СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 4
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 4
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N4(4) Вересень 2004     ???? ??????: Повний пивний бак
??? ? ???????
МІКС
Боулінг-клуб «Десята кегля»: ЯКЩО НЕ ВМІЄШ — НАВЧИМО

Нещодавно у спортивно-розважальному центрі «Десята кегля» відбувся турнір з боулінга серед аматорів «Кубок липня 2004». Він проходив у безкомпромісній боротьбі між переможцями трьох попередніх відбіркових ігор. Серед гравців були як переможці «Першого любительського турніру», що проводився у червні, так і нові учасники.

  Дивосвіт картин Валентини Михальської
  У сузір’ї волинських митців — нова зірочка
СВЯТО
Луцьк

У День Незалежності Луцьк міг по праву претендувати на звання квіткової столиці Волині. Причому в подвійному стандарті. Спершу в класичному. Парад справжніх живих квітів, які викликають замилування незалежно від серйозності дати. І, по-друге, те, що побачили лучани й гості міста у вигляді гармонійного сполучення живих квітів, жіночої краси й боді-арту.

  У футбол зіграли справжні чоловіки
  Свято для молоді в «Іншому вимірі»
  Рівне
  Львів
  Харків
ПОДІЯ
Вступ до Харківництва. 350-річчю Харкова присвячується...

Харкову виповнюється 350 років. Звичайно, порівняно з Києвом, Черніговом, Луцьком або Львовом він виглядає як підліток, що затесався в дорослу компанію. Однак і в Харкова є свій шарм, своє обличчя і свій характер.

СПАДЩИНА
Ітілійці на Волині: далі буде

Сергій Бортников, якому належить авторство таких нашумілих творів, як «Перша ходка», «Волинь кримінальна», «Справа «Тютюн», «Чистильник», «Карателі» та багатьох-багатьох інших, вигідно відрізняється від братів по перу. Йому не треба напружувати мізки для того, щоб вигадати черговий сюжет, — досить просто переказати власні пригоди. Неспокійний й авантюрний за вдачею, він то кидається шукати замок королеви Бони, про що потім на шести сторінках повідомляє міжнародний журнал «Эхо планети», то витягає на світ «шиту», на його думку, «білими нитками» справу українського лжекілера й допомагає ув’язненому дати велике інтерв’ю на одному із загальнонаціональних каналів, то намагається «розібратися» з долею італійського графа де Боссаліні, похованого в одному із сіл Горохівського району Волині.

ЕКСКЛЮЗИВ
Робін Гуд з України

Рік 2004-й. Мальовниче місто в Німеччині. Маленька дівчинка років п’яти-шести, білява, з довгим волоссям, біжить по вулиці й голосно плаче. Плутаючись у довгій спідниці, вона падає на дорогу, підіймається, витирає сльози руками, але, пересилюючи нестерпний біль, продовжує бігти. Вона збентежена і намагається якомога швидше забігти додому, впасти на своє ліжко і вткнутись обличчям у подушку, щоб ніхто не бачив її сліз...

???? ??????
Про пиво і не тільки...

Будь-який хмільний напій, названий пивом (від найвишуканішого до сечоподібного), має не лише власні неповторні смак та колір, густоту й алкоградуси, торгову марку і відповідну рекламу (або її відсутність). Здавна кожне пиво мало свою географію, історію й оригінальну автобіографію. Пиво, як і люди, буває запаморочливим і нудотним, веселим та марудним, тож перефразуємо слова про вождя російської революції: пиво завжди «живіше від усіх живих».

  Подорож пивляндією: зупинка - Луцьк
  Повний пивний бак
ГІСТЬ НОМЕРА
Публічно непублічний

При підготовці цього матеріалу ми спеціально відмовилися від традиційної рубрики «Досьє». По-перше, через економію безцінної журнальної площі — досьє на Юрія Макарова вийшло б надто об’ємним: ведучий програми «Імперія кіно», головний по культурі в «Сніданку з «1+1», автор спецпроектів телеканалу… По-друге, Юрій Макаров особливого представлення не потребує. Чи навпаки. Із цього, власне, й почалася наша розмова.

ІСТОРІЯ
Homo leopolensis ecce

На жаль, тепер уже дуже рідко у Львові можна почути на чиюсь адресу: «О, то старий батяр!» По-перше, тому що й той, хто це скаже, і той, про кого це скажуть, — особи або похилого, або ду-у-уже похилого віку. По-друге, тому що батярство як стиль життя у Львові сьогодні вже остаточно перемістилося з міських вулиць на сторінки історії. Хоча не так уже й багато часу спливло у Полтві з тих часів, коли Львів виспівував зранку до ночі батярувки і переповідав усе нові й нові витівки невтомних міських шалапутів — батярів, але факт: цілий шмат унікальної міської культури зі своєю мовою, піснями, кодексом честі, традиціями, навіть модою зник із нашого життя разом зі своїм поколінням.

ПЕРСОНА
Сильні жінки були б не потрібні, аби справи управління знаходилися в руках талановитих чоловіків...

Сильних, а головне — розумних жінок у нашому суспільстві не долюблюють, побоюються. Патріархат, знаєте... Про Світлану Богатирчук-Кривко, заслуженого працівника освіти України, заступника міського голови Рівного з соціально-гуманітарних питань, депутата Рівненської обласної ради та голову її постійної комісії, а заразом — заступника представника України у Європарламенті говорять багато. Часто ці розмови в своєму підґрунті мають лише чутки та пересуди. Харизма, знаєте... Вирішили про неї поговорити й ми, поговорити про неї із... нею самою.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: