CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 7
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 7
???????
MIX
Собестіана
Ян ІІІ Собеський у Львові
"Високий замок" щороку молодщає
"Високий замок" знову у Львові
«Найкращий футболіст» — із Луцька
Костянтин Вознюк - «Найкращий футболіст»
CITY ЗУСТРІЧ
Правильний персонаж Валера
Валерій Бабiч в гостях у CITY LiFE
CITY STYLE
У Луцьку будується другий замок
Новий замок на березі Стиру
CITY TRAVEL
Вино з пахощами півонії
ЗАКАРПАТТЯ...
CITY ART
Фотографічні кути зору
Кути зору у Львові
JAZZ BEZ ПО-ЛЬВІВСЬКИ
Бажаний гість львів’ян
Повноцінний семиліток
Увесь рок-н-рол
???? ??????
FORZA, ШЕВА!
Шева кращий у Європі
ART NEWS
Очищення через відключення зайвих слів
Пурифікація...
Хіпан Василь Гонтарський
Vasya Club
"Кавування" за гороскопом
Гороскоп під каву...
CITY МЮЗИКЛ
Лід рушив, добродії мушкетери!
Наші мюзикли...
ПІВЕНЬ 2005
"Зірковий півень" запрошує до святкового столу
Що півень нам приніс?
ВІД МАГА
Рік голубого Сатурна - рік прозорливості
Гороскоп від мага "Срібної Пряжі"
STORY
Сторінка Кугельмаса
???? ??? CITY
???????:
N7(7) Грудень 2004     ???? ??????: FORZA, ШЕВА!
??? ? ???????
ПІВЕНЬ 2005
"Зірковий півень" запрошує до святкового столу
Тимур Бархатов, Київ

   Після того, як на небосхилі з’явиться перший «молодий» Місяць у сузір’ї Водолія (після останнього «повного» Місяця в сузір’ї Козерога), пролунає 108 ударів священного дзвону й на зоряний престол зійде ПІВЕНЬ. Він ознаменує собою 22-й рік 74 періоду 60-літнього циклу Змін, що почався в 2397 році до нової ери. Іншими словами, почнеться 4402-й рік Великої Сутності для жителів Сходу, 2005-й рік від Різдва Христового, 7513-й рік від Створення Світу й т.д., і т.п.
   Але зараз розмова тільки про Нього — «Дерев’яного ПІВНЯ синьої стихії під знаком Дракона», таємничого володаря прийдешнього року, а також про те, як досягти успіху в наступаючому році представникам інших знаків Східного 12-літнього циклу.
   Відважний, чесний, відвертий, іноді надто принциповий і надміру марнотратний Півень (роки народження — ...1957, 1969, 1981, 1993...) вирішив цього разу трішки порушити традиції консервативного Сходу. Якщо інші «владики року» в попередніх циклах тільки приймали подарунки від своїх колег-підданих, то він вирішив сам приготувати гостям приємні сюрпризи. Накритий розкішний стіл на 12 персон, де кожному приготували улюблену страву з «родзинкою» — натяком, побажаннями й пророцтвом.

   Пацюку (роки народження — ...1960, 1972, 1984, 1996...) — невгамовному, цікавому, роботящому і запасливому, але трохи метушливому й неспокійному через дріб’язки — запропонований розсипчастий плов, що тане в роті, із зернами волоського горіха. Щоразу, коли таке зернятко попадає йому на зуб, він повинен задуматися про те, що, крім задоволень, у цьому житті існують і обов’язки. І якщо вміло поєднувати приємне з корисним, то успіх буде неодмінним і цілковитим. У цьому допоможуть талісмани року — фіолетово-червоний рубін, звучання кларнета, лист дуба, цифра «8» і магія слова «небо».

   Бику (роки народження — ...1961, 1973, 1985, 1997...) — сильному, роботящому,
наполегливому, зовні спокійному, але готовому розізлитися й виплеснути свій гнів із найменшого приводу — запропонований багатошаровий пиріг. В одному з шарів наповнювачем слугувала м’якоть фейхоа. Це й загадка — звідки взявся смак та аромат свіжої суниці взимку, і натяк на те, що емоції краще витрачати на пошук істини, а не на з’ясування стосунків. Тоді лавровий вінок переможця обов’язково прикрасить його голову в прийдешньому році. Посприяють у цьому талісмани року — жовтий агат, звучання віолончелі, лист горіха, цифра «1» і магія слова «ліс».

   Тигру (роки народження — ...1962, 1974, 1986, 1998...) — енергійному, цілеспрямованому, емоційному й сентиментальному, здатному на сильні й глибокі почуття, але іноді надто недовірливому і безцеремонному — запропонований шашлик-асорті. Шматочки підсмаженого м’яса чергуються зі скибочками висушеної дині, абрикоса чи банана. Контраст незвичних смакових відчуттів повинен нагадати про багатогранність звичних речей і явищ. Підказати, що шлях до успіху в наступаючому році лежить не через подолання труднощів, а полягає в умінні вибрати оптимальний маршрут. Його підкажуть талісмани року — рожевий аметист, звучання фагота, пелюстки троянди, цифра «3» і магія слова «поле».
  
   Коту (Зайцю, Кролику) (роки народження — ...1963, 1975, 1987, 1999...) — розумному й розважливому, талановитому й честолюбному, в міру скромному, але надто примхливому і вразливому — запропонований складний фруктово-овочевий коктейль. Гість за допомогою спеціальної трубочки може сам складати смаковий букет, пробуючи напій із різних шарів щільності, або перемішати й випити все відразу. Це привід поміркувати про те, що рецепт успіху, як і досконалість смаку або мелодія зачарування, терпляче й скрупульозно підбираються по окремих компонентах і нотках. Кінцевий результат буде залежати не від кількості справ і вчинків, а від їхньої послідовності і якості. Талісманами року виступають зелений смарагд, звучання флейти, гілочка хвої, цифра «4» і магія слова «ріка».

   Дракону (роки народження — ...1964, 1976, 1988, 2000...) — чесному, сильному, великодушному й вольовому, але часом дратівливому через випадковість і впертому до конфліктності — запропоновано рагу з овочів. Великі, красиво нарізані у вигляді символів фрагменти різних бульб, подані під пікантним соусом і приправлені цілющою зеленню, покликані втілити природну єдність красивого й корисного. Вони нагадують про те, що цього року успіх краще запросити в гості на вишуканий бенкет хороших ідей, ніж завойовувати виснажливою напругою й жертовністю. Талісманами року є рожевий сердолік, звучання саксофона, гілочка бузку, цифра «5» і магія слова «смолоскип».

   Змії (роки народження — ...1965, 1977, 1989, 2001...) — мудрій та гордій, вишуканій і розважливій, але надто манірній і трохи скупій — запропоноване печиво із сюрпризом. Виготовлене у вигляді магічних знаків і символів, воно містить у деяких виробах пелюстки різних квіток. З одного боку, це дозволяє подумати про категорії ймовірності та надійності вибору шляху до успіху, а з іншого боку — забрати печиво, що залишилося, додому, щоб завершити розпочатий пошук. А талісманами прийдешнього року будуть білі перли, звучання органа, лист м’яти, цифра «9» і магія слова «водоспад».

   Коню (роки народження — ...1966, 1978, 1990, 2002...) — процвітаючому й блискучому, життєрадісному й компанійському, але часом нетерплячому й запальному через неприборкану вдачу — запропонований 12-часточковий рисовий пудинг. Кожну часточку вінчають цукати у вигляді листків різних рослин. Куштуючи це, гість повинен переконатися, що проблема вибору як за святковим столом, так і по життю здається важкою лише до першого кроку. Навчившись бачити в складному цікаве, а у важкому — захопливе, можна легко досягнути бажаного результату вже в прийдешньому році. Союзниками в цьому стануть талісмани року — рожевий корал, звучання арфи, гілочка липи, що цвіте, цифра «2» і магія слова «ранок».

   Козі (Вівці) (роки народження — ...1955, 1967, 1979, 1991, 2003...) — діловитій і метикуватій, артистичній і темпераментній, але невиправдано неспокійній і надто сором’язливій — був запропонований салат із листків і пелюсток різних рослин. Куштуючи його в різних поєднаннях, можна відшукати необхідну гармонію корисного із приємним, котра й призведе до успіху. Союзниками в цьому будуть талісмани року — синій опал, звучання скрипки, гілочка берези, число «44» і магія слова «весна».

   Мавпі (роки народження — ...1956, 1968, 1980, 1992, 2004...) — наполегливій і невгамовній, спритній та кмітливій, лукавій і хитрій, іноді шахраюватій, частіше корисливій й марнолюбній — приготовано фруктовий суп, який пропонується їсти... вилкою. Так стає неможливим «знімати пінку» — хапати найсмачніше, надкушувати найпривабливіше або ховати в кишені те, що сподобалося. «Владика» натякає, що в його році шлях до успіху для цієї гості лежить через скрупульозну, повсякденну працю. Зате й перемога буде не половинчастою — «надкушеною», а значимою. Цьому будуть сприяти й талісмани року — червоний гранат, звучання лютні, стебло полину, цифра «0» і магія слова «дерево».

   Собаці (роки народження — ...1958, 1970, 1982, 1994...) — мужньому й самовідданому, великодушному й безкорисливому, вірному й надійному, але іноді зайво впертому і без причини неспокійному — запропоновані страусині яйця, фаршировані яйцями перепелиними. Це частування повинне наштовхнути гостя на висновок про те, що часом одні й ті ж самі речі і явища можуть бути наповнені зовсім різним змістом. Так і в прийдешньому році шлях до успіху багато в чому буде залежати від сприйняття подій — оптимістичного або песимістичного. У першому випадку — це п’ять кроків уперед до бажаної мети, у другому — два кроки назад! Розібратись у непростій ситуації допоможуть талісмани року — гірський кришталь, звучання гітари, стебло кропиви, цифра «7» і магія слова «літо».

   Свині (роки народження — ...1959, 1971, 1983, 1995...) — працьовитій і цілеспрямованій, проникливій і глузливій, але часто нерішучій і навіть наївній —запропонована страва з трюфелів, наповнених різними плодами: солодкими чи кислими, солоними або гіркими. Якщо куштувати все підряд, не перебираючи, можна й оскому набити, й розчаруватися в цьому вишуканому частуванні. Щось схоже відбувається й у житті, коли зовнішній вигляд не відповідає справжньому змісту, а слова різко відрізняються від реальних справ. Тому не варто беззастережно вірити всьому почутому й хапатися двома руками за красивий плід. Бажано спочатку розібратися в його властивостях і обережно «спробувати на смак». Успіх вибере обачних і розважливих. А сподобатися йому допоможуть талісмани року — золотавий янтар, передзвін дзвіночків, лист клена, число «11» і магія слова «зима».

   Від себе гості подарували Півню желейний серпантин у вигляді звивистої Ріки Часу, на якому в суворій послідовності були розташовані зображення інших одинадцяти представників Східного «царства звірів». На Сході серпантин символізує швидкоплинність життя й нагадує про те, що все тече й усе міняється. І якщо хочеш, щоб Майбутнє зустріло тебе посмішкою, озирнися на помилки Минулого й заклади фундамент бажаного успіху в Сьогоденні. Серпантин закінчується дивним озером, заповненим чудовою кашею-розмазнею. Просто «склювати» її неможливо, і щоб насолодитися смаком, «владиці року» необхідно проявити кмітливість і наполегливість. Так і в житті — для досягнення бажаного успіху в прийдешньому році всім Півням потрібно перебороти свої слабкості — азарт і прожектерство — і використати сильні якості — рішучість та сміливість. Здійснити задумане допоможуть талісмани року — коричнева яшма, рокіт бандури, колосок пшениці, цифра «6» і магія слова «шлях».
Успіхів усім у новому році!

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: