CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 8
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 8
???????
MIX
Паперова казка
«Політ душі» від арт-студії «П’ятерня»
Пухнасті емоції
Байдужих не буває.
Текстильна пунктуація
Ігри в оптичні спецефекти
«Адам і єва» під патронатом Олега Скрипки
Етнофестиваль «Країна мрій» у Києві
Орден за інтелект
«Межа року» знову у Львові
Імітація старої музики
«Поклоніння ящірці»
Гумор у великому мистецтві
Гумор на холсті...
???? ??????
200 років до кохання
14 лютого - День Кохання
CITY MEETING
Андрій Цаплієнко: репортаж під прицілом
Андрій Цаплієнко в гостях у CITY LiFE
МОМЕНТ ІСТИНИ
Сорочинське ЧУДО
Іконостас Сорочинської Спасо-Преображенської церкви
STORY
Український голос Ford Motors Company
А Ви знаєте Квітку Цісик?
ЗАХОПЛЕННЯ ВІДОМИХ
Великі дистанціі Божидарніка
В гостях у CITY LiFE - Віктор Божидарнік
ЛДТУ — ви вибираєте самі
Детально про ЛДТУ
CITY TALK
На захист ліворуких
Ліворукість — варіант здоров’я.
CITY TRAVEL
Гуцульські канікули
Ворота у Карпати
CITY
Той, хто колекціонує тролейбуси
Рівненський колекціонер тролейбцсів
Таємниця Рівного
Таємничий бункер у серці Рівного
CITY ЗУСТРІЧ
Андрій Гусін від "А" до "Я" або все про високого блондина в чорних черевиках із шипами
В гостях у CITY LiFE - Андрій Гусін
CITY SPORT
Чемпіонський кий
Більярд починається з кия!
CITY MEETING
Марія Бурмака: "Луцьк для мене насичений сентиментами..."
В гостях у CITY LiFE - Марійка Бурмака
Фоззі: «РАНІШЕ Я БУВ ПОГАНИМ СИНОМ»
Meta More Fozzey
Інтелектуально-розбишацький Фоззі
Meta More Fozzey
CITY HEALTH
Космічний метроном життя
Природний ритм і наше життя
CITY ANIMALS
Королівське хобі
Детально про померанців
У моді — екзоти
???? ??? CITY
???????:
N1(8) Лютий 2005     ???? ??????: 200 років до кохання
??? ? ???????
???? ??????
200 років до кохання

   Існує легенда, що коли давньоримський імператор Клавдій ІІ надумав воювати, то своїм указом заборонив солдатам одружуватися. Тим самим він наповнив смутком і розпачем тисячі люблячих сердець. Але знайшовся сміливий священик, який всупереч волі імператора благословляв закоханих на подружнє життя. І звали цього добродія Валентином. Та врешті-решт хтось із недоброзичливців доніс на Валентина, і за розпорядженням Клавдія ІІ його стратили. Сталося це 14 лютого 269 року від Різдва Христового. Щоправда, перед стратою Валентин встиг чудодійним чином вилікувати від сліпоти дочку одного зі своїх тюремників.
   Про це чудо не забули, пригадали його добродіяння, і через двісті з лишком років, у 496-му, Папа Римський Геласіус офіційно визнав мученика Валентина святим! Кажуть, що саме з того часу в Південній Європі день смерті тепер уже святого Валентина — 14 лютого за новим стилем — стали відзначати як День закоханих.
Проте історичні пам’ятки свідчать, що ще за багато віків до цього, приблизно в цей же час — 14-15 лютого (за нашими сучасними мірками), стародавні римляни святкували прихід весни. Називалося це свято Луперкалії і присвячувалося лісовому божеству Фавну. В ці дні незаміжні дівчата і неодружені юнаки гадали на суджених, засилали сватів і мріяли про подружнє життя. А ось для всіх заміжніх жінок та одружених чоловіків від моменту заходу сонця і до появи його перших променів наступного дня оголошувалася ніч «вільного кохання». Відбувалося це дійство в найближчому лісі чи великому гаю. Причому брати із собою свічки чи смолоскипи суворо заборонялося, всі зустрічі мали відбуватися в цілковитій темряві і навпомацки, щоб потім ні в кого ні до кого не було претензій. «Грішити» в місті теж не дозволялося. Хочеш пригод — біжи в ліс.
   У північних широтах (Великобританія, Данія) це свято було набагато скромнішим і майже до XVIII століття вважалося Днем першого зустрічного. Той, хто мав намір порозважатися, набирав цукерок, горіхів чи дрібних сувенірів і виходив на вулицю. У першого зустрічного протилежної статі потрібно було запитати ім’я. За назване ім’я дякували подарунком, а потім шукали серед своїх сусідів та знайомих людину з таким самим іменем, освідчувалися їй у коханні, жартували, танцювали і веселились, хто як міг.
   У слов’янських народів із давніх-давен 15 лютого відзначається Стрітення. У дохристиянські часи це була традиція вшановування зустрічі Зими з Весною. З приходом християнства Стрітення почало символізувати зустріч старця Сімеона з Ісусом Христом. Та хоч як би там було, серед людей залишилася звичка у цей час готувати смачні наїдки (переважно коржі, млинці тощо) і дарувати тим, кому симпатизуєте.
   Ця традиція залишилася й донині, хоча космічна доба наклала свій відбиток на вибір подарунків і способи освідчення. Тож пропонуємо схему, яка допоможе бажаючим, зберігаючи традиції, найповніше донести до «своїх симпатій» і силу почуттів, і злет своєї фантазії.

ОВЕН. Жінки очікують від чоловіків прямого, відкритого й активного освідчення, прагнуть, щоб жоден наступний день не був схожим на попередній; серед подарунків віддають перевагу яскравим і… корисним речам — парфумам, гребінцям, прикрасам. Чоловіки прагнуть жагучих поглядів, гарячих дотиків жіночих рук, символічних сувенірів.

ТЕЛЕЦЬ. Представниці слабкої статі мріють про делікатне, ніжне, спокійне освідчення і теплі, пухнасті та престижні подарунки — хутро, шовк, «важке золото». Чоловіки віддадуть перевагу не гамірній вечірці, а теплим поглядам біля каміна або при свічках; зрадіють функціональному подарунку, який можна весь час мати при собі, — це краватка, запонки, браслет.

БЛИЗНЮКИ. Дочки стихії Повітря прагнуть освідчення від товариських, відкритих, іронічних однодумців; сувеніри чи подарунки мають бути не стільки цінними, скільки оригінальними. Чоловіки будуть у захопленні від щирого сміху дівчини і її несподіваних пропозицій; зацікавляться сувенірами з оригінальним підтекстом — це гаманець, брелок, візитниця.

РАК. Представницям цього зодіакального знаку до вподоби серйозні, розсудливі й рішучі чоловіки, які мало обіцяють і багато роблять, наприклад, здатні подарувати сувенір з… ідеєю — кавоварку, тортницю, настінний годинник як натяк на спільне господарство. Чоловіки мають надію на сильні й постійні почуття своїх «Валентин», символом яких стануть «сімейні подарунки» — шкарпетки, кашне, сорочки.

ЛЕВ. «Левиці» цінують престиж, самостійність і розум, тож сподіваються на подарунки солідні, представницькі й «гарячі» — це може бути туристична путівка до Парижу, «ажурне золото», розкішна вечірка в ресторані. Чоловіки сподіваються на вірність, вправність і надійність своїх обраниць, очікуючи подарунків простих, але престижних — наприклад, вишуканий коньяк, шкіряна папка з монограмою, ексклюзивні запонки.

ДІВА. Жінки цього «племені» цінують у чоловіках здатність розумного ризику заради своїх обраниць і вияв уваги у вигляді інтимних подарунків — мереживної білизни, кулона на довгому золотому ланцюжку, обручки. Чоловіки вітатимуть запаморочливі натяки, «випадкові» хвилюючі дотики і сувеніри у вигляді обіцянок раю — «напарфумлену» хустинку, еротичний роман, картину.

ТЕРЕЗИ. Такі жінки цінують у чоловіках щирість, вишуканість і делікатність. Ніколи не кажіть їм «Не можу», «Не знаю», «Не вмію», а даруйте їм квіти, квіти, квіти й… цукерки. Чоловікам варто сподіватися на турботу, пристрасть і трішки капризування. Зате подарунки будуть несподіваними й запаморочливими — кришталева ваза, мокасини, валіза з парфумами.

СКОРПІОН. Жінки цього знаку цінують у чоловіках відданість, щирість і щедрість; сподіваються на подарунки містичні, втаємничені, розкішні — каблучку з дорогим мінералом, амулет, збірку поезії. Чоловіки отримають турботу, допомогу, передбачливість на кожен день і подарунки з підтекстом на свята — це магічний талісман, чотки, ароматизовані свічки.

СТРІЛЕЦЬ. Жінкам подобаються веселі, вигадливі, динамічні залицяльники, які обіцяють зірку з неба дістати й увесь світ подарувати; та їх задовольнять і прості, але щирі вияви уваги — пухнаста шаль, рукавички з бісерним малюнком, розкішний торт. Чоловіки можуть сподіватися в одній особі такої жінки мати надійну подругу, коханку й господиню, яка буде приємно дивувати своїм натхненням та увагою.

КОЗЕРІГ. Зіркові представниці цього знаку цінують у чоловіках надійність, турботливість і… розуміння ними свого настрою і проблем; прихильно поставляться до подарунків зі значенням — вишуканих прикрас та еротичних кремів, пухнастих іграшок і колекційних вин. Чоловіки можуть бути впевнені в надійності, розсудливості й реальній допомозі. Серед подарунків будуть корисні й актуальні светр, халат, зручне взуття.

ВОДОЛІЙ. Народжені під цим знаком жінки в чоловіках шукають інтелект, здатність бути поряд і часто дивувати приємними вигадками, наприклад, у вигляді подарунків — від повітряної кульки до спортивного автомобіля. Чоловікам припадуть до душі кулінарні здібності, еротична вигадливість і життєвий оптимізм; принесуть задоволення подарунки, зроблені руками коханої.

РИБИ. Мрійливі жінки стихії Вода часто одночасно прагнуть різного — підкорятися і бути підкореними, тож постійно очікують від чоловіків імпровізації і натхнення; радіють подарункам вибагливим, несподіваним, із родзинкою — мозаїчним картинам, містичним романам, екстравагантним прикрасам. Чоловіки знаходять у таких жінках затишок, відданість, але й ревнощі; можуть сподіватися на подарунки практичні й корисні — теплі речі, господарські товари, рушники.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: