CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 5
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 5
???????
МІКС
Книжковий форум у Львові
Книжковий форум у Львові — це набагато більше, ніж просто ярмарок.
«Берегиня» знову з Луцьком
"Берегиня" повернулася в Луцьк
«CITY LiFE» на «REX»
«Мало бути хорошим парубком — треба, щоб про це знали всі»,
ПОДОРОЖ ІЗ СITY LIFE
Із «CITY LiFE» по Хорватії
«CITY LiFE» побував у Хорватії та знайшов там друзів
???? ??????
За лаштунками форту Буаяр
Гість номера — відомий телеведучий каналу «1+1» Анатолій Борсюк
МАЛЕНЬКА ПОДІЯ
«Меч Луцького замку — 2004»
Турнір лицарів під мурами Луцького замка.
ЛЮДИ ЗВІДСИ
Європеєць, якому не цікава Європа
Сергій Михальчук в гостях у "CITY LiFE"
СІМ`Я
У категоріях святості
Про погляди на сім`ю
СТИЛЬ ЖИТТЯ
Полювання на кумира
Хто не полює, той не п’є шампанське.
КУМИРИ ФУТБОЛУ
Витязь у червоно-чорній «шкурі»
Ексклюзивне інтерв`ю Кахи Каладзе журналу "CITY LiFE"
ПОРАДА
Як правильно читати, не нашкодивши очам, або Парадокси лікаря Корбетта
Ви правильно читаєте?
ЛЕГЕНДИ МОДИ
Пако Рабанн: Гра з «жінкою у скафандрі»
Пако Рабанн про моду і не тільки
МОДА
Тенденції моди осені-2004
Осінь... Мода... Думки...
СВІЙ ПОГЛЯД
Секс-туризм по-жіночому
Туреччина — країна жіночого секс-туризму.
ДРУЗІ МЕНШІ
Котячий аристократизм починається з хазяїв
Кілька порад любителям кішок
???? ??? CITY
???????:
N5(5) Жовтень 2004     ???? ??????: За лаштунками форту Буаяр
??? ? ???????
Стиль життя
Полювання на кумира

   На ловця і звір біжить
   Після того, як Андрій Шевченко одружився, він змусив ридати всіх наречених України. І що їм залишається робити?
Відповідь пролунала у програмі «Футбол в лицях», яка подарувала нове реаліті-шоу «Полювання на кумира», що транслюється на каналі ТРК «Україна» за підтримки готелю «Донбас-Палас».
   «Полювання на кумира» — одна з найбільш демократичних передач: достатньо надіслати на адресу програми лист із кількома фотографіями і невеликою розповіддю про себе та свої захоплення. Неоригінальні листи організаторами конкурсу не розглядаються. Ви ж не хочете заснути перед екраном телевізора?!
Участь у програмі можуть брати дівчата від 18-ти до нескінченності. Всім іншим залишається вболівати за учасниць «Полювання на кумира».
   Отож, представляємо об’єкти полювання. Із вересня полювати дозволяється лише на осіб чоловічої статі, які «водяться» на смарагдових полях, здобуваючи очки, нагороди і титули.
   Перші об’єкти — Олександр Шовковський та Олег Гусєв — мешканці зелених полів на дніпровських кручах у Києві. У природі зустрічаються як «малюки» (179 см, 73 кг), так і досить високорослі (191 см, 86 кг). На Олександра Шовковського найкраще ходити з «Ротейро» та «Сюрикеном». Олег Гусєв — пташка молода, але змушує себе поважати. Словом, ще не лебідь, але вже й не гидке каченя. Пройшов природний відбір у Києві.
   Ареал поширення Андрія Русола та Олександра Мелещенка — прибережна зона поблизу Дніпропетровська, минулого року промелькнули й у Європі. Хоч і мешкають на зелених газонах, та все ж справжнісінькі хижаки, а не травоїдні. Андрій Русол із перших хвилин матчу мертвою хваткою «чіпляє» практично будь-якого нападаючого команди-суперниці і зрештою, як правило, «з’їдає» його. Олександр Мелащенко здатен змінювати колір із зелено-білого («Ворскла») на біло-блакитний («Динамо»), а також синьо-білий («Дніпро»). А як він «вгризається» у захисні порядки суперників!
   Андрій Воробей та Олексій Бєлік — наче ті молоді парубки з пісні, що вийшли у степ донецький. Характерна особливість Воробея — пурхає, немов метелик, по бровці й жалить, як бджола, усіх воротарів.
   А над ними літає дуже горда пташка — Георгій Деметрадзе. Справжній орел. Птах рідкісний за своєю високою результативністю. Мігруюча заморська особа, яка кочує зі Сходу на Захід. Його помічено в горах Кавказу, в Північній Осетії, на київських дискотеках. До рук не йде, часто змінює місце проживання та колір, але зараз сидить у «золотій клітці», «одомашнений» металургами з Донецька. Швидше за все, мріє стати Курочкою Рябою, яка коли-небудь принесе «золото» своїй команді.

Мисливиці на привалі
   І ось зібралися мисливиці на привалі й почали «травити» одна одній про себе та про свої подвиги. Що найважливіше в полюванні? Влучно стріляти? Швидко бігати? Ні! Найважливіше, щоб твоя здобич була не менша, ніж у конкурента.
   Альона Борисова дитинство та юність провела в Маріуполі. Якщо раніше полювала на оцінки у школі, то тепер — у Донецькому національному університеті, де її навчають ще й підраховувати можливий економічний прибуток від полювання. Раніше Альона займалася модельним бізнесом, але потім глянцеві обкладинки та світло софітів на подіумі проміняла на книжкові полиці в бібліотеці й математичні матриці. Як кожен справжній мисливець, вона не цурається бойового «розфарбування»: татуювання та пірсингу.
   Альона Борисова: «У конкурсі «Полювання на кумира» беру участь заради цікавості. Для мене це шанс зустріти нових людей, отримати незабутні враження, нові емоції. Я не фанатка футболу, випадково опинилась у конкурсі, але не збираюся втрачати наданий мені шанс».
   Безперечно, під час поділу здобичі ніхто не зможе провести Ірину Романову, бо вона навчається на економічному факультеті Севастопольського національного технічного університету, а її майбутня професія — бухгалтер та аудитор. Вважає себе людиною виключного життєлюбства, але не позбавленою амбіцій. «Можу виглядати просто шикарно, — заманює холостяків Іра, — та іноді я звичайна дівчина, яка йде в магазин по хліб». Із таким прізвищем, як у неї, залишається тільки додати, що полювання — справді царська справа!
   Ірина Романова: «Намагаюсь дивитися найважливіші матчі, але я не палка вболівальниця. У футболі мене приваблює сама гра. Ще мені подобається плавання. Раніше я в конкурсах участі не брала. Моя мета — показати себе на всі сто відсотків і перемогти».
   Наталія Озерова з Києва володіє різними способами полювання. Від відомого однофамільця — спортивного коментатора Миколи Озерова — дівчина взяла найкраще: красномовність і любов до спорту. Професіоналізм простежується в усьому, чим вона займалася: від сучасного п’ятиборства і більярда до навчання «зеленої» молоді таємницям майстерності в Академії МВС. У вільний час ходить у гори, ймовірно, щоб знайти сліди потенційної здобичі. Щодо неї пройшла плітка, що їй пропонували затьмарити своєю грою на футбольному полі знамениту Роналдінью  і стати другою «ПРИНЦесою футболу».  Чи так це, запитаємо в неї.
   Наталія Озерова: «Мені пропонували грати в футбол. Після того, як відвідала перше тренування, жахнулась. Я зрозуміла, що це не моє. Якби почала грати сама, думаю, ноги відразу переламали б. Тому й стала футбольним тренером Але коли хтось отримує травму, дуже переживаю».
— А за кого з кумирів ви змагаєтесь?
Ірина: — Я порівняно недавно живу в Севастополі, до цього мешкала у Луцьку і вболівала за «Волинь». На даний момент уболіваю за «Шахтар», у складі якого мені імпонує Олексій Бєлік. З ним особисто не спілкувалась, але моя думка про нього склалася завдяки інтерв’ю, які бачила по телевізору. Мене приваблюють сильні люди, що досягають своєї мети. Серед футболістів мені подобаються ті, в кого короткі зачіски.
Альона: — Із запропонованих для «полювання» кумирів мені подобаються Воробей та Шовковський, але більше Шовковський. Якщо додати до них одружених футболістів, то це будуть ще Шевченко та Бекхем.
Наталія: — Я б дуже хотіла поспілкуватися й обговорити професійні теми з Шовковським. Також мені подобається Бєлік. У ньому є щось хитре, такі люди мені подобаються. Виділяється своїм рівнем майстерності й дуже емоційно грає Воробей.
   Знаючи характерну слабкість будь-якого мисливця або рибалки перебільшувати не тільки свої здібності, а й власну «здобич», керівники програми «Футбол в лицях» вирішили протестувати кандидаток у декількох конкурсах.

   День перший. Карти, гроші, три стволи
   У цьому шоу для того, щоб підтвердити, що ти — справжній мисливець, не довелося зупиняти «на скаку» коня та входити у палаючу хату, а потрібно було лише продемонструвати свою влучність.
   Якщо в тирі учасниці уникнули «розстрілу», то під час проведення фотосесії кожна з них постала перед об’єктивом «фоторушниці». Тут усі питання щодо влучності вже були у компетенції фотографів-професіоналів, а від дівчат вимагалося продемонструвати влучність у поглядах, які вони кидали у фотооб’єктив.
 — Дівчата, які у вас враження від справжньої стрільби та ось такого «фотополювання»?
Ірина: — Досі я ніколи не стріляла, тому кожне влучення у мішень було дуже важливим. Фотосесія у басейні готелю «Донбас-Палас» пройшла на високому рівні. Мені сподобалася робота фотографів. Вважаю, що під час фотосесії проявила себе непогано.
Альона: — Не можу сказати, що проявила себе добре під час стрільби... А ось фотосесія не була для мене великою несподіванкою, адже я раніше займалася в модельній агенції. Все пройшло нормально, з нами працював хороший фотограф.
Наталія: — Стрільба мені дуже сподобалася. Знадобився досвід, отриманий на заняттях сучасним п’ятиборством, до програми якого входить і перевірка на влучність.

   День другий. Вдар мене ніжно
   На другий день дівчатам належало відстоювати свої права уже в чесному бою сам на сам. Не шкодуючи власного манікюру, вони натягнули рукавиці й почали змагання на рингу.
   Двадцять хвилин до поєдинку. «Бокс — це нескладно, — казав тренер перед матчем. — Хук зліва, хук справа, аперкот, нокдаун і нокаут». — «Молодий чоловіче, лаятись у присутності дівчат непристойно», — вставили свої п’ять копійок учасниці. У той час, що лишався до початку поєдинків, дівчата витрачали енергію на запам’ятовування цих професійних термінів.
   Гонг. Поки що перевірочний, але він змусив битися серця дівчат ще частіше. Останні приготування до бою: подивитися у дзеркало, поправити зачіску, підвести очі, щоб було видніше, підкова на щастя в рукавицю — і в бій!
   За умовами конкурсу, кожна учасниця повинна була провести два раунди по хвилині кожен. Переможців визначало компетентне журі. В першому поєдинку билися Бєлік і Воробей, а Деметрадзе спостерігав, спершись на канати. Ні, я не помилився. Футболісти не забували про свої страхові контракти і, тим паче, не з’ясовували таким чином, хто більше заслуговує на місце в основному складі своєї команди. Кожна дівчина була одягнена в майку з прізвищем свого кумира або просто того клубу і гравця, якому вона симпатизує.
   Перший бій виявив першого переможця і першого переможеного. Бєлік завдав поразки Воробею, тобто Наталія не залишила шансів на перемогу Ірині. Раптом спалахнули пристрасті щодо несправедливого суддівства, та їх «загасив» гонг, що сповістив про початок нової дуелі.
   У другому поєдинку Деметрадзе не зміг скористатися втомою Бєліка. Альона не встояла перед вирішальною атакою Наталії і пропустила кілька ударів, які в результаті коштували їй першого місця.
По закінченні боїв відбулася церемонія нагородження, яка ознаменувала завершення виснажливого силового змагання.
Тут же дівчата поділилися своїми враженнями.
 — Кажуть, що бокс — суто чоловіча справа. Які ваші враження від знайомства з цим видом спорту?
Ірина: — Для мене цей конкурс став великим сюрпризом, тому що ми до останньої хвилини не знали, які випробування на нас чекають. Коли одягнула рукавиці, то вже не думала, що мені будуть протистояти подруги. Після бою навіть синців не було, але голова боліла.
Альона: — Я була готова до серйозних випробувань, але бокс став для мене проблемою. Спортивні змагання — не мій коник. Перед початком поєдинку я навіть розплакалася, це був просто сплеск емоцій, я зірвалася. Потім зрозуміла, що була фізично й морально не готова.
Наталія: — Ми не боксували по-справжньому, не було притаманної цьому виду спорту агресії. Ми дуже здружилися, тому коли вийшли із спортзалу, відразу забули про поєдинки. Важко було битися двічі поспіль, адже досі в моїй кар’єрі не було жодного проведеного поєдинку.
   За умовами конкурсу, переможниць шляхом таємного голосування будуть визначати самі кумири, вони отримають запрошення від програми «Футбол в лицях» на фото- і відеозйомку.
   Головний приз — незабутня вечеря з тим, кого вона вибере із семи холостяків! Вечеря пройде в одному з найкращих ресторанів країни «Опера» («Донбас-Палас») під прицілом фотооб’єктивів.

За успіх всіх!
   По закінченні змагань, коли були дані всі інтерв’ю, до учасниць і організаторів конкурсу підійшов головний менеджер готелю Брайан Маккаліф. Дівчата від усього серця подякували йому за неперевершений прийом. Брайан Маккаліф у відповідь висловив своє захоплення водночас мужністю та жіночністю, які гармонійно поєднуються в учасницях «Полювання на кумира». Після щирого обміну люб’язностями потенційний успіх кожного був закріплений шампанським під дзвін келихів і побажання удачі.
   У такій святковій атмосфері виникло нетривіальне запитання:
 — Дівчата, а що буде далі, після вечері з кумиром? Що ви будете робити, якщо він вас розчарує?
Ірина: — Не думаю, що мій кумир мене розчарує. У будь-якому випадку буду й далі вболівати за свою улюблену команду.
Альона: — Звісно, погано, коли доводиться у комусь розчаровуватися. Усе, що тут відбувалося, мені дуже сподобалось, я не шкодую, що взяла участь у конкурсі. Я чудово провела ці дні, намагалася максимально викладатися в кожному конкурсі.
Наталія: — Не буде трагедією, якщо кумир мене розчарує. У будь-якому випадку можна відкрити в людині щось нове й перетворити його недоліки на переваги.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: