CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 30
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 30
???????
CITY PEOPLE
Мольфар без тіні
CITY PEOPLE
Європейська королева брасу
CITY SOCIETY
Диво Господнє
Станіславські янголи
???? ??????
Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
CITY STUDY
Спіймати думку в пастку парадокса
«Я з Тернополя, але родом з Німеччини!»
Не забувайте канапку, або Гастраномічний лібералізм українського студентства
CITY HISTORY
Безцінний свідок
Де Німеччина, Китай - Волинську порцеляну вибирай
CITY FAMILY
Скелі Довбуша
Де гуцул, там і кінь...
Красунями не народжуються...
CITY ART
Воїн Євгенія Гапчинська
«Gorky Park»
Кава-party з Олегом Огородником
Нестрибний Якубек
CITY LIBRARY
«Фіміам од єдиного слова»
???? ??? CITY
???????:
N2(30) Лютий 2007     ???? ??????: Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
??? ? ???????
CITY ART
«Gorky Park»

Навіть найвідданіші шанувальники луцького «Майдану» не очікували від свого улюбленого клубу такого передноворічного подарунку — до них у гості з концертом завітали учасники легендарного гурту «Парк Горького» Олексій Бєлов, Ян Янєнков та Віктор Коньков. Усім, кому пощастило бути присутніми на виступі «Парку», прийшлося до смаку як виконання старих та улюблених речей гурту, так і нових, до слова, не менш фірмових та високопрофесійних. Музика «Парку Горького» була завжди зрозуміла, тут ні англомовні тексти, ні західна манера виконання не заважали встановленню контакту зі слухачем, але й не опускали творчість музикантів до рівня масової культури. Так само було й цього разу — зрозумілі і щирі Олексій, Ян та Віктор без зайвих балачок фотографувалися та роздавали автографи своїм прихильникам. Після концерту я скористалася можливістю поспілкуватися з Олексієм Бєловим, автором більшої частини репертуару гурту, прекрасним музикантом і, як з’ясувалося, цікавим співрозмовником.

— Олексію, сьогодні на концерті було багато ваших відданих прихильників, і їм, як кажуть, було мало, вони не хотіли відпускати вас. А вам особисто сподобався виступ у Луцьку?
— Так, дуже сподобався. Мені здається, вийшов доволі тривалий та змістовний концерт. Краще, коли слухачі ще хочуть пісень, аніж коли бурчать: «Швидше б усе це закінчилось». Ідеальний варіант, коли все в міру.

— А як в цілому пройшов ваш тур по Україні? Я знаю, що у «Парку Горького» були ще виступи в Одесі, Києві, Хмельницькому і Львові?
— У Львові чомусь забули афіші поклеїти, тому концерт там відмінили. Хоча минулого разу, коли ми виступали там, зібралась шалена аудиторія — мало не рознесли Палац спорту. Загалом наші виступи пройшли скрізь однаково добре. В Одесі та Хмельницькому були великі зали по 1000 чоловік. Сьогодні нам було дещо важче, адже наш формат все-таки не клубний, ми звикли рухатись, ганяти по сцені. Тим не менше, незважаючи на деяку камерність сьогоднішнього концерту, публіка у Луцьку чудова, дуже щира та відкрита. Я дуже шкодую, що не можу залишитися у вашому місті на більш тривалий термін. У Луцьку так багато цікавих місць... Та уже завтра нам потрібно бути в Москві.

— Українська публіка чимось відрізняється від російської чи західної публіки?
— Ні, публіка насправді скрізь однакова. Я думаю, що це більшою мірою залежить від артиста, чи зможе він «зачепити», зацікавити людей. А публіка скрізь реагує однаково. До речі, ваш клуб і ваша публіка дуже нагадують нам клуби Чикаго і Нью-Йорка, де ми часто виступали впродовж дванадцяти років нашого життя в Америці.
Я вже казав, що нам потрібен правильний формат: багато місця, стояча публіка і дуже гучний звук. Такий потужний, щоб вдихнути ще можна було, а ось видихнути вже важко. Тоді ми відчуваємо більше драйву, тож, відповідно, подача матеріалу краща.

— Програма, з якою гурт приїхав в Україну, передує появі вашого нового альбому?
— Музичного матеріалу уже б вистачило і на два альбоми. Хочеться дочекатися правильного, сприятливого часу. Сьогодні у нас концептуальний склад, ми просто їздимо і граємо музику «Парку Горького», адже люди у всьому світі хочуть її чути. Але настане час, коли ми повернемося до свого старого формату, і тоді, звичайно, в основному будуть лише стадіонні концерти, до яких ми й звикли.

— Розкажіть трішечки про інструменти, які ви з собою привезли. Наприклад, про вашу легендарну гітару-балалайку.
— Це одна з моїх «балалайок», у мене їх кілька. Одного разу в мене її вкрали, але років через п’ять повернули. Ця гітара мені дуже дорога. У мене багато всяких інструментів, але саме на цій гітарі добре грати на концертах. Крім масивного корпусу, вона має ще й потужне звучання.

— Олексію, як просувається ваша робота в кіно? Є якісь цікаві проекти?
— Є, навіть кілька. Один фільм, який називається «Дім сонця», знімає Гарік Сукачов, права на цю картину вже викупили американці. Деякі музичні фрагменти я зробив для нового фільму Андрона Кончаловського «Глянець». Останнім часом в Росії дуже сильно виріс кінематограф, тому пропозиції надходять постійно. Це тішить, адже я дуже люблю кіно.

— Вам не здається, що зараз рок-музика має під собою комерційну основу, і щось важливе вже давно втрачено? Зовсім інша справа 70-80-ті роки — рок-н-рол у його кращих традиціях.
— Зміни будуть завжди. Мені подобалося в музиці 70-х те, що тоді було більше особистостей. Менше форматів, обмежень якихось. Раніше було більше цікавої музики, у цьому я не можу з вами не погодитись, більше творчих знахідок. Зараз через формати все здається якимось «квадратним». У всьому відчувається апокаліптичність, не тільки в музиці. Але у землі, на якій ми живемо, велике майбутнє. А Захід... Трясця з цим Заходом. Вони там існують за якимось дивними законами, які для нас абсолютно неприйнятні. Я західну культуру дуже добре вивчив, усі їх «викрутаси», все, що там відбувається. Окрім банківських махінацій, там більше нічого немає. Немає глибини, нашої духовності. Тільки лишень уміння маніпулювати, як у казино: «Вам — туз, а вам — шістка».

— Олексію, чи є українські гурти, які вам подобаються?
— Мені подобається «Океан Ельзи». Ми навіть колись мали спільний тур по Білорусі. Гурт дуже хороший, самобутній, їх одразу можна впізнати. Так само, як і «Воплі Відоплясова» — у них своє обличчя, це дуже хороша якість.

— Дякую за цікаву бесіду та прекрасний концерт. Успіхів вам і всіляких творчих перемог!
— Дякую! І вам також!

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Воїн Євгенія Гапчинська
  Кава-party з Олегом Огородником
  Нестрибний Якубек
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: