СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 3
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 3
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N3(3) Серпень 2004     ???? ??????: Кавоманія
??? ? ???????
МІКС
«Switezianka-2004»

У липні втретє в Україні молодіжний модельний клуб Марини Занюк і РІА «Наш час» провели відбірковий конкурс «Switezianka-2004». Цього року він відбувся у місті Дубно в рамках рок-фестивалю «Тарас Бульба». Участь брали конкурсантки з Луцька, Ківерець, Рівного та Києва.

  Галицький хлопець із донецькими можливостями
  Від дитячого турніру до Ліги Чемпіонів
  «Тарас Бульба» – рок під флейту
ПІД РОЗДАЧУ
Привіт, Львів!

У липні львів’янам пощастило: вони отримали нагоду познайомитися із «City Life». Судячи з відгуків про журнал, у Львові він знайде безліч прихильників. Уже зараз жителі міста вважають, що «City Life»…

???? ??????
Кава як індикатор патріотизму

Три кити, на яких спирається слава Львова, — це львівська архітектура, львівська політика і львівська кава. За радянських часів львів'яни полюбляли переповідати туристам вже тоді дуже бородатий анекдот про Бога, який мав виконати по одному бажанню трьох чоловіків. Один з них, член комуністичної партії, захотів, щоби по цілому світі зник фашизм, інший — націоналіст — волів, аби в усьому світі зник комунізм, а третій добродій, що був зі Львова, перепитав Господа, чи той здійснить два попередніх бажання. А діставши ствердну відповідь, замовив собі філіжанку (так на львівському міському слензі правдиві львів'яни дотепер називають чашки) доброї чорної кави. Для повного щастя.

ЕКСКЛЮЗИВ
Агент 001

Навіть не починайте читати цю статтю, якщо очікуєте нових пригод містера Джеймса Бонда і вже затамували подих у передчутті нового захопливого протиборства англійського суперагента зі злом. Сміливо перегортайте сторінки й ті, кому важко відірватися від телевізійних екранів, коли боротьбу з інопланетянами ведуть «Люди в чорному», кого приваблює шарм Остіна Пауерса. Ця розповідь — тотальне розчарування для шанувальників агента Сміта із «Матриці». Хто ж він, сьогоднішній герой, який, як і Джеймс Бонд, свого часу послугував англійській короні, який з’являється у різних точках світу зі швидкістю агента Сміта, не менш привабливий за Остіна Пауерса та одягнений у чорний діловий костюм?

КНИГАРНЯ
Українська література входить у моду

«Чи модно бути письменником в Україні?» — запитала мене в інтерв’ю польська журналістка. Спершу я хотіла, як завжди, заперечити, зітхнути й почати традиційний перелік бід і недоліків українського книговидання. Але на думку чомусь почали спадати не давно набридлі проблеми і труднощі, а речі цікаві та успішні. І, як виявилося, не так уже й мало їх було останнім часом. Можливо, це ознака того, що не все так погано у Датському королівстві, а мій наївний оптимізм намагається виловити ложку меду в бочці відомо чого. Не знаю. Але пригадалося мені наступне...

ПЕРСОНА
Сашко Положинський: «Жити собі в кайф»

Днем народження гурту «Тартак» вважається 3 грудня 1996 року — саме тоді у луцькій квартирі Сашка Положинського відбулася перша репетиція. Тоді ж, гортаючи словник, обрали й назву. З двох десятків слів-претендентів найпривабливішим видалося «тартак», що означає «лісопильня».

ЛИСТ НОМЕРА
Квіти від кутюр

«Шановний! Купіть букетик фіалок!» Як часто мимоволі ми чуємо це. Але ритм, суєта, постійна зайнятість. Один маршрут, одні думки — ми біжимо, ми летимо — і все у справах — думаємо, рухаємось, значить — шлях правильний. Але досягнувши своєї мети, зупиняєшся, озираєшся і розумієш: пустка. Поки біжиш — все добре. Заради чого? Заради зустрічі з фіалкою — квіткою, мрією, гармонією. Адже все, що ми робимо, з добрими намірами — біжимо до гармонії із собою, з оточенням. Але як часто цей букетик фіалок поруч, а не десь далеко? Потрібно лише розгледіти, зняти темні окуляри, відкрити браму свого серця, вмити душу від макіяжу. Просто стати в полотняній сорочці свого натхнення з духмяним запахом трав, ступити на росу босою ногою і тремтіти на хвилі щирої радості. Не бійтеся скупої сльози — це серце радісно щемить. Життя…

ГІСТЬ НОМЕРА
Хрещений батько «Поліського літа»

Зі сторони Юрій Войнаровський дуже схожий на диригента. Навіть коли сидить за своїм робочим столом. Щоправда, диригує він не музикантами, а дуже різноплановою командою - від слюсарів і покрівельників до бухгалтерів і прибиральниць. При цьому якось примудряється ще й давати інтерв`ю, яке переривається щохвилинними дзвінками мобільного телефону: "...Ні запрошення будуть тільки завтра... Починаємо о четвертій годині біля замку...". - Так, на чому ми зупинились?..

ПОДІЯ
«Поліське літо з фольклором»: дубль дев’ятий

Фестивалі, фестивалі... Скільки їх було, є і ще буде на планеті? Хоча, якщо чесно, побувати бодай на одному, принаймні, у ролі пасивного очевидця — це вже неабиякий успіх. Музика, спів, танці на такого роду імпрезах, за словами бувалих, навіть «емоційно заклопотаним» гарантують справжній адреналіновий вибух! Виявляється, це не жарт. Не хочу називати лучан і гостей міста розбещеними (у хорошому сенсі слова) поціновувачами мистецтва, але, слава Богу, на них цей діагноз не поширюється. Це завдяки тому, що котрий рік поспіль волинський фестиваль є хорошою профілактикою подібних недуг. Мова про «Поліське літо з фольклором», яке цьогоріч удев’яте завітало до Луцька. А разом із ним хлопчики-дівчатка, дядечки-тітоньки, жовто-чорно-білі — з усіх куточків Землі-нені.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: