СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 29
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 29
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N1(29) Січень 2007     ???? ??????: Я, Богдан
??? ? ???????
CITY HOLIDAY
Всесвітній потоп веселощами

У павільйонах кіностудії імені Олександра Довженка — суцільний планктон з артистів української та російської естради, який переноситься музичною течією. Телеканал «Інтер» тут знімає свої новорічні проекти — шоу «Карнавальна ніч на Інтері» та музичну комедію з елементами фантастики «Зіркові канікули». Втрачено відчуття реальності. І не було іншого вибору, як «тертися» в калабані без берегів з одних лише облич та масок Дідів Морозів, Снігурочок, принцес, піратів, мушкетерів, інопланетян, астронавтів і ще бозна-кого. Зірковість аж зашкалює — і нею насолоджується душа. Слава тобі, Господи, що відкликав звідси цивілізацію!

???? ??????
Я, Богдан

Ім’я та прізвище злилися в неподільному файлі долі. Він Богом даний. Богдан же. Ступка?! Це й посудина для розтирання чого-небудь, і слід ноги. А ще — тілесна ємність для розтирання конфліктів і явищ, характерів і цілих епох. Ходить по світу у взутті з небесними підметками. І залишає зоряні сліди по собі. Народився в один день з «патроном» свого театру Іваном Франком. Раб своєї роботи і повелитель почуттів. Надто принадний і незбагненний. Досить легко проникає в душу та інфікує її синдромом набутого дефіциту любові до магії гри.

CITY SOCIETY
Нам бракує справжньої Євангельської культури

Релігія, віра, Бог - за радянських часів войовничого атеїзму ця сфера людського духу опинилася на маргінесі суспільства, практично на межі закону. Сьогодні все нормалізувалося. Відкриваються старі церкви, будуються нові, жодне офіційне святкування не обходиться без урочистої літургії, громадяни сумлінно хрестять новнароджених, ходять до причастя і сповіді, беруть церковний шлюб, у школах вводяться уроки християнської етики... Та чи змінив публічний статус християнства моральний клімат у суспільстві на краще? Більшість українських громадян виконують релігійні традиції так само автоматично, як колись партійні зобов`язання. Україна, попри свою масову релігійність, продовжує залишатися територією подвійною моралі. Що може сьогодні запропонувати церква українському суспільству? Про це -спеціально для "CITY LiFE" - Мирослав Маринович.

  Номер «1» в аристократичному ордені
  Розбудити красуню, що снить минулим
CITY STUDY
«Фотошпора» для заклопотаних

Перша фотоластівка принесла університету в розпал листопада справжнісіньку фотовесну, хоч і осіннім золотом фарбовану: молоде студентське серце, що ловило об’єктивом мить, створило на виставці атмосферу свіжості, спонтанності, пориву...

  Розіграли виставу з конвертами
  Що протиставити освіті типу фаст-фуд?
  Дві науки - ювілярки
CITY HISTORY
Булаву ніс на ласку, а злому на карність

Ніч 26 (16) березня 1664 року мала стати останньою для екс-гетьмана України Івана Виговського. В заповіті, складеному перед стратою, гетьман, за традицією свого часу, скрупульозно розписав своє майно ближчій і дальній родині, особливо переймаючись долею молодої дружини Олени і їхньої спільної дитини, яку вона носила під серцем. Душу свою Іван Виговський довірив Богу, святій Трійці і Матері Божій, а тіло заповів поховати, згідно з обрядом християнським, «в Скиті Великому, в склепі мурованому, в церкві Воздвиження Чесного Хреста…» Вранці великий державний муж і полководець, права рука Богдана Хмельницького, був розстріляний без суду і слідства з наказу новоутвердженого гетьмана Павла Тетері. Його останки потай, на простому возі привезли до маєтку Виговських у селі Руда на Львівщині і поховали згідно із заповітом. За кілька місяців до чоловіка приєдналася дружина, яка так і не одужала після невдалих пологів. Відтоді минуло 352 роки. Місце поховання великого гетьмана залишається невідомим.

  Коштовна перлина Бурштина
CITY FAMILY
Фінляндія. В гостях у Санти

Ніхто напевно не знає, звідки з’явився Санта Клаус і скільки йому років. Одна з найбільш імовірних версій пов’язує його зі Святим Миколаєм, що мешкав у Малій Азії в четвертому столітті нашої ери. Він був дуже відомим завдяки своїй самовідданій місіонерській діяльності. Цей святий уже в ті часи вважався й досі залишається заступником мореплавців і дітей.

  Галопом по різдвяній Європі
  Музей родинних професій
  Іграшка як спосіб життя
CITY ART
Борщ-енд-рол

Нещодавно лучани мали змогу послухати виступ і поспілкуватися з засновниками легендарних «ВВ», а тепер уже не менш улюбленого і легендарного «Борщу». Хлопці приїхали до Луцька з презентацією свого другого альбому «Паразіта кусок».

  Середина неба у вимірі Володимира Стасюка
  Труба кличе...
  На Володимир і Сокаль вже зубів не скаль
  «Майстер вимірюється стилем і смаком»
CITY LIBRARY
Віднесені із «зів`ялими» вухами

Яка несподіванка! «Кораблик» (він же — пивний клуб «Оболонь») у погожу днину потрапив у шторм. І його відвідувачі без рятувальних жилетів опановували філософію самозбереження. Комусь навіть довелося безпорадно здіймати руки в безсиллі узгодити ситуацію зі своїм внутрішнім світом.

  Буджак повертає казку
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: