CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 27
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 27
???????
???? ??????
Скрипка хоч куди козак
CITY SOCIETY
Місто-легенда
Марія Зубрицька: «Туристом у культурі бути не можна»
Нові архітектурні ритми: від класики до хард-року
CITY SOCIETY
Юрій Поліщук: орієнтація на місцевості
CITY SOCIETY
У серця закони, яких розум не знає
CITY STUDY
«HOSTEL» у нас і в них
CITY HISTORY
За друге життя
Гошівський монастир
CITY HISTORY
Таємниці, сховані в табакерках
CITY FAMILY
А-ля Люксембург
CITY FAMILY
Світові бандуристи
CITY ART
Перед словом стоїть, як на сповіді
У жінку на ім'я графіка я закоханий віддавна
CITYLIBRARY
«Українська мова - моє тіло»
???? ??? CITY
???????:
N10(27) Листопад 2006     ???? ??????: Скрипка хоч куди козак
??? ? ???????
CITY SOCIETY
У серця закони, яких розум не знає

Палання блаженної плоті

Перед очима — палання блаженної плоті. Майже астральна витонченість жінок, міфічна, неземна постава чоловіків... Захоплень було! Як же: тіло — спокуса життя!
Подивіться, як культуристи лисніють, як м’язи у них не висять гирями, а так і «грають»... Всупереч усім відкритим і ще не відкритим законам природи вони здатні творити зі своїм тілом дива. Кожною клітинкою показують, якою граційною може бути людина.
Цей чемпіонат дав можливість глядачеві зрозуміти, що культуриста робить не маса, а її рельєф. Проте на перший план висувалося не тільки це, а й несхитність, сталево-кам’яна вольовитість. Зовні вправи мовби поневолювали атлетів, а насправді робили їх вільними, як богів.
Звісно, усіх захопила інтрига змагань. Неймовірну підтримку у рідних стінах відчував лучанин Сергій Мучак. І він певною мірою скористався своїми шансами, вигравши змагання у категорії «Бодібілдинг. Чоловіки до 90 кг».
— Для мене це неабиякий успіх, — сказав Сергій Мучак. — Тренуюся сам, підібравши необхідну методику. Доводиться наполегливо працювати, щоб бути у відмінній фізичній формі. Вважаю, що людина не повинна шкодувати зусиль для оновлення свого тіла.
Звання абсолютного чемпіона здобув Андрій Обревко з Вінниці — переможець у категорії «Бодібілдинг. Чоловіки до 85 кг». Найкращою парою визнано Світлану Бойко і Миколу Кирилова із Запоріжжя. У категорії «Фітнес. Жінки. Абсолютна першість» перемогу здобула Євгенія Суботіна з Ужгорода. Серед чоловіків домінував у цій же категорії Максим Оробець з Черкас. Тренер, віце-президент Національної федерації бодібілдингу Сергій Панадій визнав, що навіть йому важко було передбачити результати виступів атлетів.


Життя заради тіла

Те, що я побачив за лаштунками чемпіонату, засвідчило: культуризм не дає атлету нічого, крім неймовірної популярності серед фанів та постійних обмежень. Адже він змушений жити виключно заради свого тіла. На тренуваннях проходить через справжню каторгу. За місяць до змагань із раціону повністю виключає солодке та солоне («сідає» на високобілкову дієту), а за п’ять днів — наступає заборона пити взагалі (у нашому розумінні).
— Мені постійно вода сниться, — казала спортсменка своїм подругам у кулуарах чемпіонату. — Буває, пересохнуть губи, ходжу і хитаюся. Тоді мене проймає таке відчуття, що можу випити увесь світовий океан! А тренер: «З’їж дольку грейпфрута чи четвертинку яблука, якщо вже зовсім не можеш витримати». А вип’єш склянку води — вся праця піде нанівець...
— Мені треба щодня з’їдати тридцять яєчних білків, півкілограма курячого філе, 400 грамів риби, 300-400 грамів знежиреного сиру, декілька йогуртів або інших кисломолочних продуктів, 300-400 грамів рису, вівсянки, макаронів, а також дуже багато фруктів, — це вже одкровення 90-кілограмового культуриста. — Так що нашому брату не так просто прохарчуватися. Пощастило, що дружина допомагає. Але відчуваю, що у неї вже уривається терпець...
Дієта атлета триває максимум місяць-півтора (довше не бажано на ній «сидіти», адже припиняється надходження глюкози у мозок). Андрій Обревко, наприклад, планує зробити перерву на рік, аби набрати більшу м’язову масу.
Тепер щодо популярності культуристів. На моїх очах одній з чемпіонок чоловіки дарували квіти. Як тільки вони її не називали?! І скіфською богинею, і небесною царицею, і повелителькою світу. «Поглянувши на вашу красу, можна вмерти», — аж на коліна став фан у білих штанях. «Не вмирайте, я не дозволяю», — усміхалася чемпіонка.
Воістину так: у серця закони, яких розум не знає...

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: