CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 29
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 29
???????
CITY HOLIDAY
Всесвітній потоп веселощами
???? ??????
Я, Богдан
CITY SOCIETY
Нам бракує справжньої Євангельської культури
Номер «1» в аристократичному ордені
Розбудити красуню, що снить минулим
CITY STUDY
«Фотошпора» для заклопотаних
Розіграли виставу з конвертами
Що протиставити освіті типу фаст-фуд?
Дві науки - ювілярки
CITY HISTORY
Булаву ніс на ласку, а злому на карність
Коштовна перлина Бурштина
CITY FAMILY
Фінляндія. В гостях у Санти
Галопом по різдвяній Європі
Музей родинних професій
Іграшка як спосіб життя
CITY ART
Борщ-енд-рол
Середина неба у вимірі Володимира Стасюка
Труба кличе...
На Володимир і Сокаль вже зубів не скаль
«Майстер вимірюється стилем і смаком»
CITY LIBRARY
Віднесені із «зів`ялими» вухами
Буджак повертає казку
???? ??? CITY
???????:
N1(29) Січень 2007     ???? ??????: Я, Богдан
??? ? ???????
CITY STUDY
«Фотошпора» для заклопотаних

— Я гарантую, що з нашої «Фотошпори» незабаром «списуватиме» вся Україна! — впевнений Валерій Бєлов, ідейний натхненник та голова журі фестивалю. — Адже перспективи виставки дуже привабливі. У студентів енергії — хоч відбавляй, аби було бажання в організаторів та керівництва університету.

Разом з паном Бєловим «журили» фестиваль-виставку лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів художньої фотографії Владлен Дроботько та Іван Головня. Тема фотовиставки — «Світ навколо нас» — вдало об’єднала оригінальні сюжетні й жанрові, портретні та пейзажні, чорно-білі й кольорові знімки. Різні за характером і настроєм, стилем та виконанням, вони все ж мали в собі щось спільне. Адже всі задумувались від початку чимось на кшталт усім знайомої студентської шпаргалки.

— Наші студенти ніби хотіли презентувати свої фотографії тим, хто заклопотаний, закручений справами та проблемами, не бачить навколо нічого цікавого та вартого уваги, — пояснює Валерій Бєлов. — Мовляв, дивіться, яким буває світ! Дивіться і списуйте! Адже завжди були і є «хороші» студенти та «погані», які тільки й шукають, де б списати. Університет життя — не виняток.
Лідерами фотовиставки стали молоді й талановиті Ніна Ліщук, Олександр Куява та Катерина Абрамова. Вони й посіли відповідно перше, друге і третє місця.

Роботи приємної світлоокої дівчини Ніни Ліщук, яка каже, що людину, котра звикла дивитися на світ через фотооб’єктив, видно відразу, і не лише через апарат у руках, а й через те, що вона завжди бачить більше за інших, і справді заслужили на високу оцінку журі.
— Знімає людина, яка розуміє, що знімає, — сказав про переможницю Валерій Бєлов. — Ніна чітко знає, що хоче дати своєму глядачеві, і, думаю, глядач це отримує. Патріарх французької фотографії Анрі-Картьє Врессон застерігав, що справжній знімок можна зробити тільки тоді, коли зумієш в одну лінію вивести погляд, душу та серце. І мені здається, що в Ніни це є. В чотирьох гранях кадру вона уміє поєднати зміст і форму.
Ніна Ліщук, володарка диплому за «Світлий погляд», представила на фотовиставці найбільше робіт. І кожна дивувала безпосередністю та романтичністю. Дівчина кілька років серйозно займається фотографією — у Волинській обласній дитячій студії «Буривітер» та самостійно, читаючи журнали та книжки, спілкуючись з професіоналами. Виборола минулої осені перше місце у відкритому обласному фотовідеофестивалі «Осінні барви Буковини». Вона — дипломант XV Українського відкритого фестивалю дитячого та молодіжного кіно та телебачення «Кришталеві Джерела», учасниця фотосалону в індійській Калькутті.

— Для того, щоб вийшла гарна фотографія, — розмірковує Ніна Ліщук, — потрібні не лише цікавий сюжет чи вдала композиція. Необхідний відповідний настрій.
Сьогодні дівчина вже не уявляє себе без фотоапарата. Хоче пов’язати своє життя з фотожурналістикою. А наразі навчається на другому курсі географічного факультету ВДУ та фотографує все, що потрапляє в зону «особливої уваги».
Фотографії Катерини Абрамової також заслуговують на окрему увагу, адже дівчина працює зі старим фотоапаратом, серйозно займається постановкою.

— Мислить і ставить, — відрекомендував її стиль Валерій Бєлов. — І тому їй вдається створити потужну енергетику ностальгії.
Користувалися неабиякою популярністю у глядачів і роботи Олександра Куяви, стиль якого пан Валерій охрестив «стовідсотковим андеграундом».
— Сашко, фотографуючи, хоче бачити не так, як інші, як звикли це бачити ми. Трохи перевантажує знімки своїм баченням, подекуди хоче «оживити» предмети, для яких це абсолютно не характерно. Але він молодець, у нього дуже хороші перспективи.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Розіграли виставу з конвертами
  Що протиставити освіті типу фаст-фуд?
  Дві науки - ювілярки
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: