CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 8
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 8
???????
MIX
Паперова казка
«Політ душі» від арт-студії «П’ятерня»
Пухнасті емоції
Байдужих не буває.
Текстильна пунктуація
Ігри в оптичні спецефекти
«Адам і єва» під патронатом Олега Скрипки
Етнофестиваль «Країна мрій» у Києві
Орден за інтелект
«Межа року» знову у Львові
Імітація старої музики
«Поклоніння ящірці»
Гумор у великому мистецтві
Гумор на холсті...
???? ??????
200 років до кохання
14 лютого - День Кохання
CITY MEETING
Андрій Цаплієнко: репортаж під прицілом
Андрій Цаплієнко в гостях у CITY LiFE
МОМЕНТ ІСТИНИ
Сорочинське ЧУДО
Іконостас Сорочинської Спасо-Преображенської церкви
STORY
Український голос Ford Motors Company
А Ви знаєте Квітку Цісик?
ЗАХОПЛЕННЯ ВІДОМИХ
Великі дистанціі Божидарніка
В гостях у CITY LiFE - Віктор Божидарнік
ЛДТУ — ви вибираєте самі
Детально про ЛДТУ
CITY TALK
На захист ліворуких
Ліворукість — варіант здоров’я.
CITY TRAVEL
Гуцульські канікули
Ворота у Карпати
CITY
Той, хто колекціонує тролейбуси
Рівненський колекціонер тролейбцсів
Таємниця Рівного
Таємничий бункер у серці Рівного
CITY ЗУСТРІЧ
Андрій Гусін від "А" до "Я" або все про високого блондина в чорних черевиках із шипами
В гостях у CITY LiFE - Андрій Гусін
CITY SPORT
Чемпіонський кий
Більярд починається з кия!
CITY MEETING
Марія Бурмака: "Луцьк для мене насичений сентиментами..."
В гостях у CITY LiFE - Марійка Бурмака
Фоззі: «РАНІШЕ Я БУВ ПОГАНИМ СИНОМ»
Meta More Fozzey
Інтелектуально-розбишацький Фоззі
Meta More Fozzey
CITY HEALTH
Космічний метроном життя
Природний ритм і наше життя
CITY ANIMALS
Королівське хобі
Детально про померанців
У моді — екзоти
???? ??? CITY
???????:
N1(8) Лютий 2005     ???? ??????: 200 років до кохання
??? ? ???????
CITY ЗУСТРІЧ
Андрій Гусін від "А" до "Я" або все про високого блондина в чорних черевиках із шипами

   Незамінних людей за визначенням не існує. Для чого була придумана така фраза? Можливо, так кажуть, коли намагаються виправдатись. Або коли не можуть прямо відмовити в чомусь, але визнають чиїсь заслуги...
«Команда молодості нашої» — із чиєїсь легкої руки цей епітет застосовується практично до кожного «зіркового покоління» київського «Динамо». Це своєрідний знак якості для цілих поколінь футболістів, які, з одного боку, прославляють клуб, а з іншого — приносять радість уболівальникам.
   31 грудня 2004 року в силу різних (суб’єктивних та об’єктивних) причин закінчилася «динамівська» ера ще одного легендарного футболіста «команди-зірки» Валерія Лобановського — Андрія Гусіна. Він став, образно кажучи, «останнім із могікан» (щоправда, є ще Шовковський) тієї чудової команди кінця 90-х років, яка спочатку зненацька домоглася більшого, ніж від неї очікували, а потім протягом кількох років менше виправдовувала надії, які всі плекали.
   Футбольні генії й роботяги «команд-зірок», у яких вони виступають, не з’являються і зникають, вони завжди залишаються в пам’яті. Кожен уболівальник сам визначає те місце у своєму серці, яке займає улюблений футболіст, улюблений клуб. Футболіст також визначає для себе свій клуб і свого вболівальника. І якщо це щира симпатія, то заміна їй не передбачається ніколи.

А
Амбіції
Відчуваю, що мені потрібні зміни, що мені треба щось поміняти. Швидше за все, команду...

Б
Боротьба у футболі
Мені імпонує чоловічий, комбінаційний футбол. Не обов’язково, щоб це був англійський футбол, який хороший через те, що судять добре, дають боротися, тому й гра виглядає краще.

В
Відпочинок узимку

Узимку зазвичай їду куди-небудь далеко — в Азію. Побував там у всіх країнах, скрізь сподобалося. Мені взагалі подобається східна культура, східні люди, які відрізняються від інших. Але все пізнається в порівнянні. Одного разу був у Домінікані, де зовсім інший підхід. У п’ятизірковому готелі, де не говорять англійською, нічого не дочекаєшся від офіціанта. В Азії навпаки — всі тобі посміхаються, скрізь тепло приймають. У них у кожній країні є своя «фішка»: в одних це різьба ножем на рогах, в інших — шоу трансвеститів, у третіх — плавання з акулами, які, чесно кажучи, нас боялися більше, ніж ми їх.

Г
Готувати вмієш?

Яєчню можу зробити, якщо треба.

Д
«Динамо» = дух переможця. Це так?

«Динамо» споконвічно запрошує сильних футболістів. Не у великих кількостях, а по два-три гравці. Не переможця. «Динамо» — це єдиний клуб моєї мрії, мені свого часу вся команда подобалася. В дитинстві у мене були фотографії всіх футболістів.

Е
Емоції життя

Найбільше з кінофільмів мене зачепив «Титанік». Яскраві враження залишили також «Гладіатор» та «Ігри розуму». Для мене дуже важливі у фільмі наступні фактори: сюжет і гра акторів, важливий звук, що повинен бути таким, щоб волосся дибом вставало. Часто дивлюся старі радянські комедії. У той же час російські фільми, як і серіали, не дивлюся. Зараз перевагу надаю мультикам і дитячим фільмам, які дивимося разом із синами.

Ж
Жінка та футбол

Футбол на родині завжди позначається — позитивно й негативно. Футболу я віддаю багато часу, але як суперник сім’ї він не розглядається. Футбол приносить істотний прибуток, усі це розуміють і миряться з тими незручностями, які є. Моя дружина Христина істотно вплинула на мій стиль в одязі, на зачіску. Якщо раніше я надавав перевагу «класиці», то зараз мої пріоритети змінилися, змінився світогляд, мій підхід. Я вибираю зовсім інше поєднання кольорів, поєднання речей. Звичайно, я дивлюся на те, що носять люди, які мене оточують, але намагаюся дотримуватися своєї лінії. Останнім часом я не купую одяг у магазинах, тільки взуття, адже щось для мене робить Христина, щось вдається самому скомбінувати з уже наявних речей. Якось вона хотіла залучити мене до показів одягу, я кілька разів був присутній на них, а от від дефіле весь час відмовлявся, та й покази ніколи не збігалися з ігровим розкладом.

З
Зізу

Зідана не люблю. Не люблю, тому що він дуже хороший футболіст, мій улюблений футболіст. У нього неможливо м’яч відібрати, він відмінно прикриває м’яч, утікає весь час, «качає». Дуже важко до нього підступитися. З таким краще в одній команді грати.

І
«Імпреза» — це твоя пристрасть? Ти палкий «субарувод»?

Автомобілі — це взагалі моя слабкість. Зараз я їжджу на Subaru Impreza STI, доведеному по тюнінгу моїми друзями-автогонщиками (Александровим і Полочаніним) так, що нічого «рідного» від цього авто майже не залишилося. Після цього моя машина може проїхати зі швидкістю понад 260 км/год, тобто швидше, ніж будь-який болід. Я люблю виїжджати на кільцеву дорогу «Чайка» і тренуватися на Subaru, після чого залишаються тільки найкращі враження. Адже Impreza — це в перекладі з латини саме суміш враження, хвилювання, подиву!

Ї
Їжа

Люблю все, будь-яку кухню. Приїжджаємо в Париж, їм із задоволенням страви французької кухні, в Японії — японської. Для мене немає особливої різниці, де поїсти, але перевагу надаю хорошим ресторанам із відмінною кухнею.

К
Каха

Для мене друзі ті, з ким мені цікаво. Є багато футболістів і не футболістів, із якими я дружу, з якими спілкуємося сім’ями. Одного разу Каха тримав мене в грі так, начебто я йому щось винен. Є фотографія, де, таке враження, він хотів із мене футболку зняти разом зі шкірою. Але, як говориться, на полі друзів не повинно бути. Звичайно, бити навмисне нікого не буду, але якщо суперник небезпечно втікає, то доводиться фолити.

Л
Легка атлетика

Я зі спортивної сім’ї, батьки з дитинства намагалися прищепити любов до легкої атлетики. Але я для себе вирішив, що футбол більш різноманітний, більш вдячний вид спорту, цікавіший із погляду любові вболівальників, краще оплачується, а в атлетиці — суцільна біганина по колу.

М
Місто, яке тобі подобається

Зараз дуже полюбив Київ, мені тут дуже подобається. Раніше я жив у Львові, і там мені було прекрасно. Мені дуже подобається Париж, не знаю, як би мені там жилось, але я в захопленні від того, які там вулиці, яка архітектура.


Н
Нападаючими народжуються чи стають?

Це була моя ініціатива — змінити амплуа з нападаючого на півзахисника. В той час у мене не було можливості зіграти в нападі через Шевченка, Реброва, дуже мало було шансів зачепитися за основний склад, а я дуже хотів грати.

О
Оновлення слід чекати у футболі? Що б ти поміняв?

Я думаю, що можуть бути нововведення — насамперед це повтори суперечливих моментів. Є результати ігор, від яких багато чого залежить. Буває так, що від одного гола залежить доля тренера, доля нації. Адже судді — теж люди, які можуть помилятись як у складних ігрових моментах, так і в простих.

П
Перемога — це що для тебе?

Перемагає, як правило, завжди найсильніший. Перемога — мій улюблений результат у футболі. Що ж до поразок... Зараз до них я ставлюся більш стримано в емоційному плані, ніж раніше.

Р
«Ротейро» — наймодніший сучасний м’яч — подобається?

Грати «Ротейро» не подобається. Гроші змінюють світ, і вони змінили футбол. Це бізнес — комусь треба продати новий продукт, присвячений чомусь. Його підсовують нам, щоб купили, а думку про те, чи зручно ним грати, ніхто й не запитує.

С
Сім’я й діти змінюють погляди на життя?

Родина, діти змінюють людину позитивно, стаєш добрішим і уважнішим, більш відповідальним. Самі ж діти вражають мене щодня. Інший раз говорять таке, про що самі толком не мають уявлення. Щоб записати все найцікавіше в їхньому виконанні, доведеться, напевно, весь час ходити з магнітофоном.

Т
Тренер

Відносини з тренером — це насамперед питання довіри. Можуть два однакових футболісти при одному тренерові грати, а при іншому — ні. Якщо я буду тренером, то вже в голові відклав, що буду робити. Я знаю ситуацію з боку гравця, тому усвідомлюю, до чого можуть призвести в певних ситуаціях дії або бездіяльність тренера. Я б такого не допустив. Якщо знадобиться, то застосую свої знання й досвід. Спорт і хороші стосунки не завжди збігаються. Спорт — це жорстока річ, там суворі закони, сьогодні ти найсильніший, а даси слабину — й завтра вже не граєш.

У
Універсалізація всієї країни

Якщо є тренерське завдання, треба його дотримуватись, але тренер на поле вийти не може, тому в деяких епізодах я можу грати по ситуації. Я не прихильник універсалізації. Думка Лобановського про універсалів просто хибно була витлумачена журналістами. Робити акцент тільки на універсалів неправильно. У світі такі футболісти не потрібні.

Ф
Футбол із лави запасних тобі подобається?

Не подобається, я не люблю сидіти на лаві й дивитися футбол. Не люблю дивитися футбол із лави запасних! На трибуні не люблю. Люблю тільки грати.

Х
Хвороба «зіркова» виліковується?

Буває, що людина заб’є гол, щось виграє, й від цього в неї підвищується зарозумілість — перша ознака «зіркової» хвороби. Але час її лікує. Якщо футболіст розумний, сам вилікується, але іноді необхідна допомога батьків або тренера.

Ц
Ціна помилки у футболі

Велика роль помилки у футболі. Найчастіше це відображається на воротареві, але, буває, й сам робиш помилки. Помиллятися часто — це погано, треба вдосконалюватись у грі, тобто менше помилятись. Але помилки бувають різні. Хтось грає гостро, дає два гольових паси за гру, хтось більш обережний, тому й менше помиляється. Так неправильно — якщо атакують, можна відігратись, але якщо є простір, то давай пас уперед. Одержуєш м’яч — і ти повинен знати, що робити, — віддавати партнеру в кращій позиції. У цьому повинна допомогти інтуїція.

Ч
Чемпіонство

Враження від першого серйозного тріумфу — супер, усі інші перемоги й чемпіонства сприймаються емоційно нижче. Тому кожного наступного разу доводиться або тренерам, або самому шукати мотивацію. В тому розумінні, що якщо буду так погано грати, то від моїх послуг можуть відмовитися.

Ш
Шкіру легіонера збираєшся приміряти

Я не так хочу стати легіонером, як змінити обстановку. Буду намагатися знайти команду, де я потрібний.

Щ
Ще півроку тому збірну звинувачували у відсутності патріотизму. А з яких слів починається гімн України?

«Ще не вмерла України...». Мені соромно зізнатися, що раніше ми не виконували гімн. Та й зараз це не в усіх присутнє. Кожен сам для себе вибирає, що йому робити: один співає гімн, інший перехрещується перед грою — в кожного щось своє. Іноді гравець не співає гімн не тому, що не знає слів або проявляє неповагу, а тому, що він одного разу «вбив» собі в голову, що це йому не на фарт, і тому співати не буде.

Ю
Юнацький футбол в Україні

Неправильно шукати нових футболістів звідкись, коли в усьому світі прагнуть робити ставку на своїх гравців. Тому молоді хлопці виростають до якогось рівня, і в них не лишається шансу показати себе, тому що мільйони витрачаються на легіонерів. Це на шкоду своїй молоді. У нас є певна гостинність стосовно легіонерів. У Європі до них протилежна вимога: там вони повинні бути на голову сильніші за місцевих гравців. Сабо свого часу повірив у молодь і довірив їй місце у складі. У них було бажання, довіра тренера, вони виправдали її й виявили себе, зараз такого шансу немає. Тому я не бачу себе тренером-селекціонером, що приходить у клуб, одержує зарплату і їздить в Африку, Бразилію й шукає футболістів.

Я
Я, Андрій Гусін, спеціально для всіх читачів «CITY LiFE».

АНКЕТА

0 — швидкість, на якій відбувалось інтерв’ю в супершвидкісному автомобілі Гусіна.
1 — дружина Христина, відомий дизайнер одягу.
2 — кількість синів Андрія Гусіна.
4-разовий володар Кубка України.
5 — голів у єврокубках.
6 — м’ячів у національній збірній.
7-разовий чемпіон країни.
11 — день народження.
12 — місяць народження.
14 — футбольний номер.
22 — голи у Вищій лізі у складі київського «Динамо».
35 — м’ячів у Вищій лізі ЧУ.
50 — ігор у національній збірній.
66 — матчів у єврокубках.
78 — вага футболіста.
84 — середня школа у Львові, в якій Гусін учився з 6-го по 10-й клас.
170 — матчів провів у Вищій лізі у складі київського «Динамо».
189 — зріст футболіста.
214 — матчів у Вищій лізі ЧУ.
260+ — швидкість автомобіля футболіста.
1972 — рік народження.
Нескінченність — таким терміном можна охарактеризувати відданість «Динамо» і патріотизм гравця.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: