CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 31
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 31
???????
CITY PEOPLE
Наталія Сумська: «Моє життя - гра»
CITY SOCIETY
Деревяна церква: останній подзвін
Микола Ільницький: «У кожного часу свої герої»
CITY STUDY
«Болонська система - це прагматика дії»
Формула національної освіти
Бути чи не бути тим, ким ми не є?
CITY HISTORY
Осередок духовності
Холмська Богородиця
???? ??????
Мармурова межа батьківщини
Математика кохання
Високий лад душі
CITY ART
Сонячна палітра в акварелях
Дари забутих богів
«Стриже Дувірак картини»
CITY ART
Без зорепаду та скандалів пройшов 57-й міжнародний фестиваль Берлінаре
Юний барабанщик
CITY LIBRARY
Андрій Бондар: «Я хотів би писати епічну поезію і ліричну прозу»
???? ??? CITY
???????:
N3(31) Березень 2007     ???? ??????: Математика кохання
??? ? ???????
???? ??????
Високий лад душі

Ах, Інночка, Іннуся...

У будинку Чернишевих так тепло і затишно, як у кольоровому сні. Гублюся у здогадках: ну, а це що за дивина? Іду сходами — вони аплодують. Високі стелі запрошують до польоту. У сяйних вікнах виграє стобарвно сонячне проміння. Чепуряться вазони, камін ладен поцілувати мої долоні...
Я відчув, як пані Інна вдихнула запах рідної оселі, яка квітує розкішними трояндами у вазах.
— До свого будинку ставлюся, як до живої істоти, — розважливо пояснює жінка. — Це моя ще одна дитина, частинка душі. Вважаю, що він завжди повинен посміхатися: і як б’ється посуд, і як Даша «заводить» м’ячем нашого песика Lucky.
У це важко повірити, але пані Інна сама вичарувала, виплекала сімейне гніздечко. Переплановуючи і опоряджуючи куплений будинок, вона разом з кількома будівельниками робила те, що було їй до вподоби. Вони не йняли віри, що робота так легко виконувалася. Дизайнерські рішення вибухнули, як блискавиці. Восторжествувало домашнє вогнище.
Пані Інна несподівано струсила волосся з плечей та обличчя.
— Ах, Інночка, Іннуся, — Олексій Віталійович дивився на дружину гордим і всерозуміючим поглядом.
Вона зазирає у дзеркало. І на якусь мить застигає і не рухається. Говорить мовби сама до себе, а може, просто думає вголос: «Я — найкраща. І у мене найкращі діти, найкращий чоловік, найкращий дім».
Знаю, що ці слова щодня на вустах пані Інни. Вони запалюють у її душі світло. У житті намагається бачити тільки добре, закриває очі на погане — сірість, буденщину.
— Найважливіше моє покликання — бути матір’ю, виховувати дітей, — додає пані Інна. — Нерідко доводиться приносити себе в жертву. Не даю волю своїм емоціям. Жінку може виправдати лише те, що вона робить заради своєї сім’ї. Я готую (мені бабуся казала, що в будинку має завжди пахнути пирогами), перевіряю, як  донечки виконують уроки, прилучаю їх до високого мистецтва. У дітях виховую порядність, витонченість, наполегливість, елегантність.
...Даша залюбки показувала нагороду, яку отримала на конкурсі бальних танців. Іра захоплюється модою, музикою, мріє про кар’єру журналістки. У схвильованих рядках творів дівчини народжуються привабливі образи.  

Нас вінчали у Києво-Печерській лаврі

До вирішення будь-якої проблеми пані Інна ставиться як до уроку життя.
— Тому я вибрала для себе роль учениці, — продовжує розповідь вона. — Грати її доводиться щодня. Я весь час навчаюся в переносному значенні цього слова: у знайомих людей, у свого чоловіка, похвалу якого дуже ціную. Він ставить мені оцінки: «Це ти зробила добре, те — гірше, а ось тут ще потрібно попрацювати».
Пані Інна здобула дві вищі освіти: закінчила Київський державний інститут культури (спеціальність — літературознавець) та юридичний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки. Займаючись бізнесом, відчуває, що бракує економічних знань. Має магазин жіночого одягу, у якому представлені колекції найвідоміших європейських модельєрів. Бізнес-леді незмінно усміхнена, мила, привітна, доброзичлива:
— Я відкрила власну справу, бо зрозуміла, що у сім’ї має бути інтрига. Хочу самореалізуватися. Хоч що б я робила, бачу перед очима обличчя своїх донечок. Це правда, що «розриваюся» між ними та бізнесом. Проте віддаю перевагу дітям. У будь-якій ситуації мені допомагає легке ставлення до життя та оптимізм.
Складається враження, що пані Інна живе так, як хоче її душа. Мудру науку переймає у своїх духовних наставниць — матінок Стефанії та Ніколає із Зимненського жіночого монастиря. Це вони свого часу запросили подружжя Чернишевих до Києво-Печерської лаври. І так, ніби знічев’я, запропонували: «А давайте вас тут повінчаємо...» Чернишеви не стрималися від подиву: «Так з нами нікого ж немає. Хто корони триматиме?!» — «А ми навіщо?! Потримаємо корони для вас...»
У церкві святої Анни, яка належить до Києво-Печерської лаври, обряд провів владика Павло. Чернишевим співав хор монахів. Запалені свічки у руках наречених символізували радість, чистоту і непорочність. Пані Інна не ховала сліз від щастя. Поруч же він — коханий і такий надійний! І можна було зрозуміти: на світі може бути лише одна така жінка...

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Мармурова межа батьківщини
  Математика кохання
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: