CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 7
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 7
???????
MIX
Собестіана
Ян ІІІ Собеський у Львові
"Високий замок" щороку молодщає
"Високий замок" знову у Львові
«Найкращий футболіст» — із Луцька
Костянтин Вознюк - «Найкращий футболіст»
CITY ЗУСТРІЧ
Правильний персонаж Валера
Валерій Бабiч в гостях у CITY LiFE
CITY STYLE
У Луцьку будується другий замок
Новий замок на березі Стиру
CITY TRAVEL
Вино з пахощами півонії
ЗАКАРПАТТЯ...
CITY ART
Фотографічні кути зору
Кути зору у Львові
JAZZ BEZ ПО-ЛЬВІВСЬКИ
Бажаний гість львів’ян
Повноцінний семиліток
Увесь рок-н-рол
???? ??????
FORZA, ШЕВА!
Шева кращий у Європі
ART NEWS
Очищення через відключення зайвих слів
Пурифікація...
Хіпан Василь Гонтарський
Vasya Club
"Кавування" за гороскопом
Гороскоп під каву...
CITY МЮЗИКЛ
Лід рушив, добродії мушкетери!
Наші мюзикли...
ПІВЕНЬ 2005
"Зірковий півень" запрошує до святкового столу
Що півень нам приніс?
ВІД МАГА
Рік голубого Сатурна - рік прозорливості
Гороскоп від мага "Срібної Пряжі"
STORY
Сторінка Кугельмаса
???? ??? CITY
???????:
N7(7) Грудень 2004     ???? ??????: FORZA, ШЕВА!
??? ? ???????
CITY МЮЗИКЛ
Лід рушив, добродії мушкетери!

  «Сорочинський ярмарок»

   Режисер Семен Горов уже звертався до творчості Гоголя: кілька років тому він поставив його «Вечори на хуторі біля Диканьки». Цього ж року він представить на суд глядачів ще одну екранiзацiю безсмертного гоголівського твору — «Сорочинський ярмарок». Сценарій до цієї стрічки Горов написав сам. Зйомки телепроекту проходили не тільки в павільйонах кіностудії ім. Довженка, а й на натурі: в музеях Пiрогово й у Переяславі-Хмельницькому. Жителів цього міста дивували встановлені спеціально для зйомок дерев’яна карусель з конячками і змазаний салом стовп із чоботами нагорі, який за часів Гоголя був улюбленою ярмарковою розвагою.
   Серед тих, кого можна буде побачити на «Сорочинському ярмарку», чимало знаменитостей: це й Руслана Писанка, яка буде виконувати комічні куплети, і перевтілена у циганку Софія Ротару, і Валерій Меладзе в ролі зовсім незлого Чорта.
   Творці фільму обіцяють, що, крім акторів, котрі говорять і співають, у картині буде безліч героїв, які хрюкають, гавкають та кудахчуть: усіляка сільська живність, яку можна зустріти в будь-якому українському селі. От хіба що волів асистентам режисера знайти не вдалося, так що вози довелося запрягати конями. Костюми до телешоу створила відомий модельєр Анжела Лисиця, а музику написав «чортовий брат» Костянтин Меладзе. До речі, участь у «Сорочинському ярмарку» візьмуть і його чарівні підопічні з групи «ВІА Гра».

  «Дванадцять стільців»

   Максим Паперник не побоявся зазіхнути на територію Леоніда Гайдая і Марка Захарова, узявши для своєї новорічної екранізації незабутній твір Ільфа і Петрова. Провінційний Старгород, гуртожиток імені ченця Бертольда Шварца і редакцію газети «Гудок» спорудили на студії «Укртелефiльм». Там же встановили і гігантський триметровий стілець: довкола нього пристрасна мадам Грицацуєва ганяється за своїм чоловiком-шахраєм.
   Роль великого комбінатора, який розшукує гамбсівський гарнітур, Паперник без коливань віддав шоумену Миколі Фоменку, котрий кілька років тому вже з’являвся у «Старих піснях про головне» з реміксом пісні Остапа Бендера з фільму з Андрієм Мироновим. А от зі зрадженою дружиною Бендера було складніше. Спочатку планувалося, що її зіграє Вєрка Сердючка. Але щойно Фоменко прочитав сценарій і довідався, що під час весільної церемонії Остапа і мадам Грицацуєвої він повинен нагородити «кохану» жагучим поцілунком, то заявив режисерові: цілувати переодягненого чоловіка не має наміру. І Сердючку терміново замінили на артистку Ніну Усатову.
   Іллю Олейникова з «Городка» перетворили на «проводиря дворянства і батька російської демократії» Кісу Вороб’янинова. А на роль його стародавньої приятельки Олени Станіславівни запросили нев’янучу Людмилу Гурченко. Крім цих зірок, можна буде побачити Анжеліку Варум у ролі людожерки Еллочки, зiрок телепередачі «Аншлаг» Юрія Гальцева в ролі батька Федора й Олену Горобець у ролі Фiми Собак. Залишається додати, що музику до всього цього супершоу написав Максим Дунаєвський.

  «Три мушкетери»

   Третій сюжет прийдешньої новорічної «Інтер»-ночі не менш популярний, ніж два попередні. Та оскільки кіномюзикл про відважних мушкетерів був блискуче поставлений ще за радянських часів, автори нової версії зважилися на досить оригінальний хід. Перевтілитися на відважних друзів Портоса, Атоса й Араміса довірили жінкам — телеведучій Руслані Писанцi, співачці Альонi Свиридовій і актрисі Ганні Ардовій. Лише д’Артаньяну все-таки дозволили залишитися чоловіком. Один з авторів сценарію, зірка команди КВК «95-й квартал» Володимир Зеленський узяв цю роль собі. Зате Міледі і Ришельє замінила одна, але досить колоритна фігура — усюдисуща Вєрка Сердючка. Не залишився без роботи і другий «городошник» Юрій Стоянов: у мушкетерському мюзиклі йому дісталася роль короля. Його дружиною стала Амалiя Гольданська. Крім них, у картині зайняті Армен Джигарханян (у ролі хворого на склероз капітана мушкетерів Де Тревiля) і Стас Садальский (Ля Шене). Знімав усю цю музичну історію модний московський клiпмейкер Тiна Баркалая, музику написав усе той же невтомний Максим Дунаєвський, а вірші склав дідусь вітчизняної естрадної пісні Юрій Ентін

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: