CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 31
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 31
???????
CITY PEOPLE
Наталія Сумська: «Моє життя - гра»
CITY SOCIETY
Деревяна церква: останній подзвін
Микола Ільницький: «У кожного часу свої герої»
CITY STUDY
«Болонська система - це прагматика дії»
Формула національної освіти
Бути чи не бути тим, ким ми не є?
CITY HISTORY
Осередок духовності
Холмська Богородиця
???? ??????
Мармурова межа батьківщини
Математика кохання
Високий лад душі
CITY ART
Сонячна палітра в акварелях
Дари забутих богів
«Стриже Дувірак картини»
CITY ART
Без зорепаду та скандалів пройшов 57-й міжнародний фестиваль Берлінаре
Юний барабанщик
CITY LIBRARY
Андрій Бондар: «Я хотів би писати епічну поезію і ліричну прозу»
???? ??? CITY
???????:
N3(31) Березень 2007     ???? ??????: Математика кохання
??? ? ???????
???? ??????
Математика кохання

Ваш номер, сер?!


Спроби збагнути закони їх співіснування налічують не сотні, а тисячі років. І, мабуть, одне з найцікавіших тлумачень належить давній науці — нумерології, чи не найвідомішим корифеєм якої вважають Піфагора. Дійшла вона й до наших днів. Про її таємниці читачам «CITY LiFE» минулого року (у № 2) розповідав фаховий нумеролог Рафаель-Тіран Лев Арі, з яким сьогодні ми продовжимо розмову і спробуємо з’ясувати, в чому ж криються таємниці ідеальної пари.
— Мабуть, спочатку варто нагадати читачам суть побудови нумерологічних прогнозів, адже нині ми дамо можливість зробити їх самостійно, — відразу заінтригував мене Рафаель-Тіран. — Тож почнімо з того, що дата народження кожної особи та ім’я, утворене з літер, які у свою чергу мають цифрові відповідники, становлять своєрідний числовий код. За такими кодами людей можна розділити на 9 груп. І кожна має своє призначення у житті. Дуже важливо усвідомлювати й виконувати його, до того ж виконувати позитивно — тоді й у справах таланить, і здоров’я не турбує, й особисте життя складається добре. І ви, мабуть, пригадуєте, що трапляється, коли цей код використовується негативно — я наводив приклад із кодом «Закон». Людина, в долі якої він написаний, може стати як блискучим юристом, прекрасним правоохоронцем (у разі позитивного використання коду), так і злочинцем (у разі негативного, коли відмовиться від легальної стезі й не обере призначений їй фах).
— Як же можна використати ці знання у побудові особистих стосунків?
— Знаючи специфіку представника тієї групи, з якою вас звела доля, ви можете зрозуміти мотиви його вчинків, а відтак — скоригувати своє ставлення до них. Наприклад, збагнути нарешті, що кохана людина раз у раз вирушає в подорож не тому, що ви їй набридли, а тому, що рух і мандри — це її суть. Якщо приймете це як даність і не обріжете їй крила — зможете політати разом...
Аби з’ясувати, що саме їй необхідно, доведеться насамперед зробити деякі підрахунки. Напишіть на аркуші паперу день, місяць та рік народження людини, яка вас цікавить, і додайте всі цифри. Припустимо, певна особа народилася 10 грудня 1972 року. Тож складаємо перші дві цифри — день: 1 + 0 = 1; другу і третю — дванадцятий місяць: 1 + 2 = 3; далі — рік: 1 + 9 + 7 + 2 = 19, оскільки вийшло двозначне число, то складаємо далі: 1 + 9 = 10, а 1 + 0 = 1. Варто зауважити, що перша отримана цифра (дня народження) вказує на спосіб мислення й поведінку людини у повсякденні, у спокійному стані. Друга цифра (місяця народження) розкриває її внутрішній світ, який ми не завжди помічаємо і який виявляється в екстремальних ситуаціях. А якщо до цих чисел доплюсувати ще й підсумкову цифру року народження (1 + 3 + 1 = 5), отримаємо номер тієї категорії, до якої людина належить (у даному випадку це п’ята група), і дізнаємося про домінантні риси, які, зрештою, і впливають на життєвий шлях, вибір професії і те, що нас сьогодні цікавить передусім, — особисті стосунки.
— Охарактеризуйте коротко кожну з цих груп.
— Підемо по порядку.

1 — це керівник і командир, який не підпорядковується нікому, навпаки — віддає розпорядження. Прагне до відповідальності й незалежності. Ретельно збирає інформацію і діє неординарно. Спосіб мислення — логічний.

2 — прекрасний посередник у заплутаних ситуаціях і чуттєвих стосунках. Людина чутлива, тактовна і дипломатична. Любить бути миротворцем, прагне співпраці й роботи в парі. Відчуває потребу у підтримці. Емоційний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях надто чутлива і вразлива.

3 — творча особа. Її завдання — принести людям радість і усмішку. Її любить фортуна і Бог береже. Компанійська, комунікабельна людина, яка любить життя й веселощі. В екстремальних ситуаціях завжди знайде вихід — якось та й викрутиться.

4 — істинний критик, від уважного погляду якого не приховається жодна дрібничка. Бачить світ через призму власних законів. Матеріаліст. Передчуває події і ніколи не помиляється. Не боїться важкої роботи. Зобов’язаний іти по життю чесним шляхом, аби не «будити дрімаючу собаку» закону. Спонтанний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях перетворюється на непробивну стінку — жахливого упертюха.

5 — людина руху і швидкості. Жваво мислить і швидко втілює свої плани в життя. Їй необхідна свобода для самореалізації. Не терпить замкнутого малометражного простору. Дуже сексуальна. Любить різноманіття у житті і діяльності. Інстинктивний спосіб мислення. У пориві гніву поверне собі свободу, нехай навіть гучно грюкнувши дверима.

6 — людина «сфери обслуговування». Типовий сім’янин — тягнеться до колективу. Любить красу і естетику. Прагне допомагати людям. Як правило, має багато друзів. Але ревнива й залежна від сімейних уз. Важко іде на розрив, навіть якщо потерпає в подружньому житті. Потребує заохочення, аплодисментів, що надають упевненості. Емоційний тип мислення. В екстремальних ситуаціях починає нав’язувати іншим свою думку.

7 — справжній психолог у своєму оточенні, тому всі нещасні й знедолені липнуть до нього, як мухи до меду. Дуже чутлива людина, яка легко ображається, навіть якщо цього нічим не виявляє. Має надзвичайно сильну інтуїцію. Тягнеться до релігії, духовності, містики. Любить хорошу, якісну музику. Інтуїтивний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях шукає тиші, спокою або замикається в собі.

8 — людина сили, влади і грошей. Енергійна, тому тривале перебування на одному місці для неї — справжні тортури. Любить займатися кількома справами одночасно. Женеться за матеріальними благами. Зобов’язана врівноважити в собі духовне і матеріальне начало. Ця особа відчуває потребу у збиранні інформації. В екстремальних ситуаціях може вдатися до силових методів розв’язання проблеми.

9 — «провідна зоря», вчитель і консультант. У нього підвищена потреба у словесному самовираженні. Наставляє людей на шлях праведний. Вміє співчувати і співпереживати. Інтуїтивний спосіб мислення. В екстремальних ситуаціях мовчанки від нього не дочекаєтесь.

Продовження у ноступному номері

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Мармурова межа батьківщини
  Високий лад душі
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: