CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 31
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 31
???????
CITY PEOPLE
Наталія Сумська: «Моє життя - гра»
CITY SOCIETY
Деревяна церква: останній подзвін
Микола Ільницький: «У кожного часу свої герої»
CITY STUDY
«Болонська система - це прагматика дії»
Формула національної освіти
Бути чи не бути тим, ким ми не є?
CITY HISTORY
Осередок духовності
Холмська Богородиця
???? ??????
Мармурова межа батьківщини
Математика кохання
Високий лад душі
CITY ART
Сонячна палітра в акварелях
Дари забутих богів
«Стриже Дувірак картини»
CITY ART
Без зорепаду та скандалів пройшов 57-й міжнародний фестиваль Берлінаре
Юний барабанщик
CITY LIBRARY
Андрій Бондар: «Я хотів би писати епічну поезію і ліричну прозу»
???? ??? CITY
???????:
N3(31) Березень 2007     ???? ??????: Математика кохання
??? ? ???????
CITY ART
Юний барабанщик

Олександр Муренко — співавтор унікального шоу-виступу Руслани на Євробаченні у Стамбулі, перший барабанщик в Україні, який у творчому доробку має власний сольний альбом «Back to Fusion» (2004). Всепроникливий, але не «всеїдний» Сашко концертує з цілою плеядою українських артистів, записав низку платівок з абсолютно різними за стилем музикантами і колективами: це Схід Side, Murenko Fusion Band, M-Bomba, НеДіля, Руслана, «ТНМ Конго», «Ars Nova», EL Кравчук, «Кобза», Сергій Чантурія, Росава, «Алібі», «Всяк Випадок», «Гурт Йо’Гурт», Music Station, Impression, Tima Project... Він постійно виступає із власним барабанним шоу, дає майстер-класи, розкриваючи усім охочим секрети приборкання потужної енергетики барабанів.

— Сашко, ти вдруге з концертом у луцькому клубі «Майдан». Рік тому ви з Сергієм Чантурією давали майстер-клас, а сьогодні ти відвідав нас у складі гурту «Розмарі». Які зміни відбулися у твоєму житті за цей рік, у яких проектах брав участь?
— Я став офіційним ендорсером компанії «Zildjian» — лідера у галузі виробництва музикальних тарілок. «Zildjian» зі своєю 400-літньою історією — найстаріша у світі компанія-виробник музичних інструментів. Став також ексклюзивним ендорсером барабанів «Марех» в Україні. Навесні минулого року до Києва з майстер-класом саме по барабанах «Марех» приїжджав барабанщик зі світовим ім’ям Валфредо Рейєс — син неперевершеного латиноамериканського перкусіоніста Валфредо де Лос Рейєса. Валфредо-молодший — музикант-універсал. Він блискуче виконує різну музику на барабанах та перкусії. Серед музикантів, з якими грав Валфредо, — Карлос Сантана, Стів Уінвуд, Джо Семпл, Френк Гамбєйл, Смокі Робінсон, Глорія Естефан, Рікі Мартін, Селія Круз, Сержо Мендес, Рікардо Сілвейра, Таня Марія та багато інших. Так ось, ми з Валфредо грали на одній сцені, був дуже цікавий і видовищний концерт. Восени з колективом «Ars Nova» (перкусія й ударні інструменти) я відвідав музичний фестиваль у Норвегії. Як завжди, було багато різних студійних робіт і проектів. З «Розмарі» записали новий альбом, ось зараз буде відбуватися його зведення. З «Гуртом Йо’Гуртом», з Сергієм Чантурією пишемо нову платівку у студії. Купа різних концертів, майстер-класів по усіх куточках України...

— Як ти прийшов до барабанів? Спочатку ж, напевно, пробував грати на якихось інших інструментах?
— Якраз і ні. Я вже точно не пам’ятаю, це було ще у ранньому дитинстві, але десь років із трьох я на барабанах «повернутий». Таке собі кохання і пристрасть на усе життя. Хоча вмію грати на гітарі та фортепіано. Але спершу все ж були барабани. У мене вдома є багато барабанів, навіть кілька ексклюзивних моделей. Я за своє життя купу інструментів перепробував, та ніколи не було такого: ось ці барабани — хороші, а ці — погані. Вони усі відрізняються між собою за звуком...

— Публіка дуже добре приймає тебе. Ти вже маєш свого слухача?
— Є таке відчуття. Хотілося б подякувати за це людям. Часом буває так, що під час концерту я отримую у декілька разів більше енергії з залу, ніж віддаю сам. А віддавати з моїм-то інструментом доводиться доволі багато. У вашому клубі, наприклад, дійсно особлива атмосфера, і я від гри тут отримую величезне моральне задоволення. Відверто кажучи, я хотів би частіше сюди приїжджати, аби запрошували.

— Тобі самому яку музику більше подобається грати: фольк, джаз чи, як сьогодні, рок?
— Я просто страшенно люблю музику. І це не обов’язково рок, джаз чи фольк. Я граю і фанк, і ейсід, і R&B, і латину. Ось якраз зараз робимо багато «арендбішних» танцювальних проектів. Є така співачка — Аня Коханчик, вона наразі співпрацює з компанією «Лавіна м’юзік», ми граємо деколи разом концерти. Така собі «чорна» поп-музика. Співпрацюю з корифеями української традиційної пісні — гуртом «Кобза», хоч і не так часто, як хотілося б. Полюбляю і хеві, і сальсу. Але ф’южн та джаз-рок дають мені як барабанщику широке поле для імпровізації, демонстрування техніки сповна. Це ті два музичних стилі, в яких я відкриваюсь максимально, на усі 200%. Це музика, де я почуваюся, як риба у воді, вона мене не сковує, адже барабанщик мусить слідкувати за звуком, щоб не заглушати своєю грою інші інструменти. Але, повторюся, музику я люблю грати абсолютно різну і за стилем, і за змістом. Я намагаюсь знайти час, щоб розкопати якомога більше стилів, пропустити їх крізь себе. Тобто виходить, що я можу грати практично все. Для професійного музиканта завжди знайдеться робота, головне — виконувати її якісно та натхненно.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Без зорепаду та скандалів пройшов 57-й міжнародний фестиваль Берлінаре
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: