СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 25
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 25
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N8(25) Серпень 2006     ???? ??????: Я Світязь
??? ? ???????
???? ??????
Не просто спокусити Білик

Не запросити таку чарівну жінку на побачення?! Ну, це вже зовсім... Отже, набираю номер телефону співачки. «Готуйтеся!» — мені здалося, що це слово вона мовила з лукавинкою. Я відразу став наспівувати царствено: «Так просто, так просто, так просто...» Вже після побачення з Іриною Білик сам для себе подумки творив мелодію пісні зі словами: «Непросто, непросто, непросто...»

CITY PEOPLE
5 правил зіркового життя Тіни Канделакі

Головне в зірковому житті — правила! Це, так би мовити, зброя на ураження наших сердець. Неспроста артисти, спортсмени, моделі так приклеюються до своїх правил, що їх нічим не відірвеш. Тіна Канделакі — не виняток. Розсекречуємо її золоті правила. Вони непередбачувані і не підлягають жодним знаним законам і звичаям. Проте визначають і щастя, і успіх, і долю найерудованішої та найдотепнішої телеведучої програми «Найрозумніший» на каналі «1+1».

CITY SOCIETY
Я Світязь

Найчастіше на ХІ Міжнародному фестивалі української естрадної пісні «На хвилях Світязя» (організатор — творча фірма «Ідея» з Луцька) пліткували з приводу кількості журналістів на цьому форумі. Навіть зі сцени фестивалю лунали жарти про те, що серед них досить легко заблукати. Журнал «CITY LiFE» виходив на зв’язок під кодовою назвою «Світязь» — ну, дуже вже мені запали в душу поетичні слова Ліни Костенко.

  Побужжя
  Драгобрат
CITY HISTORY
Загадка львівських левів

Те, що завжди вражає гостей Львова, — це величезна кількість скульптурних зображень лева скрізь, де тільки можна собі уявити: на будинках, у парках, на цвинтарях тощо. З гривами і без грив, малі і великі, кам’яні і металеві, хижі і добродушні — вони ті, без кого Львів, напевно, був би цілком іншим. Фахівці стверджують, що місто може похвалитися понад п’ятьма тисячами зображень лева, кожне з яких вартує окремого слова.

  Меа
  Віднесені за світові води
  Зона поганського культу
  Гуцульський шик
CITY FAMILY
Амстердам: без заборон і обмежень

Королівство Нідерланди (Голландія) зі столицею Амстердамом радо зустрічало туристів з далеких східних країн, які вкотре дивувалися «прозорим» кордонам країн Євросоюзу. Перетнути їх можна так само непомітно, як, приміром, виїжджаючи з Луцька на відпочинок до «Білочки», не звернути увагу на вказівник «Струмівка». Ні митниці, ні митників, ні звичних прикордонних будок і шлагбаумів.

CITY ART
Бард романтичного фото

Ось він — рівненський бард романтичної фотографії Олександр Купчинський... Розклав десятки його знімків і подивувався — та то ж готове німе кіно, яке говорить без слів, причому настільки цікаво та яскраво, що сфотографоване сприймаєш як надреальність зі своїми законами, нормами, примхами. Зрештою, хто, як не сам Олександр Купчинський, може найкраще розповісти про свою творчість?

CITY ART
Ірина Мазур: «Постановка - це мільйонів варіантів»

Проект «Дикі танці» — спільний успіх креативу Руслани, автора ідеї, музики, слів, аранжування, енергетики хореографії балету «Життя» (керівник Ірина Мазур) і харизми костюмів (дизайнер Роксолана Богуцька). Там, у Стамбулі, все зійшлося в десятку. Всього за кілька хвилин шестеро виконавців з України втягнули весь світ в орбіту свого національного шарму. «Дикий танець» тендітної співачки, помножений на ритмопластику учасників балету «Життя» Володі Мазура, Саші Гарбарчука, Ілони Гордої, Лесі Перун, Світлани Блінової, вибухнув шаленством дикої пристрасті карпатських гір, став логотипом вітальної сили і культурного потенціалу нації. Цього року львівський балет «Життя» святкує солідний ювілей — у вересні йому виповнюється двадцять років.

CITY LIBRARY
Любко Дереш: Пишу так, як мені цікаво

Поява Любка Дереша на українському літературному олімпі стала цілковитою несподіванкою як для пересічного читача, так і маститих письменників. Ніхто не міг собі уявити, що звичайний «пацан» із невеличкого містечка Пустомити під Львовом у п’ятнадцять років напише роман «Культ», який, за два роки вийшовши окремою книжкою у видавництві «Кальварія» (попередньо будучи опублікованим з легкої руки Юрка Іздрика в андерграундовому літературному часописі «Четвер»), стане справді культовим не лише серед молоді, а й в українській літературі загалом. Більше того, мало хто вірив, що хлопець на цьому не зупиниться, видавши до нинішнього дня окремими книжками ще три своїх романи — «Поклоніння ящірці», «Архе» та «Намір», кожен з яких жваво обговорюватиметься не тільки в Україні, а й за кордоном.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: