CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 33
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 33
???????
???? ??????
Просто Ніна
CITY SOCIETY
Той хто не хоче бути Богом
Променад із Дон Кіхотом
Реставратор міського простору
CITY HISTORY
Галичанські амбіції Болехова
Вишнева гора Барона
CITY HISTORY
Оманлива тиша архівів
CITY FAMILY
Світло Писанки
Два крила одної мрії
CITY ART
«Віртуальний джем» - вибір покоління PEPSI
«Мертвий півень» - жвавіше за живих!
CITY ART
Все в... кераміці
Віднайдений рай
Образи... Образи... Й образи
CITY ART
Слова і звуки «Замкової тіні»
CITY LIBRARY
Жінка, що мріє про сонце
???? ??? CITY
???????:
N0(33) Травень 2007     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
CITY ART
«Віртуальний джем» - вибір покоління PEPSI

Емоційність музики «Віртуального джему» вражає. Такій подачі й органічному почуванню на сцені не бракувало б повчитися дорослим. А ще — жодного «допінгу» ні перед концертом, ні опісля. У себе вдома музиканти багато часу проводять у горах, в диких, незайманих куточках Криму, тому вся їхня творчість дихає казковою природою. Надскладні гітарні імпровізації, сила і водночас м’якість у кожній пісні — таке виконання потребує неабияких душевних ресурсів. В інструментальній музиці важливо зберегти і відтворити натхнення. Хтозна, де воно береться, та коли музиканти виходять на сцену, їм вдається пройняти кожного, зачепити насамперед своєю щирістю.

Минулоріч «Віртуальний джем» став відкриттям музичного фестивалю «Тарас Бульба» (м. Дубно). А три роки тому цей колектив дебютував у луцькому клубі «Майдан» з гуртом «X-Drive». Багато хто досі пам’ятає спільний сейшн «Віртуального джему» з Олександром Басовим, колишнім учасником «King Size», а тепер «X-Drive». Тоді хлопці відіграли репертуар класичного року майже на рівних. Ви тільки вдумайтесь: Ярославу було всього дванадцять років! Зараз трохи подорослішав і, як і очікувалось, знову зірвав овації луцької публіки. Перш за все завдяки неймовірній енергетиці та емоційності на сцені.

— Ярославе, з якою програмою ви завітали до нас?
— Перша частина програми була минулорічною і мала назву «Світи». Друга — нова, більшість речей з неї довгі і важкі. Композиції якоюсь мірою схожі на цілі історії зі своїм сюжетом.

— У вашому складі з’явився новий бас-гітарист…
— Так, його звати Михайло Кучерявий. Після сьогоднішнього концерту до нас підходили досвідчені музиканти і казали: «Тримайтеся за цього хлопця».

— Хтось із відомих музикантів, продюсерів цікавиться вами?
— Степан Чумак, лідер луцького гурту «King Size», дуже нас підтримує. Минулого року допоміг потрапити на фестиваль «Тарас Бульба». У нас якраз були проблеми зі складом, бас-гітарист залишив гурт. Демо-запис чомусь ніяк не міг дійти до організаторів. Уже всі терміни минули… Але світ, як кажуть, не без добрих людей. Журі пішло назустріч, хоч ми й запізнилися з заявками. Три дні фестивалю були для нас в кайф, грали удвох з Сергієм Налівкіним, публіка приймала нас дуже тепло. Ми отримали звання «Відкриття фестивалю».

— Який українській гурт ти б міг виділити, з ким разом хотів би пограти?
— Для мене більш органічним є рівняння на західні досягнення в музиці. А нам ще потрібно працювати, щоб досягнути якісно вищого рівня. Тому основні акценти зараз — на роботу. А з українських колективів... Ось гурт «White» грає доволі-таки важку музику, і це у нього виходить пристойно.

— Чому «Віртуальний джем» вирішив грати саме інструментальну музику, не думали запросити до складу вокаліста?
— У нас раніше був вокаліст, не професіонал, але співав гарно. І є тексти до музики. Для вашого регіону, можливо, не надто актуальні, а на Сході, повірте, більш ніж… Так ось, виступали ми якось в одному з симферопольських клубів, публіка приймала добре, навіть передачу про нас зняли. Але наші жорсткі тексти декому з власників закладу не сподобались, нам сказали: «Або ви це прибираєте геть, або...» Шкода, що після цього наш вокаліст вирішив піти. А зараз, можливо, я сам заспіваю, хоча потрібно попрацювати над цим, та бажання є. У нас є кілька цікавих рок-н-ролів і тексти до них... У себе вдома ми фактично ні з ким не спілкуємось. У нас є рок-клуб, де баптист один заправляє, так йому гурти за виступ мають щомісячні внески платити, а пограти випадає раз на півроку. Просто у місті немає відповідних закладів. Така ось ситуація. Гурти є, хтось грає музику такого собі міського рівня, хтось трішечки вище, але спробувати себе на реакцію публіки їм немає де. От вони і приходять у той клуб, ніби за подаянням. А якщо обмовишся за гонорар, почуєш у відповідь від власників клубу: «Для цього потрібно щось із себе представляти». А ми якраз перед цим на кримській «Червоній руті» зайняли перше місце. І що ж тут скажеш?..

— Ярославе, дякуємо за гарний концерт, будемо чекати «Віртуальний джем» до нас наступного разу. Успіхів вам!
— І вам також. Дякуємо за теплий прийом! Обов’язково приїдемо до вашого чудового міста!

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  «Мертвий півень» - жвавіше за живих!
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: