CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 32
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 32
???????
???? ??????
Секрет Ані Лорак
CITY PEOPLE
Кшиштоф Зануссі: "Не втомлюйтеся вчитися безупинно"
CITY SOCIETY
«Отче Наш» для «ЯЙЦЯ-РАЙЦЯ»
Променад з Дон Кіхотом
CITY STUDY
Освіта за кордоном
CITY HISTORY
«Наша Леся»
Холмська Богородиця
CITY FAMILY
Дияволенята
Математика кохання
Життя для Багірової - це казка
CITY ART
Кава-party з Євгеном Комаровим
Всесвіт Миколи Мазура
На межі світла і тіні
CITY ART
Неформатний королівський розмір
Кому Вниз
Патріарх бардівської пісні
CITY LIBRARY
Приватне скородинство Мар`яни Савки
???? ??? CITY
???????:
N0(32) Квітень 2007     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
???? ??????
Секрет Ані Лорак

— Скількома мовами ви володієте? Якою спілкуєтеся з рідними та близькими?
— Bільно спілкуюсь українською, російською, англійською. Дуже хочу вивчити французьку та італійську. З рідними спілкуюся тією мовою, якою їм зручно розмовляти. Наприклад, з мамою — російською, а з татом — українською. Вважаю ознакою хорошого тону відповідати тією мовою, якою людина до тебе звертається. Звісно, у рамках здобутих знань.

— Вам хто ближчий: Кароліна чи Ані Лорак?
— Обидва імені для мене рідні. Я вже давно не відчуваю різниці, коли мене кличуть Ані чи Кароліна. Сцена стала моїм життям, тож і сценічний псевдонім, якому вже, до речі, понад десять років, є рідним.

— Змалку вже уявляли собі, що буде вашим головним покликанням?
— З чотирьох років я чітко знала, що буду співачкою, влаштовувала концерти у дворі. Дуже рано зрозуміла, що одного бажання мало, і наполегливо розвивала голос, займалася з викладачами. Пам’ятаю, був період, коли дуже хотіла бути вихователькою у дитячому садку. Але мрія співати переважила.

— Які спогади у вас викликає перебування в інтернаті? (Батьки Кароліни розлучились, коли вона була маленькою, і деякий час вона виховувалася в інтернаті — прим. авт.).
— Спогади тільки хороші: мені як талановитій дитині, що захищала честь інтернату на різноманітних вокальних конкурсах, завжди діставалися кращі іграшки, одяг… Мене всі любили.

— Ви більше вірите в людину чи в долю?
— Я вірю у людину та її можливості. Немає нічого неможливого! Якщо чогось дуже захочеш і будеш упевнено рухатися в напрямку здійснення мрії, все обов’язково вийде! А якщо ж ляжеш на канапу і скажеш собі, що все буде, як буде, я покладаюся лише на долю, то на цій канапі й залишишся. Звісно, долю не треба скидати з рахунків. Світ сильніший за людину, але тільки в наших силах змінити його на краще!

— Чи часто оглядаєтеся у своє минуле? Якщо оглядаєтеся, то що найчастіше згадуєте? Задумувалися над тим, коли був найщасливіший для вас час?
— Усі життєві ситуації — це досвід. Я аналізую, роблю висновки. Вчуся не повторювати помилки. Але не скажу, що часто оглядаюся у минуле. Треба жити сьогоденням та насолоджуватися кожною хвилиною, бо вона неповторна. Я вірю в те, що найщасливіший час чекає мене у майбутньому.

— Як ви формуєте свій репертуар: покладаєтеся на суб’єктивні уподобання чи на певний стереотип загальних модних тенденцій?
— В основному я покладаюся на власний смак та відчуття тенденцій. Але кожна пісня — це продукт співпраці. Я прислухаюся до думки моїх музикантів, концертного менеджера, саунд-продюсера. Кожен з них додає у пісню щось своє, тому кінцевий продукт можна назвати ідеальним, з якого боку не подивись.

— Є виконавці «з плоті і крові», є «з манер і амбіцій», а є — «з пластиліну». З якого ви матеріалу?
— Я з любові, віри в себе, музики…

— На скільки тижнів чи місяців наперед розписано ваш графік виступів? Що у перспективних планах? Може, несподіваний дует чи «вибуховий» проект?
— Зазвичай графік розписаний на півтора-два місяці наперед. Але є концерти чи фотосесії, які плануються за чотири-п’ять місяців. А щодо планів, поживемо — побачимо, але скажу, що мені є чим здивувати!

— Чи є різниця у сприйнятті ваших пісень у різних регіонах України?
— На концертах я виконую пісні трьома мовами: українською, російською, англійською. Глядачі співають і танцюють зі мною, хоч скільки б їм було років, хоч яке б це було місто. Бо мова музики зрозуміла всім. Головне — енергетика, подача. Я співаю серцем.

— Правда, що ви чудово імітуєте голос Пугачової та Доліної?
— Правда! «Ледяной горою айсберг из тумана вырастает...» (наспівує голосом Пугачової — авт.). З дитинства відкрила в собі цей талант. Причому це голоси не тільки Пугачової і Доліної. Я можу скопіювати Буланову, Вєскі. Пам’ятаю, коли вперше вийшла на сцену Таврійських Ігор і заспівала пісню Пугачової, глядачі тепліше та з більшою повагою мене сприйняли, вони ж не знали, хто я! Також з легкістю можу розмовляти голосом маленької дитини. Ви можете це почути у мультфільмі «Карлсон», у якому я озвучила Малюка.

— Я завжди звертаю увагу на ваші чудові костюми в усіх «тематичних» піснях… Хто їх створює?
— Дякую! Ці костюми створюють прекрасні дизайнери Анжела Лисиця та Анна Бублик. Якщо з Анжелою я співпрацюю вже кілька років, то Анну Бублик відкрила для себе нещодавно, але також дуже нею задоволена!

— Вам доводилося підлаштовуватися під тиск шоу-бізнесу?
— Не доводилося. Я завжди мала свій шлях, співала пісні, які мені подобалися, поводилась, як відчувала.

— Як ви оцінюєте фінал відбірного конкурсу на цьогорічне Євробачення?
— Враховуючи перемогу групи «Лорді» у минулому році, я вважаю, що обрання Сердючки як представника від України цілком закономірне. У Вєрки є всі шанси на перемогу, бо Євробачення — це не вокальний конкурс, а в першу чергу — шоу. Але раз уже обрали Сердючку, буду тримати кулаки за Україну.

— Як вважаєте, коли настане «золота доба» української культури?
— Я сподіваюся, що колись настане, і ми це встигнемо побачити… Це залежить не тільки від виконавців, а й від нації в цілому.

— Чи легко в Україні бути зіркою?
— Я не вважаю себе зіркою, зірки на небі, а ми ходимо по землі. Просто хтось популярний, а хтось не дуже. Я сама обрала цей шлях, і те, що мене впізнають, просять автографи, не дратує. А коли хочеться погуляти там, де мене ніхто не знає, я можу поїхати до іншої країни і подарувати собі декілька днів цілковитої тиші.

— Вам пропонують зніматися в кіно? Телесеріали ви зневажаєте чи все-таки проявляєте до них інтерес?
— Пропонують дуже часто! Але ті ролі та сценарії мені не подобалися, я не відчувала, що це моє. Скажу одне: у мене немає жодної зневаги до телесеріалів, я відкрита до співпраці та накопичую акторський потенціал. Знятися у великому кіно — одна з моїй найбільших мрій.

— Дуже шкодую, що ви не зайняті в телепроекті «Танці з зірками». Чому? Знаю ж, що дуже любите танцювати...
— Мене запрошували і до першого, і до другого сезону проекту «Танці з зірками», але я обмежилася виконанням пісень у рамках цього шоу. Бо щоб повноцінно брати у ньому участь, треба віддати більше, ніж два місяці свого життя, вибитися з гастрольного графіка. А від мене залежить команда, музиканти, балет… Думаю, якби мені запропонували певну суму, яка б компенсувала втрати, пов’язані з відлученням від концертної діяльності на два місяці, я б погодилася виступити у цьому телепроекті.

— У вас часто виникає бажання закрити всі двері й «віконниці» і зануритись у стан самотності?
— Нечасто, але коли виникає, я стараюся перекласти цей стан у пісні. Немає нічого хорошого у тому, щоб закритися від світу і займатися самоїдством.

— А що ви не змогли б пробачити другу?
— Зради.

— Пісня займає весь ваш час?
— Ну, знаєте, я ще інколи сплю, їм, займаюся справами свого ресторану «Angel-lounge», ходжу в кіно. Напевно, якщо б одна й та ж сама справа займала весь мій час, я б з’їхала з глузду. Але в жодному разі я не відмовляюся від слів, які кажу завжди: музика — це моє життя! Вона зі мною усюди: вдома, у машині, а головне — у серці.
 
— Як ви ставитеся до своєї популярності?
— У мене дуже висока планка, я не маю часу на зіркову хворобу. Популярність дає можливість відчути, що багато людей потребують моєї допомоги. Своєю творчістю я несу їм віру, надію, любов, впевненість. Це надає сили і мені.

— Ви залежите від різних обставин, починаючи від автомобільних «пробок», негоди і закінчуючи настроєм глядачів?
— Я —жива людина, тож, звісно, залежу від обставин. Бо якщо настрій глядачів я можу підняти піснями, енергетикою, то «пробка» не розсмокчеться, якщо я їй заспіваю. Що стосується погоди, то були випадки, коли відкладалися рейси через снігопади, але я стараюся не дратуватися. Завжди згадую випадки, коли відбувалися концерти на відкритих майданчиках і йшов дощ, а я виходила на сцену і... дощ зупинявся, я йшла... розпочинався знову. Це містика! Я хочу сказати, що є випадки, коли ми залежимо від обставин, а є — коли обставини від нас. Це життя — гармонійне, яскраве та тим цікаве.

— Ваші фанати діймають нашу редакцію запитанням: чи Ані Лорак вже на порозі весілля?
— На це питання можу відповісти лише одним словом: секрет!

— Вам вдалося знайти рецепт свого щастя?
— Так. Пам’ятаєте фразу з одного радянського фільму: «Щастя — це коли тебе розуміють». Так от: мене розуміють, отже, я щаслива!

А між тим...

На кіностудії імені Довженка Ані Лорак зняла кліп на пісню «С первого взгляда» (слова й музику написала сама). Образ романтичного героя на знімальному майданчику втілював Мурат, який перебуває у статусі нареченого співачки. Між ним і Кароліною відразу проскакує іскра, запалюючи вогонь пристрасті. Мурат підносив співачці каву в зелених пластикових стаканчиках, розмовляв з нею англійською мовою.
Упевнена, незалежна, чуттєва Кароліна відкрито іде назустріч своїм почуттям і ловить хвилю майбутнього. Для неї настав час веселощів і флірту, доленосних зустрічей. За сюжетом, співачка збирається на вечірку. Одягає нижню білизну, джинси, світлу блузку на бретельках, оздоблену камінцями. І стає страшенно сексуальною...

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: