CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 24
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 24
???????
???? ??????
Луцьк єднає фольклористів світу
Учасники фестивалю «Поліське літо з фольклором»
CITY PEOPLE
Футбол обєднує
CITY PEOPLE
«Синтетична» Лана - це космічна Руслана
CITY SOCIETY
На козичинну йду!
CITY SOCIETY
12 зоряних днів
CITY HISTORY
Ключі, які не відкривають жодних замків
Бастіон з «іншими привидами»
CITY FAMILY
На землі «баунті»
Відпочиваючи, обирай українське
CITY FAMILY
Стіни зеленої кімнати
CITY FAMILY
Політ над гніздом рицарів
CITY FAMILY
Дозволь собі безпечний бюст
CITY ART
Зупинена мить належить «пензлю»
Театр у кошику...
CITY LIBRARY
Ігор Калинець: «Треба вміти вчасно замовкнути»
???? ??? CITY
???????:
N7(24) Липень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
CITY FAMILY
Відпочиваючи, обирай українське

Херсонщина — край фруктових садів, рибного достатку, численних заповідників дикої природи та близько 300 здравниць та санаторіїв, зосереджених на узбережжі Чорного й Азовського морів. Край відомий своїми приморськими курортами: Залізний Порт, Генічеськ, Скадовськ, Лазурне, Арабатська Cтрілка — понад сто кілометрів пляжів. А ще острови Джарилгач, Бірючий, Тендровський, Джарилгацька та Ягорлицька затоки, Кінбурнська коса. Словом, є де відпочити і що побачити.
За своїми природними та кліматичними умовами Херсонщина належить до унікальних куточків світу. Область розташована в степовій зоні на обох берегах Дніпра й омивається двома теплими морями. Туристичний потенціал регіону величезний. На вас чекають піщані пляжі на морському узбережжі, відпочинок та риболовля у заплавах Дніпра, цілющі властивості грязей та мінеральних вод, цікаві екскурсії та напрочуд гарна природа. Раніше тут була найбільша в Європі пустеля, але за останні 50 років завдяки титанічній людській праці вона перетворилася на квітучий оазис. Якщо ви зараз вирушите на Херсонщину, матимете чудову нагоду насолоджуватися свіжістю степової зелені, ще не обпаленої гарячим південним сонцем.

Лазурне

Лазурне недарма називають херсонською Рив’єрою. Цей курорт на Чорному морі має чудові кліматичні умови та лікувально-оздоровчі властивості. Середня температура повітря влітку — 28 градусів. Вода прогрівається до 20-24 градусів і вище. Тут розташувалися декілька десятків пансіонатів і санаторіїв для дітей і дорослих. Курорт зарекомендував себе досить демократичною зоною для чудового сімейного відпочинку — дешеві овочі, фрукти, знамениті херсонські кавуни, дари моря завжди у величезній кількості.

Арабатська Стрілка

Між озером Сиваш та Азовським морем, немов гігантська стріла, на 110 кілометрів простягнулася вузька піщана коса Арабатської Стрілки. Перевага і водночас недолік Азовського моря — це його глибина. Два і більше метри починаються, коли зайти на 200-300 метрів від берега. Морська вода тут чиста і тепла, на дні немає каменів. На гостей узбережжя чекають багато баз відпочинку. Тут вам розкажуть і покажуть, як промислово вирощують морську сіль, збирають її врожаї. Вода, сонце та мінерали, якими багатий цей регіон, неодмінно зміцнять ваше здоров’я. В селі Генічеська Гірка розташувалася водолікарня. Геологи шукали нафту та газ, але натомість по трубах полилася гаряча мінеральна вода. Лікарі вважають, що знайшли скарб, набагато цінніший за енергоносії. Лікувальна вода з температурою 40-42 градуси надходить з глибини 1600 метрів. Лікує і попереджує вона дуже багато захворювань серцево-судинної, нервової, імунної систем, опорно-рухового апарату, урологічні, шкіряні, жіночі хвороби, порушення обміну речовин. Для того, щоб допомогти організму, не треба проходити виснажливі процедури — варто лише роздягнутися і полежати хвилин 20 у басейні з теплою водою. Вартість процедур — досить помірна, в межах 8-20 гривень.

П’яте море

Херсонщину називають краєм чотирьох морів — Чорного, Азовського, Каховського та Сиваша. Проте, як жартують тут, є ще інше море — винне. Агропромислова фірма «Таврія» у Новій Каховці займає друге місце з виробництва коньяку в Україні, виготовляючи десять видів вина і стільки ж коньяків. Витримка найстарішого коньяку сягає 25 років. Технологію та традиції виноробства запозичили від швейцарських колоністів, які вперше розвели виноградники на херсонських піщаних ґрунтах ще у XIX сторіччі. Щороку збираються тонни чудового винограду. Херсонські вина завдяки кліматичним умовам відрізняються від кримських особливою легкістю. Херсонські винороби кажуть, якщо вина замало, істини не досягнеш, а якщо забагато — загубиш. Подорожуючи Херсонщиною, ви неодмінно відкриєте в собі істину.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  На землі «баунті»
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: