «Пікасо»
«CITY LiFE» в гостях у «Пікасо»
CITY PRESENT
Подарунки для жінок
Гороскоп подарунків
HOLIDAY
8 Березня: історія традицій
Історія свята весни
???? ??? CITY
???????:
N2(9) Березень 2005     ???? ??????: Над Римом не владний час
??? ? ???????
CITY FASHION
Костюм для першої леді

 — Трохи більше року тому ми спілкувалися з вами щодо перспектив українського стилю в Україні і світі. Тоді вони здавалися далекими й туманними.

 — 2004 рік був неочікувано щедрим на позитивні для української культури події. Крок зроблено просто величезний. Якщо на Євробаченні, де я була разом із Русланою, до мене підходили журналісти й питали, де ж ця Україна — між Чорногорією і Хорватією чи ще десь, то тепер більша частина світу знає, де ми є і які ми є. Знають, що це велика країна з великим потенціалом. Оскільки бути українцем стало модно, то дуже швидко буде модно носити українське, оточувати себе українським. Колись я думала, що для цього буде потрібно багато років і що це навряд чи можливо за нашого життя. Ми всі відчували на власній шкірі низький рейтинг України, тому за кордоном багато хто волів говорити, що він із Росії чи Польщі.
   Спілкуючись із дружиною Віктора Ющенка пані Катериною, я зрозуміла, що часи швидко і кардинально змінилися. Для цих людей Україна дійсно не порожній звук, не «піарний» хід, вони цим живуть щодня. Перше, про що мене пані Катерина запитала, — чи я не голодна, чи я щось би з’їла? Для мене це був шок. Тому що ти усвідомлюєш, що перед тобою — за п’ять хвилин перша леді (ми спілкувалися ще до інавгурації), а не твоя подруга чи родичка. І коли бачиш таку відкритість і увагу з її боку, розумієш, що сімейні цінності родини Ющенків — не напоказ для преси, це їхня звична поведінка в побуті. Я відчула це на собі.
   Я спілкуюся з багатьма жінками, вони всі хочуть бути гарними, і пані Катерина — не виняток. У якомусь інтерв’ю вона сказала, що кілька останніх років належала не собі, а своїй родині. І, відповідно, не дбала про себе. Тому тепер, коли вона раптово опинилась у фокусі камер усього світу, пані Катерина особливо розпачливо переживає той момент, що не має відповідного до свого нового статусу одягу. Тож я дуже хотіла їй допомогти, щоби під жодним мікроскопом — доброзичливим, а тим більше недоброзичливим — ніхто не міг закинути їй відсутність смаку.

 — Це ж не перша ваша робота для тепер уже першої леді?

 — Власне, персонально для неї — перша. Раніше, якщо їй щось подобалося на наших показах, вона купувала готові колекційні вироби. Тож я мала нагоду побачити, що саме їй подобається, і тому тепер мені було значно простіше працювати, я не починала з нуля. Пані Катерина любить класичний стиль, нічого зайвого, все — стримано-елегантне. Це співпадає з її характером. Приємно, що вона покладається на смак професіонала. Ясна річ, у неї є свої побажання, але вона довіряє спеціалісту в усьому — від пропорцій до аксесуарів. Окрім класики, пані Катерина ще дуже любить присутність ручної роботи: вишивки, бісеру, гаптування. Всі ці техніки їй подобалися давно. Тому, коли ми обговорювали ідею її костюму для інавгурації, вона висловила побажання, щоби це було якимось чином присутнє в костюмі. «Я маю пропозиції одягатись у провідних європейських дизайнерів, — сказала пані Катерина, — але я хочу показати цілому світу, що Україна має свою культуру, мистецтво, таланти». Костюм для денної церемонії інавгурації був запланований урочистим, світлим, із натяком на національне народне мистецтво. Він таким і вийшов. Традиційна вишивка була делікатною, стриманою в кольорі, але вона була присутня, і її всі побачили.

 — А якими були аксесуари?

 — Ще коли ми обговорювали сам костюм, пані Катерина показала мені ювелірні прикраси, подарунок Віктора Андрійовича, — коралі, оправлені, мені здається, в біле золото. Сучасний дизайн, але знову натяк на традиційні національні прикраси української жінки. Тож мій костюм став дуже добрим фоном для цього гарнітуру. Тому я відмовилася від ідеї зробити вишивку більш яскравою, відмовилася вводити туди помаранчевий колір — прикрас було достатньо. Щодо решти аксесуарів, то, відповідно до протоколу, потрібні були взуття, сумочка, верхній одяг, адже ми знали, що Ющенко після процедури у Верховній Раді піде на Майдан. Усе це могло би бути взагалі ідеальним, якби було більше часу. А так ми на костюм мали ледве тиждень. Усе інше ми шукали готове по бутиках, було багато проблем: завтра інавгурація, а ми все ще їздимо по Києву. Просто розпач: у бутику висить сто моделей, а жодна не підходить. Тому що тепер у моді — яскраве, з камінням, а ми були обмежені кольором і класичним стилем. Ледве знайшли і туфлі з сумочкою, і бежеві рукавички з чобітками, які було потрібно переодягнути на Майдан, і хутро.

 — Наступні моделі вже шиєте?

 — Так, але тепер у спокійнішому режимі. Хоча відповідальність залишається. Купити вечірню сукню для пані Катерини — не проблема, але вона усвідомлює свою місію представляти державу. Й одягом у тому числі. Тому її ставка на сучасне інтерпретування національного стилю в одязі є програмною. Це ускладнює завдання, але я багато років працюю саме в цьому напрямку, поєднуючи сучасність і українську традицію, тому мені це цікаво. І легко, бо я сама люблю жіночий стиль, елегантні речі.

 — Як же ви тоді подужали ці екстремальні костюми для «Диких танців» Руслани?

 — Це не просто протилежні стилі, це — протилежні люди. Коли пані Катерина випромінює спокій і лагідність, то Руслана — то суцільна енергія. Коли вона виходить із нашого ательє, всі стріпуються: що це було? Костюми для неї на Євробачення ми робили п’ять (!) днів, а для одного з її останніх турів — просто під час революції. Тобто всі у Львові їдуть до Києва на Майдан або йдуть у центр міста на мітинг, а ми шиємо. Тому що Руслана має концерт, який присвячує революції. Тоді вона дала мені три (!) дні на костюм.

 — Потрапите зрештою до Книги рекордів Гіннеса…

 — Так виходить, що ми тепер працюємо у двох полярних напрямках. Але й там, і там мусимо все робити дуже швидко. У Руслани заплановано багато концертів. І насувається Євробачення в Україні, Руслана і буде ведучою, і буде виступати... Паралельно вона замовляє для себе й щоденний одяг. По-перше, тому що не встигає бігати по крамницях, по-друге, тому що вона й поза сценою — у фокусі уваги, представляє Україну. Тому, як вона сама сказала, вона і в побуті хоче одягом одразу показувати: «Я — українка». Це дуже відповідально. Я пишаюся цим. Не тому, що я робила ці костюми, а тому, що мала можливість докластися до формування гідного образу України. Тому для мене робота для Катерини Ющенко чи для Руслани — не питання заробітку, не питання грошей. Це відходить на другий план. На першому плані — відповідальність.

 — На себе модельєру вистачає часу?

 — Швець без чобіт. У моєму випадку це правда на всі сто відсотків.

 — Богуцька вдягається від Богуцької?

 — Добре, що є салон, і коли потрібно терміново одяг для «виходу у світ», як тоді, коли нас несподівано запросили на інавгурацію, одягаєшся від Богуцької і з’являєшся між люди. Ясна річ, одягатися від інших дизайнерів було б дивно.

 — Але персонально для себе не шиєте?

 — Я просто не маю часу. Хоча з кожним роком усе більше запрошень на презентації, бали, де на тебе особливо прискіпливо дивляться, бо ти — дизайнер, я все це дуже добре розумію, але просто не маю часу. І в цей момент змінити ситуацію не можу.

 — Після інавгурації до ваших обов’язків додався ще один — давати інтерв’ю.

 — Я кілька днів просто не забирала слухавки від вуха, навіть коли мила голову, говорила. Один із тих  журналістів, якому я давала інтерв’ю по телефону, сказав: «Нічого не вдієш, ви прокинулися відомою». Отак. Стільки років праці, а потім один єдиний костюм — і на тебе звертає увагу весь світ.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: