CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 23
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 23
???????
???? ??????
Рецепт щастя від Софії Ротару
CITY SOCIETY
Пришестя адреналіну
Львів’янин у книзі рекордів Гіннесса
CITY SOCIETY
Вареники ліпили... з металу і начиняли цвяхами
«Прийшов я в турку - ходять бойки, як по шнурку»
Пам`ятники які сміються на могилах
CITY HISTORY
Жінки і Франко
CITY HISTORY
Рятівник замків
Лесь Курбас ставив «Наталку Полтавку»
CITY FAMILY
Чудеса в Луксорі
Гостинне Море Болгарії
CITY ART
Світлопис Прикарпаття
І альфа, і омега
Азарт пошуку
CITY ART
Фотокадриль
CITY LIBRARY
Сняданко не з філологічного гетто
???? ??? CITY
???????:
N22(23) Червень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
CITY FAMILY
Гостинне Море Болгарії

У літній сезон сонце сяє більше 300 годин, середня температура повітря 23-27 градусів і води 17-25 градусів, і не дивно, що ще древні греки називали це море Pontos Euxinos — гостинним морем. Чисті та спокійні морські води з низьким вмістом солей і відсутністю небезпечних для людей риб і тварин ідеально підходять для купання й підводного плавання.
А якщо ще згадати про безліч маленьких привітних готелів, ресторанчиків, де можна смачно попоїсти, — то вже хочеться спакувати речі до валізи і вибігти з помешкання... Ви оціните болгарську кухню на всі 100 відсотків! Страви дійсно смачні — гострі приправи, багато овочів, пікантний смак. Одна з основних особливостей — одночасна теплова обробка продуктів на слабкому вогні. Це дозволяє зберегти харчові властивості, добитися приємного аромату страв, оригінальних смакових якостей. Цьому сприяє також використання різноманітних продуктів, приправ, рослинних і тваринних жирів. Приправи, як правило, додають у помірній кількості, їх призначення — відтінити основні смакові якості страви. За традицією, болгари готують їжу на відкритому вогні (загальна назва яких у Болгарії — скара), а також на плитах або у духових шафах. Продукти закладаються, як правило, у глиняний посуд.

Албена

Це наймолодший відпочинковий комплекс, побудований наприкінці 60-х років, широка інфраструктура відпочинку, сонце та тепле Чорне море. Курорт знаходиться на відстані 32 кілометрів від Варни і 15 кілометрів від Золотих пісків.
Албена — один із найпривабливіших курортів: спокійне тепле море, обладнаний пляж, прекрасна паркова зона. Комфортабельні готелі з оригінальною сучасною архітектурою, розкішні вілли, вишукані ресторани, чудові казино, бари і дискотеки створюють сучасну інфраструктуру. Курорт розташовано в північній частині Болгарської Рив’єри, і він носить ім’я красивої болгарської дівчини. Клімат — помірно-континентальний, середня температура повітря влітку — 23-28 градусів, а морської води — 23-25. Велика пляжна смуга довжиною 5 кілометрів і шириною 150 метрів.

Албена — рай для душі!

Балчик
Порт і морський курорт, який знаходиться на відстані 47 кілометрів до півночі Варни. Це одне з найстаріших міст на березі Чорного моря. Палац, побудований греками в III ст. до н. е., знаходиться на відстані півтора кілометра від центру міста. З 1931 до 1938 року він слугував резиденцією румунської королеви Марії. Будівництво виконувалося за проектом італійського архітектора. Будівля має три поверхи, і над ними збудовано мінарет. Напівєвропейський-напіворієнталістський стиль повністю підходить до релігійних поглядів королеви, яка боролася за зближення християнської і мусульманської віри. Інші вісімнадцять будівель, створені для прийому гостей у парку, також східного стилю. У ботанічному саду, прикрашеному колонами і фонтанами, можна побачити понад 600 видів рідкісних рослин з усього світу. У парку більшість доріжок викладено білим камінням, а раніше покривалися ковдрами. На даний момент палац королеви Марії знаходиться під захистом Болгарської Академії Наук.

Кранєво
Курортне селище Кранєво розташоване між курортами Золоті піски і Албена. Цей курортний центр вирізняється гарними пляжами, пейзажами і спортивними атракціонами. Тут до ваших послуг чудові кемпінги, ресторани, магазини. На пляжі є джерело з мінеральною водою, яка використовується для лікування.


Національні особливості

Таксі
Якщо ви вирішили скористатися послугами таксі, то до від’їзду машини радимо обумовити з водієм вартість проїзду за кілометр (вона вказана на табличці разом з ім’ям водія). У Болгарії прийнято зупиняти на вулиці тільки таксі (усі жовтого кольору), інша машина просто не зупиниться. Таксі можна також замовити по телефону.
Медичне обслуговування
Система охорони здоров’я у Болгарії в цілому працює доволі добре, особливо у великих містах і на курортах. У готелях завжди є лікарі та медичні кабінети. За послуги і медикаменти прийнято платити в приватному порядку.
Термінова допомога
При нещасних і термінових випадках звертайтеся у готель, де вам завжди нададуть необхідну допомогу.
У всіх населених пунктах Болгарії виклик поліції — 166;
швидкої допомоги — 150;
дорожньої аварійної служби — 146.


Корисно

Офіційна мова: болгарська Поширені мови: російська Столиця: Софія
Релігії: православ’я, греко-католицизм, іслам Дорожній рух: правосторонній
Різниці з київським часом немає
Назва валюти: болгарський лев (BGL), 100 BGL = 332,9382 грн.
Розмінна монета: стотинка
Дозволено ввезення і вивезення іноземної валюти без лімітування.
Для вивезення антикварних речей і творів мистецтва необхідно мати дозвіл.
Щоб уникнути зайвих непорозумінь, маючи при собі дорогоцінності, фото-, кіно- і відеокамеру, портативну друкарську машинку або ноутбук, вкажіть їх у декларації при в’їзді до країни.
Не обкладаються податком вивезення з країни 250 сигарет або 50 сигар, або 250 г тютюну, а також 2 л вина і 1 л міцних алкогольних напоїв.
Для громадян України потрібна туристична віза. Для дітей та осіб пенсійного віку віза до Болгарії безкоштовна.
У випадку подорожування автобусом, потягом чи власним автомобілем вам також знадобиться транзитна віза для проїзду територією Румунії.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Чудеса в Луксорі
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: