CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 21
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 21
???????
???? ??????
12 раундів з Віталієм Кличком
Влодко Кауфман: «Для мене мистецтво - хвороба, якої важко позбутись»
CITY SOCIETY
Академік з Прикарпаття
На крилах натхнення
CITY HISTORY
Слідами «Трьох білих Орлів»
CITY HISTORY
Серце старого Станіславова
CITY FAMILY
Кельн
Перлина Адріатики
CITY FAMILY
Чоловіче безпліддя
Мама для 87 дітей
CITY FAMILY
Зелена кімната нашої душі
CITY ART
Марія Корпанюк:«Життя для мене - це гра»
Райські «Небелиці» Гурістюка
У нас є все необхідне, аби духовно підкорити Європу
CITY ART
Парад Надій
Персонаж під знаком +
CITY LIBRARY
Василь Габор: «Жінки потребують любові»
???? ??? CITY
???????:
N4(21) Квітень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
CITY ART
Парад Надій

Розклекотаний океан неземної пристрасті... Вогненні бризки падають на граційні тіла партнерок — їхні сукні з блискітками «виграють» кольорами веселки. Ультрамарин, цинамон, «тигрячий зуб»... Блаженство життя відтворюється мовою рухів, яка, здається, невичерпна.
Магічна пластика дуетів поєднує безмежні відтінки радості, солодкого напруження. Танцюристи немов упиваються своєю майстерністю. Вражають джазові ритми, які уподібнюються природній стихії.
Звичайно, справжній фурор викликав виступ фаворитів — Ольги Урумової та Дмитра Влоха. Вони — абсолютні чемпіони України, чемпіони Європи, дворазові чемпіони світу, майстри спорту міжнародного класу. Зірковий дует неначе витав над паркетом на музичних хвилях. Ольга та Дмитро продемонстрували відмінну техніку, високі атлетичні якості. Суддівська колегія вивела їх на «золоту» сходинку п’єдесталу пошани.

CL: — На «Параді надій» одночасно виступало чимало дуетів. Як вдається вам успішно виконувати свою програму та уникати зіткнень з іншими танцюристами?
Ольга Урумова: — На змаганнях найвищого рівня досить часто бувають зіткнення. Але професійна майстерність танцюристів полягає в тому, щоб, змінивши хореографію, вчасно «вивернутися» від суперників. Це необхідно зробити граційно, а не відстрибнути чи перебігти на вільне місце. Як правило, партнерка дивиться, що діється за спиною партнера, а партнер пильнує «зону» за спиною партнерки. Підказуємо одне одному, подаємо відповідні знаки.
Дмитро Влох: — Звичайно, спортивні танці — не бокс! Однак і на паркеті можна одержати удар в обличчя. Траплялося, що учасники змагань ламали ноги, пальці, носи. Нерідко танцюристи залишають сцену через те, що не можуть «тримати» спину (їй доводиться витримувати високі навантаження). А взагалі можна сказати, що спортивні танці — найбезпечніший вид спорту.

CL: — Давно займаєтеся танцями?
Ольга Урумова: — Виступаємо з 1992 року. Проте разом танцюємо десять років. Стали у пару в 1996 році — Діма на той час вже був чемпіоном України. Я брала індивідуальні уроки у його мами — чотириразової чемпіонки України. Ми родом зі Львова. До Києва переїхали в 1998 році. До речі, тато Діми — президент Міжнародної асоціації спортивного танцю, президент Асоціації спортивного танцю України.

CL: — Вам часто доводиться тренуватися?
Дмитро Влох: — Щодня у танцювальному залі проводимо не менше шести годин. Тренування триває дві-чотири години. Решту часу працюємо з молодими дуетами. Крім того, беремо уроки хореографії, ходимо на плавання та в тренажерний зал, займаємося стрейтчінгом. Чим ідеальніше тіло, тим краще воно відображається в танці. Можу сказати, що маємо на рік не більше тижня вільного часу.
Ольга Урумова: — Кожен танцювальний крок має стільки всіляких нюансів... Щоб зробити його ідеальним, потрібно коригувати рух тіла буквально по градусах та сантиметрах. Партнер веде в парі, а партнерка має стати його частинкою, щоб виконувати технічні фігури легко і природно. Ми любимо танець за красиве життя, за можливість вдосконалюватися!
 
CL: — Ваш костюм був настільки елегантним, оригінальним та водночас простим, що заворожував погляди глядачів. Хто його створив?
Ольга Урумова: — У принципі, дівчата, які вже багато років займаються танцями, самі придумують костюми. Для мене це питання вирішується трохи простіше. Річ у тім, що моя мама професійно займається створенням танцювальних костюмів уже багато років. Я придумую ідею костюму, а вона втілює її в реальність своїми руками. Це пекельна праця. На моєму костюмі — тисяча блискіток. Кожну з них потрібно було приклеїти та пришити. Уявіть собі, що до останнього моменту я не знала, чи мені дозволять виступати в такому відвертому костюмі. Вже під час виконання танців зрозуміла, що своїм «прикидом» влучила, так би мовити, в яблучко.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Персонаж під знаком +
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: