СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 23
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 23
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N22(23) Червень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
???? ??????
Рецепт щастя від Софії Ротару

Герой України, народна артистка України, народна артистка Молдови, народна артистка СРСР. На сцені вона недосяжна. «Сонце-руту знайшла» і своєю піснею зчарувала. Уособлює цілу епоху в культурі слов’янських народів. Виконала понад 400 пісень на російській, молдавській, українській, сербській, болгарській, польській, італійській, англійській та німецькій мовах, гастролювала у багатьох країнах Європи, Азії, Америки та Австралії.

CITY SOCIETY
Пришестя адреналіну

Можна сказати, що Луцьк досі ще не бачив таких механізовано-перемеханізованих душ, які не знають берега. Вони зливалися у твердиню нової сили, загрозливу для узвичаєного життя. Дивилися на світ сміливо, по-гайдамацьки...

  Львів’янин у книзі рекордів Гіннесса
CITY SOCIETY
Вареники ліпили... з металу і начиняли цвяхами

Як ви гадаєте, що найприємніше у святкуванні дня народження? Правильно — подарунки. Чудовий презент отримав на свою 344-ту річницю й Івано-Франківськ...

  «Прийшов я в турку - ходять бойки, як по шнурку»
  Пам`ятники які сміються на могилах
CITY HISTORY
Жінки і Франко

Цей рік по-справжньому є роком Івана Франко: у травні минає 90 літ від дня смерті цього письменника, вченого, громадського діяча, а влітку 150 років від дня його народження. Кажуть, історія чоловіка - це історія його любові до жінки. Або до жінок. Це вже як комусь судилось. Однак коли заходить мова про велетнів духа (яким обиватель зазвичай відмовляє у праві на помилки, слабість, вагання - Франку зокрема), саме тема кохання передусім є тією, яка канонізовані лики робить живими, теплими і близькими. Це, власне, і засвідчила розмова з багатолітнім дослідником творчості Івана Франка, письменником, директором Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка Романом Гораком

CITY HISTORY
Рятівник замків

В Україні важко знайти музейника, який не знав би, хто такий Борис Григорович Возницький. Працівники Львівської галереї мистецтв люблять розповідати з цього приводу анекдот про те, як українські археологи відкопали в Єгипті мумію. А та, збудившись, почала розпитувати, хто вони, звідки, і, почувши про Україну, запитала: «А там у вас, у Львові, все ще керує галереєю Борис Возницький?»

  Лесь Курбас ставив «Наталку Полтавку»
CITY FAMILY
Чудеса в Луксорі

У Єгипет разом з Наполеоном...

  Гостинне Море Болгарії
CITY ART
Світлопис Прикарпаття

Мабуть, не випадково івано-франківські фотохудожники назвали свою весняну виставку «Світлопис Прикарпаття», яку відкрито в популярному центрі молодіжного дозвілля Москви — «Клубі імені Джеррі Рубіна». Як співзвучно до слова «живопис»! А хіба ні? Тільки замість полотна — фотоплівка, а барви дарує саме життя.

  І альфа, і омега
  Азарт пошуку
CITY ART
Фотокадриль

Неординарна мистецька подія міжнародного рівня відбувалася на теренах Рівненщини (Рівне-Острог-Межиріч), у Кременці та Почаєві. Це мистецький фотопленер «Волинь. Європейські перехрестя», учасниками якого стали рівненські фотохудожники Олександр Харват, Олександр Купчинський, Анатолій Мізерний; київські — Олександр Лепетун, Ірина Літічевська, Андрій Потапенко; з Ужгорода прибув Володимир Ньорба, зі Словаччини — Ладіслав Цупер.

CITY LIBRARY
Сняданко не з філологічного гетто

Львів’янка Наталка Сняданко увірвалася в українську літературу наприкінці 90-х. Її перша книга — роман «Колекція пристрастей» — одразу спричинила шалений ажіотаж як навколо самої книги, так і навколо особи автора. І говорили всі — від Юрія Андруховича, який назвав «Колекцію» найцікавішим дебютом за останні п’ять років, до тих, хто взагалі за життя прочитав лише кілька книжок. «Колекція пристрастей» витримала перевидання і додаткові тиражі, опинилася серед часто запитуваних книг як на батьківщині, так і в Росії та сусідній Польщі. (До речі, у Познані вона увійшла до десятки бестселерів, які найчастіше запитують у книгарнях.)

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: