СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 25
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 25
???????
???? ??????
Не просто спокусити Білик
CITY PEOPLE
5 правил зіркового життя Тіни Канделакі
CITY SOCIETY
Я Світязь
Побужжя
Драгобрат
CITY HISTORY
Загадка львівських левів
Меа
Віднесені за світові води
Зона поганського культу
Гуцульський шик
CITY FAMILY
Амстердам: без заборон і обмежень
CITY ART
Бард романтичного фото
CITY ART
Ірина Мазур: «Постановка - це мільйонів варіантів»
CITY LIBRARY
Любко Дереш: Пишу так, як мені цікаво
???? ??? CITY
???????:
N8(25) Серпень 2006     ???? ??????: Я Світязь
??? ? ???????
CITY HISTORY
Загадка львівських левів

Те, що завжди вражає гостей Львова, — це величезна кількість скульптурних зображень лева скрізь, де тільки можна собі уявити: на будинках, у парках, на цвинтарях тощо. З гривами і без грив, малі і великі, кам’яні і металеві, хижі і добродушні — вони ті, без кого Львів, напевно, був би цілком іншим. Фахівці стверджують, що місто може похвалитися понад п’ятьма тисячами зображень лева, кожне з яких вартує окремого слова.

Меа

15 вересня в одному з найіменитіших театрів світу — італійському Ла Скала — встановлять погруддя видатної української співачки, львів’янки (якою вона стала у 1903 році, придбавши у Львові будинок, де зараз її музей), володарки унікального лірико-драматичного сопрано діапазоном майже в три октави Соломії Крушельницької. Особистості, яку в цьому театрі (а також інших театрах Італії, Австрії, Польщі, Аргентини, інших країн) вважали за честь приймати у себе. Яким це погруддя буде, можна буде побачити на власні очі у Львові, оскільки у перші дні вересня воно виставлятиметься для огляду в театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. А 23 вересня вся львівська громадськість відзначить 134-ліття від дня народження цієї унікальної жінки.

Віднесені за світові води

Людина шукає, де краще. Цю життєву аксіому передусім згадуємо, коли йдеться про наших співвітчизників за кордоном. Історичні крутозлами розсіяли по світах мільйони українців. 7 вересня виповниться 115 років відтоді, як перші поселенці з України, мешканці прикарпатського села Небилів, прибули на постійне проживання до Канади. До цієї дати була приурочена фотодокументальна виставка про доктора Осипа Олеськіва — організатора української еміграції до Країни кленового листка. Її було розгорнуто в Івано-Франківському обласному краєзнавчому музеї за сприяння облдержадміністрації, посольства Канади в Україні та консульства Канади у Львові.

Зона поганського культу

Тут можна гуляти з дітьми, друзями, коханими, засмагати, займатися спортом, розпалювати вогнища (обережно), вигулювати псів або просто сидіти на траві, розчинившись у просторі міської панорами. Для гурманів від ботаніки тут вистачає реліктів унікальної луго-степової рослинності, а для краєзнавців — залишків старих мурів, стародавніх храмів, прадавніх слов’янських городищ і капищ. Середньостатистичного туриста приваблює сюди рустикальна екзотика музею Народної архітектури та побуту, а шанувальників учення Кастанеди — аура «щілинки між світами», тихий наспів сталкерівської зони.

Гуцульський шик

У це кохання мені ніколи не вірилося. Хоча люди запевняли: таке справді трапляється. В одних — палка пристрасть, у інших — любов на все життя. Але збагнути було важко. Ну, за що? За що ж її любити — безжальну й жорстоку, лиху й холодну?.. Зброю.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: