CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 30
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 30
???????
CITY PEOPLE
Мольфар без тіні
CITY PEOPLE
Європейська королева брасу
CITY SOCIETY
Диво Господнє
Станіславські янголи
???? ??????
Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
CITY STUDY
Спіймати думку в пастку парадокса
«Я з Тернополя, але родом з Німеччини!»
Не забувайте канапку, або Гастраномічний лібералізм українського студентства
CITY HISTORY
Безцінний свідок
Де Німеччина, Китай - Волинську порцеляну вибирай
CITY FAMILY
Скелі Довбуша
Де гуцул, там і кінь...
Красунями не народжуються...
CITY ART
Воїн Євгенія Гапчинська
«Gorky Park»
Кава-party з Олегом Огородником
Нестрибний Якубек
CITY LIBRARY
«Фіміам од єдиного слова»
???? ??? CITY
???????:
N2(30) Лютий 2007     ???? ??????: Я ТАК ТЕБЕ ЛЮБЛЮ
??? ? ???????
CITY FAMILY
Скелі Довбуша

Мальовниче Прикарпаття завжди приваблює жителів озерно-болотно-лісистої місцевості Полісся своїми незвичними пейзажами, неповторними краєвидами, пагорбами, що поступово переростають у справжні гори, бескиди, кряжі. Уже на Львівщині, на річці Стрий у містечку, що носить ту ж назву, вражають небосхили, на яких у хорошу сонячну погоду височіють перші пагорби. Не вірила, коли мене переконували у тому, що гори — сині. Думалося, що лише на картинах Реріха вони мають таке штучне, неприродне забарвлення. Але здійснивши першу мандрівку на батьківщину свого чоловіка, була настільки вражена цими чудернацькими барвами, кольоровими нюансами, що відчула стан тимчасової «втрати мови» від неймовірної краси — не штучної, створеної людиною, а справжньої, від матінки Природи!

Синьо-зелені, голубі, ніжно-лазурні — залежно від пори року, доби, навіть настрою, адже гори — живі істоти: вони «дихають», «розмовляють», «гніваються» — це потрібно лише відчути! Справжня Мекка для тих, хто полюбляє «тихе полювання», — гриби, ягоди. Грибних місць у цих горах — безліч: білі, «баранячі ріжки», польські, грузді, «підпеньки» (так у цих краях називають звичні нам опеньки). Розповідають, що трапляються навіть трюфелі, за які старожили віддадуть утричі більше білих!

За чепурненьким містечком Болехів, що на Франківщині (воно потребує окремої історії), звертаємо за вказівником (це для тих мандрівників, які у цих краях вперше) до Тисова, аби віднайти приховані скарби природи. Минаємо гарненькі поселення з облаштованими помешканнями нащадків (за досить виразними зовнішніми антропологічними ознаками) татар та шведів — хто тільки не пробував завоювати ці землі!
 
арешті якийсь дивний звук порушує звичну нашому вухові атмосферу, аж прислухаємось — це життєдайний звук води, що могутніми потоками, розриваючи тишу гір, стрімко стікає вниз, наповнюючи навколишній світ енергією, виблискуючи на сонці багатством дорогоцінних краплин. Невимовної краси водограй змушує подорожніх вкотре милуватися видовищами, що їх створила мільйони років тому природа.

Піднімаємось угору чотири кілометри — краще пішки, аби вщерть насолодитись повітрям, збагаченим запахом хвої, стрункими буками, що обабіч дороги, плантаціями ожини, що буяє на благодатному ґрунті. Несподівано серед лісу починають «виростати» камінні валуни (і де вони тут узялися?), далі — більше: цілий комплекс, «витесаний» природою піщаних скель. За місцевими легендами, саме тут був табір народного героя, такого собі карпатського Робін Гуда, опришка Олекси Довбуша. Подейкують, що добряче він завдав шкоди польським шляхтичам, які хазяйнували свого часу на цих землях. Наша сентиментальність та романтична душа потребують лицарів, героїв, от і живе серед місцевих жителів легенда про безстрашного, хороброго месника, що мешкав зі своєю «дружиною» у цих кам’янистих печерах, ущелинах.

Є серед цих чудернацьких скель такі, що нагадують своїм «профілем» то голову лева, то голову самого Довбуша, то якогось доісторичного дракона-динозавра. Головне — дати волю своїй фантазії і не приборкувати прадавні інстинкти. Обов’язковою процедурою для усіх, хто приспав страх і вирішив пройти «шляхом Довбуша», є спроба протиснутись у щілину одного з «камінних мішків», аби, очистившись від гріхів (це теж місцева легенда), відчути себе новою людиною! До речі, аби пройти це нелегке випробування, потрібно мати «параметри» майже моделі.
До послуг мандрівників, туристів пропонуються сувеніри, катання на конях (місцевий екстрім), можна скуштувати смачної грибної юшки та дерунів з грибами у тутешній «Колибі» або «Скелі». Отож, незалежно, який відпочинок ви оберете — ви неодмінно відпочинете у Карпатах, наберетесь наснаги й життєствердної благодаті від природи.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Де гуцул, там і кінь...
  Красунями не народжуються...
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: