CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 21
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 21
???????
???? ??????
12 раундів з Віталієм Кличком
Влодко Кауфман: «Для мене мистецтво - хвороба, якої важко позбутись»
CITY SOCIETY
Академік з Прикарпаття
На крилах натхнення
CITY HISTORY
Слідами «Трьох білих Орлів»
CITY HISTORY
Серце старого Станіславова
CITY FAMILY
Кельн
Перлина Адріатики
CITY FAMILY
Чоловіче безпліддя
Мама для 87 дітей
CITY FAMILY
Зелена кімната нашої душі
CITY ART
Марія Корпанюк:«Життя для мене - це гра»
Райські «Небелиці» Гурістюка
У нас є все необхідне, аби духовно підкорити Європу
CITY ART
Парад Надій
Персонаж під знаком +
CITY LIBRARY
Василь Габор: «Жінки потребують любові»
???? ??? CITY
???????:
N4(21) Квітень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
CITY FAMILY
Перлина Адріатики

Чорногорія

На вулиці похмуро та сиро. Зима затягнулась, а так хочеться тепла, сонечка та весняного настрою. Відриваємося від буденних справ і вирушаємо зовсім недалеко від України, в одну з найчарівніших країн світу — Чорногорію. Повітря тут має запах гірської лаванди, пляжний сезон триває 180 днів на рік, а господарі — гостинні та приємні люди, які цінують свої традиції, пишаються своєю культурно-історичною спадщиною та із задоволенням діляться всім цим із туристами.
Чорногорія по праву може називатися «геніальною місцевістю», в творенні культури якої брали участь різні народи, змішуючи релігії, залишаючи після себе все найкраще. Збереження природи тут виведене в ранг загальнонаціональної ідеї. В невеличкій за площею країні засновано чотири національні парки, один із яких — ще в 1878 році королем Ніколо. Саме там розлилося найбільше на Балканському півострові озеро Скадар, відоме своєю незвичайною красою та багатою флорою й фауною: тут живе 270 видів рідкісних птахів та 35 видів риб. Прогулянка на човнах по мальовничих місцях озера робить екскурсію незабутньою. А страви національної кухні й риба зі Скадарського озера, приготовлена за місцевими рецептами, стануть гідною нагородою за тернистий та важкий шлях до озера. Після ситного обіду можна викупатися в чистій воді. Чудовий відпочинок чекає тут і на любителів дайвінгу та затятих рибалок.

Будва

Перлина Чорногорії, одне з найбільш старих і гарних міст на узбережжі Адріатики, колись грецька колонія, багата пам’ятниками історії й архітектури. За легендою, Будву побудував син фінікійського царя Агенона Кадамо. Сьогодні Будва — це найбільший туристичний центр, місто-театр, місто фестивалів і свят. Це сучасне місто, що складається зі Старої й Нової частин. Стара оточена високими фортечними стінами, спорудженими в XV столітті, ще до турецького вторгнення. Стіни укріплені декількома вежами й фортецею Кастел. Старе місто має кілька виходів, які в давнину добре охоронялися й зачинялися на ніч. Сьогодні ці ворота відкриті навстіж. За фортечними стінами — вузенькі криві вулички й середньовічні площі, будинки, споруджені з тесаного каменю та прикрашені в стилі Відродження. Над містом височить церква св. Івана з величною дзвіницею — будова VII століття. У Старому й Новому місті на кожному кроці зустрічаються кафе, ресторанчики й магазини. Культурне життя надзвичайно багате подіями, тут відбуваються численні театральні й музичні фестивалі, а з початку липня до 20 серпня в Будву з усієї країни з’їжджаються поети. Місцеві пляжі користуються популярністю серед туристів. Недалеко є острів Святого Миколи, який місцеві жителі називають «Гаваї». Нічна Будва пропонує туристам безліч дискотек, клубів та різноманітних шоу.
Свого часу в це місто приїжджало багато поетів та мислителів, які залишили по собі незабутні враження, виражені в творах. Так, Байрон сказав: «Будва розташована між гір, що поросли зеленню, та бірюзовим морем з піщаним узбережжям». Весь берег потопає в буйній рослинності з комфортабельними готелями на ньому. Стару Будву оперізують стіни епохи Відродження ХV століття — унікальний архітектурний пам’ятник. Старе місто являє собою переплетення вузьких вуличок і невеликих площ, які сповнені пам’ятками різних середземноморських культур, що вплинули на його розвиток. Середньовічні вежі й фортечні стіни, які оточують Стару Будву, — не тільки історичний пам’ятник і цікаві місця для туристів, а й простір для різноманітних дійств під час художніх фестивалів. Будва — літня сцена для усіляких культурних подій. Тут, мабуть, найбільш сонячний і теплий район Адріатичного узбережжя не лише завдяки сонцю, а й гостинності й привітності місцевих жителів.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Кельн
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: