CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 29
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 29
???????
CITY HOLIDAY
Всесвітній потоп веселощами
???? ??????
Я, Богдан
CITY SOCIETY
Нам бракує справжньої Євангельської культури
Номер «1» в аристократичному ордені
Розбудити красуню, що снить минулим
CITY STUDY
«Фотошпора» для заклопотаних
Розіграли виставу з конвертами
Що протиставити освіті типу фаст-фуд?
Дві науки - ювілярки
CITY HISTORY
Булаву ніс на ласку, а злому на карність
Коштовна перлина Бурштина
CITY FAMILY
Фінляндія. В гостях у Санти
Галопом по різдвяній Європі
Музей родинних професій
Іграшка як спосіб життя
CITY ART
Борщ-енд-рол
Середина неба у вимірі Володимира Стасюка
Труба кличе...
На Володимир і Сокаль вже зубів не скаль
«Майстер вимірюється стилем і смаком»
CITY LIBRARY
Віднесені із «зів`ялими» вухами
Буджак повертає казку
???? ??? CITY
???????:
N1(29) Січень 2007     ???? ??????: Я, Богдан
??? ? ???????
CITY ART
На Володимир і Сокаль вже зубів не скаль

Треба піднімати своїх «пацанів»

А все почалося саме з Володимира-Волинського, який асоціюється з чудовим фестивалем «Володимир». Його художній керівник Сергій Шишкін найгостріше відчував потребу «підняти своїх «пацанів» — на сцену фестивалю виходили лише два місцевих гурти. Натомість весь музичний «молодняк» сидів по гаражах та підвалах. Композитор вважав, що ініціатива має бути знизу — тоді молоді музиканти по-справжньому кинуться у бій і знайдуть свій шлях до визнання. І він врешті дочекався слушного моменту.

— Місцеві музиканти самі прийшли до мене і сказали, що їм набридло нидіти по закутках, — не стримався від подиву Сергій Шишкін. — І також зізналися, що у подібній ситуації опинилися і їхні друзі з Червонограда та Сокаля, які виступають на виїздах за «бабки», а вдома так само нікому не потрібні. Я й запропонував усім системну роботу.
Композитор розробив проект «Живий погляд». Основна його ідея — популяризація молодіжної й альтернативної музики, здорового способу життя. Найголовніше ж: жодних обмежень щодо стилів, жанрів, напрямків творчості! Принцип — «хто що може». І все це заради того, щоб позбавити творчу молодь підстав «зашиватися» в своїх комірчинах.
Вона сама має визначати тематику своїх акцій, які відбуватимуться щомісяця у рамках проекту. А що?! Це ж реальний шанс, скажімо, кожному поп-рок-музиканту потрапити на сцену. Нехай «відричить» в екстазі для своїх фанів — це краще, ніж має дивитися на небо і думку гадати, чому він не сокіл...
 
— Звичайно, проект цей нерентабельний, — пояснив Сергій Шишкін. — Проте я поставив за мету заробляти кошти для того, щоб зробити місцевий мистецький продукт модним. Завдання це нелегке: у нас люди відвикли платити за мистецькі послуги. Їм «шару» подавай! Раніше ж уся концертна діяльність у місті зводилася до спонсорських концертів напередодні виборів під «шайку-лейку». Нас дурять дуже «крепко» міркуваннями про те, що митець має бути бідним.
Розрахунок Сергія Шишкіна: проект не матиме суто регіональну прописку. З ним «пацани» підуть на Польщу. Адже знають, що їй потрібні партнери з нашого боку.
Нью-васюкізм?! Ну, не скажіть...

«Відривались», як могли

Думаю, відтепер у цьому регіоні нікому не доведеться плакати про «катастрофу місцевої музики». У першій же акції, яка пройшла в рамках проекту «Живий погляд», рок-музиканти бомбили тему боротьби зі СНІДом. І це була не просто фішка, щоб прив’язатись до дати і щоб дали зал для концерту (він відбувся напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом). Проявилося свідоме бажання показати щось таке, що перевищує все бачене і чуване у регіоні (навіть організували конкурс робіт на тему антиСНІДу). Вони виходили з того, що ВІЛ-інфекція найбільш загрозлива для молоді.
Рок-музиканти виступили у Володимир-Волинському районному будинку культури (Сергій Шишкін називає його великою стодолою, яка стоїть пусткою). Запрошення на концерт поділили між сільськими і міськими школами, усіма середніми навчальними закладами. Сто квитків віддали для продажу за ціною двадцять гривень.
Сергій Шишкін заручився підтримкою ді-джея Ігорка з Червонограда. За словами композитора, він «виявився живчиком, який нічого не боїться». Учасники концерту демократично вирішували, хто скільки творів гратиме на сцені.

У «стодолі» яблуку ніде було впасти. «З першими музичними акордами я відчула, що «кльово» з друзями тут «відірвуся», — знеможено скинула руки догори під час танцю Юля Червона з Червонограда. — На «галімі» дискотеки нас уже не тягне».
Я не знаю, чи навіть хто з фахівців міг зрозуміти усі жанри, у яких виступали музиканти. На мою думку, вони грали такий собі більш-менш важкуватий поп-рок у різних іпостасях, який проймає за живе і справляє чудове враження. Вразили публіку драйвом, свіжістю ідей гурти «Інші», «Sizzle», «Апатія» з Володимира-Волинського. Спромоглися звернути на себе увагу глядачів і колективи «Нью-анс» з Сокаля, «Ellis» та «Де? Сенс» з Червонограда. Проте справжній «джек-пот» прихильності меломанів зірвали гурт «LimiT» з села Вощатин Володимир-Волинського району та Сергій Шишкін, який виконав свої пісні «Одинак» та «Остання миня (корова — авт.)».

— Молодь почула музику, яка їй подобається, — свою, місцеву, а не пронафталінену, — сказав Сергій Шишкін. — «Пацани» на підйомі — вони відчули смак реалізації свого проекту. І вже серйозно задумалися над наступною акцією, презентацією ширшого кола виконавців.
Мода на місцевий український сучасний продукт стартувала в регіоні. Мимоволі пригадуються слова Олександра Євтушенка: «Українськими є не лише вареники, гопак, писанки. Українським є рок».

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Борщ-енд-рол
  Середина неба у вимірі Володимира Стасюка
  Труба кличе...
  «Майстер вимірюється стилем і смаком»
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: