CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 5
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 5
???????
МІКС
Книжковий форум у Львові
Книжковий форум у Львові — це набагато більше, ніж просто ярмарок.
«Берегиня» знову з Луцьком
"Берегиня" повернулася в Луцьк
«CITY LiFE» на «REX»
«Мало бути хорошим парубком — треба, щоб про це знали всі»,
ПОДОРОЖ ІЗ СITY LIFE
Із «CITY LiFE» по Хорватії
«CITY LiFE» побував у Хорватії та знайшов там друзів
???? ??????
За лаштунками форту Буаяр
Гість номера — відомий телеведучий каналу «1+1» Анатолій Борсюк
МАЛЕНЬКА ПОДІЯ
«Меч Луцького замку — 2004»
Турнір лицарів під мурами Луцького замка.
ЛЮДИ ЗВІДСИ
Європеєць, якому не цікава Європа
Сергій Михальчук в гостях у "CITY LiFE"
СІМ`Я
У категоріях святості
Про погляди на сім`ю
СТИЛЬ ЖИТТЯ
Полювання на кумира
Хто не полює, той не п’є шампанське.
КУМИРИ ФУТБОЛУ
Витязь у червоно-чорній «шкурі»
Ексклюзивне інтерв`ю Кахи Каладзе журналу "CITY LiFE"
ПОРАДА
Як правильно читати, не нашкодивши очам, або Парадокси лікаря Корбетта
Ви правильно читаєте?
ЛЕГЕНДИ МОДИ
Пако Рабанн: Гра з «жінкою у скафандрі»
Пако Рабанн про моду і не тільки
МОДА
Тенденції моди осені-2004
Осінь... Мода... Думки...
СВІЙ ПОГЛЯД
Секс-туризм по-жіночому
Туреччина — країна жіночого секс-туризму.
ДРУЗІ МЕНШІ
Котячий аристократизм починається з хазяїв
Кілька порад любителям кішок
???? ??? CITY
???????:
N5(5) Жовтень 2004     ???? ??????: За лаштунками форту Буаяр
??? ? ???????
Подорож із СITY LIFE
Із «CITY LiFE» по Хорватії

Що ви знаєте про Хорватію?
   Напевно, знайдеться небагато тих, хто зможе сказати, що Хорватія є батьківщиною сьогоднішнього неодмінного атрибуту ділових «менів» — краватки, а ще менше — що Білий Дім у Вашингтоні збудований із каменю, видобутого на одному з островів адріатичного узбережжя Хорватії і що в цій країні знаходиться один із найбільших природних парків Європи —Плитвичкі озера.
   Унікальність Хорватії підтверджують і такі факти: узбережжя Адріатики налічує понад 1700 островів, тут знаходиться унікальний пляж «Золотий ріг», який міняє свою форму залежно від напрямку вітру, на півдні країни розташований Дубровнік — величне та аристократичне місто, занесене ЮНЕСКО в трійку найкрасивіших міст — архітектурно-історичних пам’ятників Європи. Національні природні парки Корнати, КРК, БРІОНІ — це фантастичне чудо природи, про їх незвичайність написано тисячі наукових праць. Цей список можна продовжувати і продовжувати…
Словом, Хорватія — це багатство ландшафту, різноманітність флори та фауни, унікальність історичних та культурних пам’яток. Неначе тільки хорватську землю в якомусь надзвичайному пориві природа й Бог обдарували розкішшю і перетворили на скарбницю краси.
   Істрія — найбільший півострів Хорватії. Тут, у маленькому поселенні рибаків — Опатії, зароджувався лікувальний та оздоровчий туризм. У 1844 році розпочалося будівництво першої вілли «Анжіоліна». Завдяки діяльності знаменитих лікарів і сприятливим природно-кліматичним умовам Опатія стала одним із найбільш знаменитих та аристократичних курортних центрів Європи. Тут лікувалися й відпочивали такі історичні особистості, як Вільгельм ІІ, Франц Йосиф І, А. П. Чехов, всесвітньо відома танцівниця Айседора Дункан. У 1901 році вся Опатія святкувала золоте весілля Великого князя Адольфа Люксембурзького.
   Архітектура цього курорту надзвичайно вишукана. Тут зароджувалися традиції готельного господарства. Кожен готель, вілла чи приватне помешкання — це шедеври архітектури. Недарма «старі» європейці (французи, іспанці, італійці) стверджують, що Опатія краща за відомі курорти Ніццу та Канни.
   Чим вражає Опатія з першого разу? Приморськими парками! Це щось особливе. Поєднання ландшафтного дизайну, паркових скульптур, квітників, клумб і морського узбережжя — ось неповторний колорит цього маленького курортного містечка. Тут, уздовж опатійської Рив’єри, пролягає знаменитий пішохідний променад.
   В Опатії ми знайомили місцевих жителів та гостей із «CITY LiFE». На квітковому ринку нам із гордістю розповіли, що Руслана перед Євробаченням відвідала з гастролями їхнє місто. Показавши наш журнал, у якому були фотографії Руслани, ми були спантеличені. Ціла юрба молоді та іноземних туристів просила подарувати їм «CITY LiFE». Але в нас було всього три. Їх щасливими власниками стали ті, хто найбільше розповів про Україну.
  Нас знають!!! Ми почули все в деталях про український футбольний чемпіонат, про склад «Шахтаря» та «Динамо», про братів Кличків та Яну Клочкову, про чемпіонів Олімпійських ігор, Крим та трускавецьку воду, навіть про самогон. Чимало наших співрозмовників побували у Львові! Добре обізнані вони й із релігійними конфесіями в Україні.
   «CITY LiFE» справив якнайкраще враження на всіх, а особливо на молодь. Найбільше просили прокоментувати репортаж із CITY PARTY. Один француз, дивлячись на дійство, відтворене на фото, сказав, що воно організоване, на його думку, в найкращих традиціях молодіжних тусовок Франції.
   У фоторепортажі ми не можемо обминути увагою перлину хорватської Адріатики — Дубровнік. «Той, хто шукає рай на землі, повинен відвідати Дубровнік», — так оцінив це місто великий Бернард Шоу. Старе місто занесене в книгу світових скарбниць ЮНЕСКО, там розташовано багато шедеврів архітектури: церква святого Влаха, Палац князів, домініканські монастирі, фонтани знаменитого італійського архітектора Онофріо де Ла Каві, найдавніша синагога в Європі, музей мореплавства. Порізана берегова лінія Дубровніка нараховує сотні живописних бухт, які потопають у зелені. А дванадцять Елафітських островів, які розкинулися вздовж узбережжя, служать Дубровніку неперевершеною прикрасою. Серед молодят стало популярним проводити першу шлюбну ніч на безлюдних островах. Для організації таких заходів уже створені спеціальні агентства.
   В Дубровніку тисячі барів, ресторанів та дискотек. Місто не спить, воно постійно в русі. Любителі будь-якого відпочинку тут зможуть знайти «своє місце» на вибір. «Дубровніку та його околицям належить найчистіше море всієї Адріатики», — це слова знаменитого природолюба Жака-Іва Кусто. До речі, середня температура повітря в Дубровніку у вересні — +27 градусів за Цельсієм.
   Ми пересвідчилися, що Хорватія не була б такою вишуканою, чистою, гарною та благодатною без її жителів. Вони заслуговують таких же епітетів, а ще додамо, що відкритість та дружелюбність хорватів просто зачаровує і змушує по-іншому дивитися на прості людські цінності, подаровані нам Богом. Їх просто треба пізнати або розкрити. «Ми — хорвати, ми — слов’яни», — так говорили нам жителі цієї дивовижної країни. І в цих словах відчувалась їхня національна гордість, гордість за свою батьківщину, яку вони зуміли зберегти та відстояти. Перебуваючи на цій благодатній землі у 2003 році, Папа Римський сказав: «Дякую тобі, дорогий народе Хорватії!!! Краю хорватський, Бог тебе благословив!!!» Нам є чому повчитися, що перейняти у цій маленькій свободолюбивій країні. Щасти тобі, Хорватіє!!!
І ще. Місцеві жителі, з якими ми зустрічалися, дуже просили нас надіслати їм черговий номер «CITY LiFE», і тепер десятки адресатів чекають на наш журнал у Хорватії. Свою обіцянку ми обов’язково виконаємо!
   «CITY LiFE» побував у Хорватії та знайшов там друзів завдяки нашим знайомим Володимиру й Оксані. Вони й підготували цю розповідь та фоторепортаж.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: