CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 26
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 26
???????
???? ??????
Чічка
CITY SOCIETY
Випускний бал Кубка
CITY SOCIETY
Це магічне слово «Тустань»
CITY SOCIETY
Митець, який заперечує натхнення
Лялька-мотанка
CITY SOCIETY
Африканствували у Луцьку
CITY STUDY
5 обов`язкових років
Автостопом у людські серця
CITY HISTORY
Львівські палаци
Король Ядвіжка
CITY HISTORY
Загадки старого підземелля
CITY FAMILY
Цей шокуючий Брюссель
CITY ART
Територія вільних муз
CITY ART
Карпатський вернісаж
???? ??? CITY
???????:
N9(26) Вересень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
???? ??????
Чічка

Ранковий підйом

Мій ранковий підйом залежить від того, де я перебуваю. У дні, коли подорожую, можу прокидатися то о шостій годині, то о дев’ятій. Коли ж зупиняюся у Києві, то встаю об одинадцятій годині (засинаю дуже пізно, нерідко о третій ночі). Змінити цей розпорядок мені поки що не вдається, хоча усвідомлюю, що він не сприяє зміцненню здоров’я.
Знаю, що для багатьох людей ранковий підйом — справжній стрес. Аби прокидатися бадьорим, для сну слід відводити не менше восьми годин. Насолода домашнім комфортом також додає мені легкості після того, як пробуджуся. Що для мене входить у це поняття?! Спокій, тиша (користуюся можливістю хоча б на деякий час вимкнути мобільний телефон) і коханий чоловік.

На зарядку!

Це десять чарівних хвилин для мене, всього лише одна вправа (щоранку інша)! Мій комплекс вправ, який я намагаюся виконувати за будь-яких обставин, — це загальна розминка тіла, випади ногами, віджимання. Я вже переконалася, що в домашніх умовах можна досягнути не гіршого результату, ніж на кількагодинних напружених тренуваннях у спортзалі.
Мій графік проведення зарядки: понеділок — вправа з гантелями для спини і грудей (повторюю одинадцять разів), вівторок — для живота і плечей (дванадцять разів), середа — для сідниць (двадцять разів), четвер — для передньої і задньої поверхні стегон (вісімнадцять разів), п’ятниця — для стегон і сідниць (три цикли по дванадцять разів кожною ногою), субота — для внутрішньої поверхні стегон (три цикли по дванадцять разів кожною ногою). У неділю виконую одну з цих вправ. 
Крім того, «качаю» прес 400 разів. Вважаю, що в жінки має бути гарна талія.
Часто мене запитують: яка вправа для фігури є найбільш ефективною? Неможливо виділити щось одне — весь комплекс ефективний.

Похід на кухню

На кухні я майже не буваю — користуюся можливостями приготувати нашвидкуруч щось нескладне та смачненьке (навіть якщо в холодильнику досить найрізноманітніших наїдків). У принципі, я дотримуюся загальноприйнятої формули правильного харчування. Вона дієва, багато хто нею користується.
На сніданок люблю їсти кранчі в апельсиновому фреші та вівсяне печиво. П’ю каву, трав’яний чай (ціную вміння правильно заварювати ці напої) або ж негазовану мінеральну воду.
Щоб бути в тонусі, споживаю багато фруктів. Не можу обійтися без чорного шоколаду, сиру та риби. Люблю українську кухню: на мою думку, вона є взірцем світової кулінарії. А спеціальна моя дієта — танці...

Дзеркальце, скажи...

Звичайно, перед тим, як вийти на вулицю, чепурюся перед дзеркалом. Роблю макіяж лише перед важливими зустрічами, зйомками та концертом. В іншому разі не бачу сенсу виснажувати шкіру (в повсякденному житті даю можливість їй відпочити — я й так часто користуюся косметичними процедурами). Після душу використовую зволожувальний, вітамінізований крем, тонік: аромат додає чарівності, дозволяє стати неповторною і нерозгаданою.
Доглядаючи за обличчям, користуюся масками на основі мінералів Мертвого моря та водоростей (я вже переконалася, що ці косметичні засоби справді дуже ефективні). Не уявляю себе без помади, тіней для повік, лаку для нігтів, рум’ян з блиском. Якщо є можливість, ходжу на масаж. Ця процедура робить мене «легкою».

Ясна річ, я вибаглива щодо вибору вбрання. Відтворюючи свій стиль, ставлю за мету зробити українське вражаючим та модним (раніше ніхто не хотів докладати зусиль до цього). Використовую матеріал, зібраний у фольклорних експедиціях (я брала участь у створенні архіву народної творчості). Окрім того, не нехтую досвідом західних фахівців щодо створення образу на засадах етнічних мотивів. Тобто «чужому навчаюсь і свого не цураюсь». Сьогодні етнос у моді, і я вважаю, що це й моя заслуга. Мрію, аби для української молоді вдягати жовто-блакитне зовні і бути українцем всередині було так само модно, як це є в світі під час великих міжнародних подій.

На території «Wild energy»
 
Подбавши про зовнішність, я здебільшого йду на репетицію чи зйомки. На сцені намагаюся зосередитись і подумки попросити Бога підтримати мене.
До роботи ставлюся дуже серйозно — як до процесу, так і до результатів.
У цьому році планую випустити альбом «Wild energy», який має зачепити щось і в душі жителів Америки (вона ще досить помірковано ставиться до моєї творчості). Є ще багато «неохоплених» територій, де може заспівати Руслана. Наприклад, ті ж самі Штати.
Звідки черпаю натхнення? Що викликає народження нових ідей? В основному спілкування з людьми — з прихильниками та асами своєї справи. Захопила мене ідея Лілії Подкопаєвої щодо проведення благочинної акції в Одесі «Нехай завжди буду я». Разом з іншими нашими артистами я виступила на гала-концерті, а кошти від продажу квитків пішли на допомогу дітям, хворим на СНІД та туберкульоз.
Моя команда цілісна і злагоджена! Проте відчуваю, що я для неї і подарунок, і головний біль. Подарунок у тому сенсі, що даю можливість самореалізуватися, підвищити кваліфікацію, подорожувати (перелік можна продовжити). А на головний біль команди перетворюється моя вимогливість щодо повної самовіддачі. Не завжди у балетної групи вистачає енергії, щоб жити зі мною в одному ритмі.
Репетиція для мене далеко не завжди синонім критичних навантажень. Наприклад, я після ранкової розминки, зйомок можу ще довго бігати на сцені. І кличу балет її «запалити». А він мене дурить, втікає в готель, щоб виспатися. Ось така прикрість!
Люди, які працюють зі мною, мають бути активними впродовж дня. За таких умов ніяк не можна обійтися без рішучості, впевненості та сміливості.
Так, заради роботи доводиться жертвувати часом, який могла б використати особисто для себе. Не завжди можу виспатися, вчасно перекусити... Іноді запланую час для відпочинку, а потім обставини складаються так, що його потрібно віддавати роботі. І нічого не вдієш: я сама обрала такий стиль життя.

Посиденьки за келихом вина

Найкращий спосіб «зняти» втому після роботи — влаштувати дружні посиденьки за келихом вина (я не пропагандист тверезого способу життя, а звичайна жінка, яка любить повеселитися). Мені важко зрозуміти людей, які в усьому намагаються себе обмежувати.
Навіть у поїздках, коли на спілкування є не так багато часу, я намагаюся принаймні на п’ять хвилин присісти за стіл до друзів та відсвяткувати зустріч. Неможливо не зробити цього у Західній Україні або в Південній, де готують чудові вина і де випити з господарем велить закон гостинності. Мене часто запрошують на вечерю — маю дуже багато друзів!
Зізнаюся: після напруженого ритму репетицій чи зйомок іноді в Києві доводиться втікати додому від мирської суєти. Але й там я можу не відпочивати, а працювати. Бо вдома маю студію, де часом дописую те, що не встигла зробити впродовж дня. В цей час «відгороджуюся» від довколишнього світу: відключаю мобільний телефон та намагаюся бачитись лише з друзями та рідними (вони залишаються моєю опорою у будь-якій ситуації).
Крім того, пишу сценарії своїх кліпів і працю над їх монтажем, беру безпосередню участь у розробці костюмів, декорацій, світлових і піротехнічних партитур, ефектів. Для провідних фахівців міжнародних компаній визначаю завдання по роботі зі звуком, відео, шоу, рекламою тощо.
рапиться хвилина вільного часу — опрацьовую найрізноманітнішу інформацію. Цей «процес», який триває щодня, я називаю випробуванням для нервів. Не упустити жодного моменту, зробити все по максимуму — це справді змушує працювати на межі можливостей.

За годину перед сном

У цей час розслабляюся після напруженого дня. Як правило, приймаю контрастний душ та випиваю ромашкового чаю чи мате. І віддаюся роздумам про мудре, добре, вічне. Я свідома того, що саме зараз для мене почалося справжнє життя. Тому не збираюся витрачати даремно ані секунди.
В останні хвилини перед сном обдумую, що мені належить зробити завтра, аналізую, як усе відбувалося сьогодні. І обов’язково у свій зошит занотую нову творчу ідею чи певні враження. Засинаю залежно від обставин: або о 22-ій вечора, або о 3-ій ночі.


P.S. Руслана - це не штучно стіорений імідж. Вона - справжня. Вона сама продюсер свого успіху.


«СITY LiFE»: — У підручниках з психології, написаних чоловіками, жінок прийнято ділити на домогосподарок, кар’єристок, сірих мишей та стерв. А до якої категорії відноситься леді Дика енергія?

Руслана: — Я — чічка (квітка)! Хвацька українська дівчина. Так що настав час чоловікам   розширити класифікацію жінок ще на одну категорію! Ну, і ще я, звісно, трохи бізнес-вумен.

А н к е т а

Коли вам не хочеться співати?
Такого стану у мене не буває! Навіть коли болить горло, в душі все одно співаю. І моя мама така ж.

Як ви балансуєте між сім’єю, роботою і гастролями?
Я просто залишаюся собою: на сцені, вдома, на репетиціях! Вважаю, що грати, прикидатися неправильно і небезпечно, бо втрачається баланс, гармонія з власним «я». Царство масок не визнає здорового глузду.

Що вранці може поліпшити вам настрій?
Гарний жарт коханого чоловіка.

Коли ви дивитися в дзеркало, то кого бачите — співачку, політика, господиню?!
Себе.

Ви — фантазерка?
Навряд. Однак мене часто дивують люди, які роблять неможливе. Вважаю це фантастикою у реальності.

Згадайте три найщасливіших миті у своєму житті...
Весілля, тріумф у Стамбулі... Третя мить ще чекає на мене.

Ваше улюблене свято?
Різдво та Пасха.

Що для вас є предметом культу?!
Нічого. Культ — це аномалія, дуже загрозливе явище для особистості. Погано, коли людина потрапляє у полон якихось потреб та переконань. Звичка, просто смак до чогось — це нормально, це частина твого характеру та настрою.

А патріотизм?!
Погоджуюся, що це єдиний виправданий культ. Тим паче для нас він сьогодні не завадить. Бути патріотом — модно!

Існує чимало думок та порівнянь, афоризмів, присвячених вроді. А як ви для себе визначили це поняття?!
Для мене краса уособлюється з людиною, яка здорова і сповнена сил, дарує привабливу усмішку.

Який наймістичніший інструмент у вашій групі?
Трембіта! Вона «відзначена громом». Це довга, до чотирьох метрів, труба, виготовлена народними майстрами з дерева, у яке потрапила блискавка.
 
«Дика енергія» — це...
Своєрідна «енергетична незалежність», яка визріває лише всередині нас. Її пробуджують музика, ритми барабанів, екстремальний спорт.

Шоу-бізнес робить жінку агресивною, «дикою». Чи залишаються у неї шанси зберегти у собі ласку і ніжність?
Жінка завжди залишиться гармонійною людиною, якщо вона справді займається улюбленою справою, а не ставить за мету стати популярною будь-якою ціною.

Ваш найголовніший інтерес до життя, крім політики та шоу-бізнесу?
Я підтримую соціальну кампанію «Людина — не товар». Допомагаю тим, хто став жертвою работоргівлі.
 
Чого у собі ви соромитеся?
Нічого. Я живу у цілковитій злагоді із собою.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: