CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 24
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 24
???????
???? ??????
Луцьк єднає фольклористів світу
Учасники фестивалю «Поліське літо з фольклором»
CITY PEOPLE
Футбол обєднує
CITY PEOPLE
«Синтетична» Лана - це космічна Руслана
CITY SOCIETY
На козичинну йду!
CITY SOCIETY
12 зоряних днів
CITY HISTORY
Ключі, які не відкривають жодних замків
Бастіон з «іншими привидами»
CITY FAMILY
На землі «баунті»
Відпочиваючи, обирай українське
CITY FAMILY
Стіни зеленої кімнати
CITY FAMILY
Політ над гніздом рицарів
CITY FAMILY
Дозволь собі безпечний бюст
CITY ART
Зупинена мить належить «пензлю»
Театр у кошику...
CITY LIBRARY
Ігор Калинець: «Треба вміти вчасно замовкнути»
???? ??? CITY
???????:
N7(24) Липень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
CITY PEOPLE
Футбол обєднує

Разом уболіваємо!

Покажіть мені ваших уболівальників, і я скажу, яка у вас команда. Так можна перефразувати відомий вислів. Найчастіше фанати бувають навіть відоміші за футболістів, адже вік футбольної кар’єри недовгий, а фанатом якщо став, то ним ти будеш назавжди. Особливу пікантність будь-якому футбольному турніру надають уболівальники, які разом з футболістами творять антураж справжнього дійства, шоу, що назавжди залишається в серці, й спогади, які зберігає пам’ять: розпачлива тіфозерія Італії, хуліганські витівки англійських фанів, темпераментні іспанські «інчас»… Список можна продовжувати безкінечно, але в кожної збірної є своє «фанівське обличчя».
Цього року своєрідне фанівське обличчя одержала й українська збірна — і це прекрасна половина українського футболу. 5 червня 2006 року на НСК «Олімпійський» — домашній арені збірної України — відбулася презентація символічної збірної дружин українських футболістів. Під час тренувального збору в Туреччині вперше зустрілися «другі половини» наших футболістів і прийняли рішення, що напередодні найвизначнішої футбольної події чотириліття необхідно максимально можливо об’єднати всі зусилля українців заради підтримки своєї національної команди.
«Збірна України вперше бере участь у чемпіонаті світу. Це історична подія для нашої молодої країни. Наша збірна представляє Україну й український футбол, тим самим підвищуючи значимість нашої країни у світі в цілому й кожного українця зокрема. Наші хлопці в Німеччині будуть захищати ім’я України й битися за її честь і престиж.
Найчастіше про збірну судять не тільки по гравцях, які її представляють, а й по вболівальниках, які в неї є. Часточка тепла й любові від серця кожного українця для них дуже важлива, і тому ми своєю акцією ставимо мету розпалити й об’єднати понад 50 мільйонів українських сердець по всьому світу, які будуть битися в унісон і активно підтримувати нашу збірну команду в Німеччині».

Разом граємо!

Якщо ви пам’ятаєте, то ініціатива дивувати вболівальників завжди виходила від збірної України: це й косички-дреди, і стрічки національних кольорів у волоссі, і прапорці на обличчі. Зараз прийшла черга дружин футболістів, які спробували зробити маленький сюрприз. Участь у фотосесії взяли Христина Гусіна, Надія Тимощук, Ольга Альонова (дружина Олександра Шовковського), Любов Свідерська, Маргарита Січкар (дружина Владислава Ващука), Ольга Несмачна, Златослава Федорова.
«У футболі завжди присутні два непримиренних супротивники. Це правила гри. Але по закінченні матчу навіть найзатятіші опоненти перетворюються на друзів. Це закон життя, яким живуть футболісти, яким живемо ми всі. Саме тому наша акція символічно називається «Футбол об’єднує». Девіз акції підтримки «Разом граємо, уболіваємо, перемагаємо» розкриває наше внутрішнє прагнення продемонструвати віру в нашу країну й нашу збірну».

«Коли грають наші чоловіки, ми як ніхто тримаємо за них кулаки, завжди переживаємо й усіляко їх підтримуємо. Зараз ми вирішили перетворити нашу енергетику й почуття вболівальників збірної на активну підтримку. Ми багато в чому різні, кожна людина унікальна, та ми повинні об’єднати всю любов у наших серцях заради нашої країни. Багатьох людей насправді розділяє питання, що є успіх, але одні з них віддають перевагу його очікуванню, а інші діють і йдуть у його пошуках, створюючи свою долю».

Разом перемагаємо!

У ході фотосесії дружини футболістів постаралися максимально наблизити свій життєвий порядок до того укладу, тих умов, у яких доводиться працювати їхнім чоловікам, які оточують їх практично весь час. Це обігравалося й у спортивному екіпіруванні, яке приміряли дівчата, і в місці проведення зйомки, й у загальній атмосфері, у якій вона проходила.
«Ви знаєте, спробувати зануритися в їхній «футбольний світ» — це насамперед зрозуміти сферу їхньої діяльності зсередини, а значить наблизитися до них ще більше.
Може здатися, що формат акції — фотосесія — був обраний звичайний. Абсолютно правильно, адже це найбільш доступний спосіб показати всьому світу свої емоції й донести власні ідеї громадськості. Фотосесія пройшла в трохи оригінальному вигляді — еклектичному поєднанні етнічних, національних і традиційних елементів одягу. Але поміркуйте самі: дивлячись на синьо-жовтий прапор, одна людина може бачити шматок матерії, а для іншої він буде національним символом. Тож своєю акцією дружини футболістів насамперед хотіли звернути увагу, що наша держава — це не просто 48 мільйонів громадян, а й народ, здатний об’єднатися навколо однієї глобальної ідеї».
«Багато хто з уболівальників хоче допомогти своїй команді, але не вміє грати у футбол, тому що це роблять гравці збірної. Не страшно! Це не означає, що вони не зможуть допомогти збірній України в Німеччині! Якщо кожен буде прагнути підтримувати нашу збірну так, як ніколи в житті, повірте, це теж допоможе хлопцям».
Поки не відомо, чи збирається ця символічна збірна показати свою силу на футбольних полях світу, але, здається, успіх у команди буде обов’язково, адже якщо команда єдина — вона непереможна!
«Футбол об’єднує нас заради успіху, тож ми повинні об’єднатися заради футболу, тому ми разом граємо, уболіваємо й перемагаємо».

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: