CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 3
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 3
???????
МІКС
Галицький хлопець із донецькими можливостями
«Switezianka-2004»
Від дитячого турніру до Ліги Чемпіонів
«Тарас Бульба» – рок під флейту
ПІД РОЗДАЧУ
Привіт, Львів!
City Life в гостях у львів`ян
???? ??????
Кава як індикатор патріотизму
Три кити, на яких спирається слава Львова, — це львівська архітектура, львівська політика і львівська кава.
ЕКСКЛЮЗИВ
Агент 001
Хто говорить, той не знає.Хто знає, той не говорить.А ми напишемо...
КНИГАРНЯ
Українська література входить у моду
Чи модно бути письменником в Україні?
ПЕРСОНА
Сашко Положинський: «Жити собі в кайф»
Ексклюзивне інтерв`ю з Сашком Положинським
ЛИСТ НОМЕРА
Квіти від кутюр
Фіалки в місті
ГІСТЬ НОМЕРА
Хрещений батько «Поліського літа»
Гість номера - Юрій Войнаровський
ПОДІЯ
«Поліське літо з фольклором»: дубль дев’ятий
Фоторепортаж з фестивалю
???? ??? CITY
???????:
N3(3) Серпень 2004     ???? ??????: Кавоманія
??? ? ???????
Персона
Сашко Положинський: «Жити собі в кайф»

   Днем народження гурту «Тартак» вважається 3 грудня 1996 року — саме тоді у луцькій квартирі Сашка Положинського відбулася перша репетиція. Тоді ж, гортаючи словник, обрали й назву. З двох десятків слів-претендентів найпривабливішим видалося «тартак», що означає «лісопильня».
   Уже в 1997 році на фестивалі «Червона рута» гурт отримав першу премію в жанрі танцювальної музики. А після того якісь «стурбовані батьки» написали лист на ім’я Президента про те, що такі команди, як «Тартак», згубно впливають на цнотливу українську молодь.
   Та, як каже Сашко Положинський, «Тартак» хоч зовні й страшненький, усередині — милий та привабливий: «Ми тоді не палили, не вживали наркотиків, не займалися сексом із чоловіками. Навіть м’яса не їли».
 — Останнім часом багато говорять про перемогу Руслани на Євробаченні. Якби від тебе залежало, хто з українських виконавців братиме в ньому участь наступного року, кого б ти відправив на конкурс?
 — Не має значення, хто саме туди поїде, — головне, аби щось наше було. Руслана талановита, професійна, її музика при всіх нюансах має українське підґрунтя. Але ж її перемога, по суті, нічого не міняє. Справа не в Руслані і не в Євробаченні, а в тому, що зараз відбувається в Україні і в українській музиці. Чорна біда. Скільки нашої власної музики звучить по радіо і телебаченню, скільки слів українською мовою, зрештою, можна почути? Цього досить, щоб розуміти: нічого хорошого у вітчизняному шоу-бізнесі нема, і з перемогою Руслани нічого раптово не зміниться.
 — Якби тобі довелося представляти Україну на Євробаченні, що б ти заспівав?
 — Чесно кажучи, я себе погано уявляю в ролі учасника такого фестивалю. Але якби трапилося, що вже зовсім нікому було б їхати і довелося виступати мені, то вибрав би щось із власного репертуару. Я вважаю, що минулого року Пономарьов зробив дурницю — замовив собі пісню, та ще й за кордоном. Представляти Україну з неукраїнським твором і розраховувати на перемогу — це щонайменше парадокс.
 — Які зі своїх звичок ти можеш назвати шкідливими?
 — Шкідливих звичок, які мені дуже не подобаються, у мене немає. Якщо вони з’являються, я їх одразу знищую. Щоправда, є деякі речі, які мені не зовсім приємні. Наприклад, я багато матюкаюся, коли мене виведуть із себе. Мені це не подобається, але поки що не можу такої звички покинути. Намагаюсь якомога менше нецензурних слів вживати, але часто іншими їх замінити неможливо.
 — У тебе є зараз кохана дівчина?
 — Планів на весілля ще немає. Але я дорослий хлопець, не можу без дівчат. Вони є і в Києві, є й у Луцьку — коли як доля повернеться.
 — Маєш якийсь стереотип на зразок «подобаються білявки чи брюнетки»?
 — Брюнетки в мене викликають більше зацікавлення, ніж блондинки. Я сам не брюнет, тому мене більше притягує щось протилежне. А взагалі, зовнішність — це таке. Тим паче, зараз деякі жінки не пам’ятають, яким є природний колір їхнього волосся. Досвід показує: головне, щоб людина була хороша.
 — Ти з дитинства мріяв співати?
 — Ні, раніше я мріяв про інше заняття. Спочатку хотів бути геологом. Любив читати про те, які вони героїчні люди. Потім надумав стати військовим, були наміри працювати архітектором, економістом і ще не відомо ким. Освіта в мене економічна.
 — А працювати за спеціальністю не виникає бажання?
 — Я хочу робити те, що мені подобається. Коли відчую, що теперішнє заняття перестало мене вабити, знайду щось інше. Один із головних принципів мого існування — жити собі в кайф. А як я житиму в кайф, коли робитиму те, що мені не подобається?
 — Як ти проводиш вільний час?
 — Я багато читаю. Люблю історичну літературу. Зараз приїхав до батьків, хочеться відпочити від серйозної інформації, читаю Стівена Кінга. Ще люблю кіно, але тільки цікаве, видовищне, і щоб там не було відвертих лаж. Дивлюся картини Марка Захарова. Ще фізкультурою у вільний час займаюся.
 — Яка твоя улюблена страва?
 — Люблю те, що готує моя мама. Крім української, подобається ще італійська кухня і сербська. А взагалі їм усе, крім м’яса.
 — Ти як людина, котра десять років займалася КВК, над чим би зараз жартував?
 — Звісно, найлегше сміятись над «традиційними» темами: алкоголіки, наркомани. Але я вважаю, що гумор є гумором тільки тоді, коли він природний, а не надуманий.
 — Які твої плани на найближчий час?
 — Мої плани — це плани всього гурту. Ми записали альбом, будемо його видавати. Потім буде багато концертів по Україні. Хоча до Луцька навряд чи приїдемо. Якщо розцінювати нашу музичну діяльність як роботу, то ми виконуємо її добре і на високому професійному рівні. Тож хочемо за це отримувати певну винагороду. А Луцьк чомусь вважає, що ми не гідні тієї винагороди, яку нам пропонують інші міста України. Тому важко тут виступати. Якийсь грандіозний тур не організовуємо, бо для цього треба спонсора або політичне замовлення.
 — До речі, незабаром вибори Президента. Чи надходили вже пропозиції заспівати на підтримку когось із кандидатів?
 — Ми маємо власні політичні переконання. Якщо буде можливість підтримати певну особу, ми це зробимо. За традицією, симпатизуємо «Нашій Україні». Буде політичний тур — будемо брати в ньому участь. Музика в нашій країні є, є талановиті та працьовиті люди, які можуть рухати шоу-бізнес України. Але якби до такого бажання ще й можливості…

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: