CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 21
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 21
???????
???? ??????
12 раундів з Віталієм Кличком
Влодко Кауфман: «Для мене мистецтво - хвороба, якої важко позбутись»
CITY SOCIETY
Академік з Прикарпаття
На крилах натхнення
CITY HISTORY
Слідами «Трьох білих Орлів»
CITY HISTORY
Серце старого Станіславова
CITY FAMILY
Кельн
Перлина Адріатики
CITY FAMILY
Чоловіче безпліддя
Мама для 87 дітей
CITY FAMILY
Зелена кімната нашої душі
CITY ART
Марія Корпанюк:«Життя для мене - це гра»
Райські «Небелиці» Гурістюка
У нас є все необхідне, аби духовно підкорити Європу
CITY ART
Парад Надій
Персонаж під знаком +
CITY LIBRARY
Василь Габор: «Жінки потребують любові»
???? ??? CITY
???????:
N4(21) Квітень 2006     ???? ??????: CITY PEOPLE
??? ? ???????
???? ??????
12 раундів з Віталієм Кличком

За хвилину до гонга

Дивлюся в очі Віталію. У них розгойдується весняна веселка, яка підпирає високе небо. І я збагнув: Кличко — це очі (не кулаки, ні!), а вже потім усе інше, а тоді знову — очі, очі, очі!
Хочеш — не хочеш, а мусиш пройматися «інстинктом суперника»: попереду ж поєдинок з чемпіоном світу. Намагаюся подумки визначити слабке місце Віталія (треба ж знати, куди завдавати дошкульних ударів!). Проте він мене «обеззброює» своєю посмішкою.

1 Раунд Здоров’я

Навмисне приймаю лівосторонню стійку («southpaw»), щоб Віталію було важче відбиватися. Натомість він демонструє і «оrthodox» (правосторонню стійку), і «southpaw», і «switch-hitting» (обидві стійки), і ще кілька різновидів своєї суто індивідуальної стійки (очевидно, професіоналам ще належить придумати їй назву). І вносить у «техніку» поєдинку свій стиль.
На початку Віталій тримає мене на далекій дистанції. Мені ж необхідно його «розкрити».
 — Як ваше здоров’я?!
Віталій сміється:
— Як мені відповідати? Серйозно чи несерйозно? Якщо несерйозно: як кажуть, не дочекаєтесь! А якщо серйозно, то я вже починаю потроху забувати про травми. Біль у коліні минув. І я чудово почуваюся. Як спортсмен постійно проходив медкомісію. Мене перевіряли, як космонавта...
— «Заряд» вашого здоров’я — оптимізм?
— Так!!! У найскладніших ситуаціях я завжди зберігаю оптимістичний погляд на життя. І це допомагає мені досягати успіхів. Серед моїх найближчих людей переважають оптимісти. А оптимісти оптимізм збільшують.
Ось вам і каламбур від Віталія Кличка! Настроєність — піднесена...
— Бокс — найнебезпечніший вид спорту?
— Я не сказав би. Вважаю, що гонки «Формули-1» чи «Тур де Франс» не менш небезпечні. Спортсмени, які тільки починають займатися спортом, одержують набагато більше травм, ніж професіонали. Тільки вони володіють усіма тонкощами майстерності, прийомами захисту. Є спосіб, як у боксі можна мінімізувати ризик. Просто необхідно якісно готуватися до поєдинків.
Однохвилинна перерва. Віталій п’є мінеральну воду. А я думаю, що оптимізм — перший крок до віри в себе.

2 Раунд «Залізний кулак»

З усіх сил стараюся, щоб моє підборіддя не затремтіло, не перетворилося на дрібну вив’ялену картопельку. І пильную, щоб не проґавити бутафорський «jab» (раптовий короткий удар, який суперник виконує рукою, що атакує безпосередньо від плеча). Свого часу цим ударом Віталій «квасив» і Леннокса Льюїса, і Корі Сандерса, і Денні Вільямса.
У 1998 році Віталій Кличко був внесений до Книги рекордів Гіннесса як перший чемпіон світу з боксу, який виграв 26 двобоїв з найменшими витратами часу. 6 грудня 2003 року в нью-йоркському «Madіson Square Garden» його бій з Кірком Джонсоном тривав лише 5 хвилин і 54 секунди.
Серджуся на себе — Кличко не атакує... Треба не вагатися...
— Якої сили удару досягав ваш «залізний кулак»?
— Її, як правило, завжди вистачало, щоб мій суперник займав горизонтальне положення на рингу.
Довгі пальці рук Віталія сплелися між собою у замок. Він знову усміхається.
— Мене часто запитують: «Скільки кілограмів становить ваш удар?» Я в свою чергу з’ясовую: «А чому не літрів?» Якось на олімпійську базу приїжджала наукова група, яка встановила, що мені належить рекорд серед спортсменів — показник сили перевищував 200 одиниць. Я двадцять років відточував свою боксерську майстерність. І дуже щасливий, що мені жодного разу в житті не довелося застосувати кулаки за межами рингу.
Бачите, як?! Ми звикли до одного Кличка — всесвітньо відомого спортсмена, а розмова нам показує не знаного досі Кличка, який має своє відчуття щастя.
— Який смисл ви вкладаєте в слово «щастя»?!
— Оцінку цінностей, яких людина прагне досягти. Для мене щастя полягає ще й у тому, що мої близькі та рідні здорові, що в них гарний настрій, що вони оптимістично дивляться в день завтрашній...
— Продовжіть фразу: «Я люблю...»
— ...друзів, дітей, батьків, дружину, Київ, Україну, прекрасне життя!

Однохвилинна перерва. Тишу рве мобільний телефон: дзр-р-р-р! Віталій відповідає:
— Життя — не тільки спорт! Ні, я піду у костюмі з краваткою... Потрібно красиво виглядати…
 
3 Раунд Дитинство

Так, я розумію, що Віталій аж надто серйозний, відчуває в собі стільки доброти і вдячності. А чи можна «зробити» його ліричним, сентиментальним?! Спробую... Кличу Віталія згадати вибір професії.
— Як ви вибрали саме цей вид спорту?
— Зовсім випадково. Я ніколи не прагнув бути боксером. У батька, військового авіатора, через два-три роки змінювалося місце служби. І вся сім’я подорожувала з ним. В одному з гарнізонів до нас у школу прийшов тренер і запитав: «Хто хоче бути боксером?» Оскільки вибору не було, весь клас (двадцять хлопців) почав виступати на рингу. Я відчував задоволення. Поступово втягнувся у професійні заняття.
— Ви пам’ятаєте ту мить, коли вперше одягли боксерські рукавички?!
— Таке не забувається ніколи! Досі мене діймає запах перших боксерських рукавиць. Були вони старого фасону, набивалися кінським волоссям. Я їх залюбки шнурував, дбайливо носив додому. Дуже шкодую, що перші мої рукавички не збереглися (загубилися десь під час численних переїздів). Проте маю рукавички, в яких я виграв перший титул чемпіона світу, відстоював це звання. З кожною парою рукавичок пов’язана окрема історія. Але найбільше розчулюють спогади саме про перші.
Цікаво, що на цьогорічному благодійному аукціоні «Просто діти», кошти з якого пішли на допомогу ВІЛ-позитивним дітям України, лот від Віталія Кличка (новенька пара шкіряних боксерських рукавичок з його автографом) було продано за шість з половиною тисяч гривень.
— Що ви відчували, коли проводили свій перший бій на рингу?!
— Хвилюватися я почав за тиждень до змагань. На бій я мав вийти після кількамісячного тренування. Поєдинки відбувалися у військовому гарнізоні, глядачами були солдати. Самотужки розмітили кути, забили кілочки, натягнули канати. Створили собі імпровізований ринг, на який ми виходили і боксували. До речі, перший бій я таки програв...

Однохвилинна перерва. На місці Віталію вже не сидиться. Він розчулений і збуджений спогадами.

4 Раунд Харчування

Це ж що потрібно їсти, щоб вирости під два метри?
Віталій ще більше заінтригував:
— Оскільки у дитинстві я не їв м’яса, то був змушений компенсувати його молочними стравами. Досі їх вживаю. Люблю сир, кисломолочні продукти. Харчуюся тричі на день. Молочну кашу не виключаю зі свого раціону. На солодощі спокушаюся, коли відвідую друга. Його дружина готує дуже смачні тістечка. Наїдаюсь їх, «вибиваюсь» зі свого раціону. Після цього вимушений багато працювати над собою... По солодкому мій брат чемпіон. Він може їсти борщ з халвою. Взагалі-то спортсмена високої категорії можна порівняти з гоночним автомобілем «Формули-1». Щоб цей автомобіль був маневреним і динамічним, його слід заправляти якісним пальним.
— Дозволяєте собі поїсти після 18-ої години?
— Я стараюся не їсти після 21-ої години — на повний шлунок важко спати. Не дотримуюся дієти.
— Що можете порадити людині, яка мріє схуднути?
— Моя формула схуднення дуже проста: кількість калорій, які отримує організм, не повинна перевищувати кількість калорій, які він витрачає.
— Каву п’єте?
— Ні! П’ю чорний чай. У фазі інтенсивної підготовки до поєдинку вживав до семи літрів води.

Однохвилинна перерва. Складаю формулу здорового харчування Віталія: відмовлятися від пересмаженого м’яса та спецій, тяжких продуктів, які «стоять» у шлунку, щодня їсти кашу.

5 Раунд Мода, стиль

Чи впливає одяг, взуття, краватка на настрій, внутрішній стан Віталія? На що він звертає увагу, купуючи речі: на ціну, виробника, на своє відображення в дзеркалі примірочної?
Віталій відчуває себе вільно і невимушено на рингу — так, ніби ніколи й не розлучався з ним.
— Моя «уніформа» — костюм з краваткою. У ньому зручно почуваюся. Такий одяг не сковує. Улюблений колір? Синій, темно-синій. Так, у мене є улюблені сорочка і краватка. Моя дружина Наталя вже не раз висловлювала здивування: «Ну, чому ти завжди прилипаєш до цього костюма?» Ніколи не мав на меті порахувати, скільки у мене костюмів. Не лукавитиму: приємно чути компліменти стосовно зовнішнього вигляду.
— Поділіться секретом: як іти в ногу з модою з такою «нестандартною» фігурою?
— Мені було доволі складно знайти речі модні, якісні, зручні. А хотілося виглядати стильно. Ось чому ми з братом почали працювати з компанією HUGO BOSS. І вже не доводиться витрачати багато часу на пошуки сучасного одягу.
— А як стосовно взуття?
— Ношу 47-й розмір! Володимир — 48-й. Усі дивуються: «Ой, який великий розмір взуття!» Якби у нас була менша нога, ми не могли б твердо стояти. Для боксера взуття таке ж важливе, як для балерини. Якось я придбав кросівки за 200 доларів. І три підготовки до матчів провів — на кожній з них пробігав по 200 кілометрів. Оце кросівки! Свого часу для мене і Володимира шили взуття однієї моделі за індивідуальним замовленням. І ми ним майже не користувалися. Вибираємо у магазинах взуття, яке нам подобається.

Однохвилинна перерва. У моїй голові, вже заспокоюючись і поволі влягаючись, все кружеляє і кружеляє: «Вибираємо... що нам подобається». Знаєте, у стильного і модного Віталія є щось від філософа!

6 Раунд Прикол

Не дивина, що журналісти, фанати часто плутають Віталія з братом Володимиром! Ну, а щоб сам Віталій не зміг себе відрізнити від рідного брата... Зрештою, чому б і не посміятися з того, що справді смішне?!
Віталій зиркнув веселим поглядом:
— Одного разу ми з Володимиром пішли у музей. Ми роздивлялися картини. Бачу, що брат підходить до мене. Я, дивлячись на картину, ділюся своїми враженнями. У відповідь — мовчанка. Я запитую у Володимира: «Тобі подобається?» Знову не чую жодного слова у відповідь. Повертаюся і... не вірю своїм очам. Виявилося, що я стою навпроти скляної стіни і бачу своє відображення. Отже, це з ним я розмовляв кілька хвилин. Володимира поблизу навіть не було.
— Уже відомий його суперник у наступному титульному поєдинку. Як допомагаєте брату підготуватися до цього бою?
— Підтримую Володимира морально, передаю йому свій досвід. Брат має особистого тренера. Усе залежить від Володимира — він стоятиме в квадраті рингу і відстоюватиме своє звання.

Однохвилинна перерва. Віталій замовив чаю. Очевидно, з потреби хоч щось робити, він усе пригублює його і пригублює.

7 Раунд Ностальгія

Під час спортивної кар’єри Віталію доводилося жити за кордоном. Чи бувало йому сумно через те, що залишає батьківщину?
Обличчя Віталія знову стало замисленим:
— Я живу в Києві. Та щоразу, коли від’їжджав за кордон, діймала ностальгія. Там наче і дороги кращі, і продукти різноманітніші... А почуваєшся гостем. Мені тут добре — у Києві: місті, в якому приходить усвідомлення, що я вдома. Мені дуже подобаються Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Гамбург, Мюнхен, Мадрид: там цікаво, є на що подивитися. Однак жодне з цих міст не дає мені стільки сил, енергії до життя, як столиця України. Це вона озивається до мене голосом коханої дружини, моїх дітей. З міст Західної України дуже вирізняється Львів: його архітектура творить надзвичайну енергетику. У Луцьку я також бував. І можу сказати, що це європейське місто.
— Ви знайомі з найвідомішими спортсменами, акторами Голлівуду. З ким із них вам найкомфортніше?
— З Андреа Гарсія. Я з цим актором зовсім випадково зустрівся, коли він трохи випив. Ми спілкувалися, як мовиться, «по душах». Андреа Гарсія розповів мені, як пройшов шлях від офіціанта ресторану до найпопулярнішого актора Голлівуду. Досить часто спілкуюся зі Сильвестром Сталлоне. Кілька разів зустрічався з Джулією Робертс, Джорджем Клуні. Мені завжди приємно бувати у товаристві Арнольда Шварценегера. Він надзвичайно компанійська людина. Поруч із ним не відчуваєш різниці між собою і губернатором Каліфорнії.

Однохвилинна перерва. Оговтуюся... Слова капітулюють перед такими фактами.
 
8 Раунд Сім’я

Родинне коло для Вiталiя — це його кохана дружина Наталя (з нею він одружився в 1996-му в Києвi) та троє дітей: п’ятирiчний Єгор, трирiчна Вiкторiя та Максимко, якому у цьому роцi виповниться рiк.
 — Впізнаєте себе у своїх дітях?
— Так, звичайно. Я був присутнім при пологах, перерізав пуповину своїх новонароджених дітей. Гадаю, кожен чоловік має пережити такі відчуття. І тепер, бавлячись зі своїм старшим сином, ловлю себе на думці, що це ж я. Така разюча подібність! І мама каже, що мій син навіть кривиться і капризує точнісінько так, як я це робив, коли був малим. Спостерігаючи за синами та донечкою, я сам ніби переношуся в своє дитинство.
— Ви — ревнива людина?!
У Віталія крізь природну смаглявість проступилися на щоках легкі рум’янці:
— Не знаю! Очевидно, що ні. Моя дружина Наталя не давала мені приводу для ревнощів. Я їй жартома казав, що мені буде дуже шкода того, на кого прийдуться ці ревнощі. Це дуже погані емоції.

Однохвилинна перерва. Неправда, що любов існує, ніби НЛО: ніхто не бачить, а всі про неї говорять. Мої кулаки стискалися самі по собі — позакидав би в «чорні діри» такі порівняння.

9 Раунд Шовкові простирадла

Йти в імпровізовану атаку спонукають слова Джо Фрезера: «Дуже важко залишатися чемпіоном світу, коли ти спиш на шовкових простирадлах».
Натомість Віталій відбивається зізнанням: завершення його боксерської кар’єри принесло радість лише одній людині — мамі. Виявляється, їй було нелегко змиритися з тим, що сини пішли на «такий спорт». Проте батько підбадьорював.
— Життя без боксу розпочалося для вас з чистого аркуша?
— Ні, я продовжую займатися справами, які були започатковані раніше (власне, я завжди намагався займати активну життєву позицію). Працюю в рамках міжнародної програми ЮНЕСКО «Освіта для дітей у нестатку». Опікуюся підлітками, якi живуть у нестатках в Африці, Азії, Пiвденнiй Америці й багатьох інших країнах. У 2003 році ми з Володимиром створили благодійну органiзацiю «Фонд братів Кличкiв», яка впроваджує багато соціальних проектів, спрямованих на пропагування здорового способу життя, боротьбу з дитячими хворобами, бідністю, наркоманією та СНIДом.
— Ви «сова» чи «жайворонок»?
— Якщо лягаєш спати о другій годині ночі, а прокидаєшся о шостій ранку, то я навіть не знаю, до кого це ближче.
Отже, шовкові простирадла не «присипають»! НЕ ПРИСИПАЮТЬ!!!
Віталій продовжує:
— Не так просто примушувати себе. Особливо, коли переносиш максимальні навантаження, коли частота серцебиття перевищує 190 ударів за хвилину, коли темніє в очах від фізичного виснаження... Звичайно, переймаєшся думкою: «А чи потрібно це тобі?» Адже можна дозволити собі взагалі не займатися спортом. Натомість внутрішній голос говорить: «Ні, ти мусиш подолати бар’єр!» Переступаєш через себе, через своє «не можу». І лише тоді отримуєш перемогу. А з нею приходить неймовірне задоволення.
— Практикуєте денний сон?
— У період підготовки до змагань мій денний сон тривав тридцять хвилин. Автотренінг допомагав відключитися. Я навчився керувати своїм тілом так, як мені необхідно. Взагалі організм має працювати, як хороший годинник. Жоден спортсмен ніколи не досягне успіху, якщо він не вміє керувати собою.

Однохвилинна перерва. Запам’ятовую правила Віталія, які визначають технологію успіху: вчись керувати собою, переступати через «не можу», вір у свої сили, бо сумнів роз’їдає людину, як іржа залізо.

10 Раунд П’ятий кут

Так, бокс не затискував Віталія у чотири кути (квадрат рингу). Він завжди мав свою особливу територію — п’ятий кут. У ньому відбувалося духовне становлення. Щось у тисячі разів важливіше за звичайне хобі...
У 2001 році у театрі в Гамбурзі Вiталiй із відомою акторкою Iрис Бербен декламував німецькою мовою фрагменти з роману «Майстер та Маргарита» на літературному вечорі, присвяченому пам’яті Михайла Булгакова. У 2003 році у світ вийшла книга, написана Вiталiєм спільно з братом Володимиром i дружиною Наталею «Наш фiтнес — прості секрети чемпiонiв». Це видання стало «рімейком» німецькомовного видання «Unser Fitnessbuch». З Володимиром Віталій знімався в кіно. Впродовж тижня брати працювали з такими акторами, як Джордж Клуні, Джулія Робертс, Андреа Гарсія.
Віталій вдався до інтелігентного випаду:
— Життя — це дуже цікава річ. Не люблю сидіти на дивані перед телевізором. Займаючись спортом, ми з Володимиром спробували багато інших занять, які відповідали нашому духу та інтересам. Ми озвучували мультфільми компанії «Уолт Дісней» (в дитинстві дуже любили мультики, я навіть зараз дивлюся їх із великим задоволенням). Мені подобається займатися серфінгом — проводити час на дошці під вітрилом. Декілька годин такої прогулянки замінюють тиждень відпочинку.
Розмова спонукала Віталія і до такого одкровення:
— Мені страшенно не вистачає часу. Видозмінюються і читацькі уподобання. Спочатку я цікавився пізнавальною літературою, потім — художньою. Детективи ковтав пачками. Зараз настав час філософської літератури. Знаєте: я звик отримувати задоволення, хоч чим би займався...

Однохвилинна перерва. Аналізую приклад Кличка: бокс не руйнує талант — він його розвиває. Колишнє «Не хлібом єдиним» трансформувалося для Віталія у... «Не боксом єдиним».

11 Раунд лише статистика

За 9 років (з осені 1996 року до осені 2005 року) Вiталiй Кличко пройшов шлях від 200 місця у боксерському рейтингу до титула чемпіона світу за найпрестижнішою версією WBС — Всесвітньої боксерської ради. На професійному ринзі він виграв 35 боїв із 37.
Віталій підбадьорює поглядом:
— Якщо чесно, то я жодного разу не програвав. Просто був змушений припинити два поєдинки, в яких володів ініціативою (мені Кріс Бьорд пошкодив зв’язку плеча, а Леннокс Льюїс розсік брову). Я переміг би, якби мав можливість продовжити бій. Програші вказані в моєму рейтингу за результатами поєдинків. Та це всього лише статистика.
Бій Вiталiя з Ленноксом Льюїсом визнаний найбільш видовищним двобоєм 2003 року. Президент Всесвітньої боксерської ради пан Хосе Сулейман вручив Вiталiю за це відповідну нагороду. Підсумковий конгрес WBС присвоїв йому особливий почесний титул «Чемпіон назавжди», що стало визнанням його заслуг перед спортом, «щирої вiдданостi боксу», «чистоти спортивної кар’єри».
— Як ви оцінюєте різницю між трьома чемпіонами світу з боксу в суперважкій вазі Мохаммедом Алі, Майком Тайсоном і Віталієм Кличком?
— Мохаммед Алі був королем рингу у 70-ті роки, Тайсон — у 80-ті. Віталій Кличко — це вже сучасність. Між нами різниця — 10-15 років.
— Відчуття своєї переваги, особливої винятковості вас не діймає?
— «Зірковою хворобою» ніколи не хворів, але легкі симптоми її були. Коли я у двадцятирічному віці став чемпіоном світу, то мені здавалося, що я найсильніший. Тренери мені пояснили: успіхів ніколи більше не досягну, якщо буду ставитися зі зневагою до опонентів. І я зробив висновки. Ніколи не ставлю себе вище за інших людей. Навіть високі спортивні досягнення не дають мені на це права.

Однохвилинна перерва. Намагаюся пригадати, хто сказав, що кожна епоха повинна мати і свою Трою, і свій потоп, і своїх гладіаторів. Подумки доповнюю перелік: кожна епоха повинна мати і свого Віталія Кличка...

12 Раунд Прикмети

Час саме для того, щоб простежити, чи існує зв’язок між зірковим спортсменом і зірками всесвіту?! Вони мають над ним якусь чи безмежну владу?
Намагаюся «припечатати» Віталія запитанням:
— Ви вірите в прикмети?
— Так, але не роблю з цього культу. Вірю у себе насамперед. Був такий випадок: до мене напередодні поєдинку підійшов астролог і сказав, що в день проведення бою зірки будуть розташовані дуже несприятливо, тож я можу програти. Я відповів, що моя спортивна доля залежить тільки від мене. І продовжував готуватися до поєдинку. Я його виграв. Вважаю, що кожен із нас — господар своєї долі. І кожен робить її своїми руками. Прикметами керуються вразливі люди.
— Успіх у великому спорті... Це що — талант, праця, щасливий випадок, все разом?
— Насамперед — праця. У найталановитішої людини нічого не вийде, якщо вона не докладатиме зусиль для реалізації своїх цілей. Якщо ти прагнеш показати результат на рівні світових досягнень, то маєш випробовувати себе навантаженнями за межами можливого.
Ці слова Віталія сприймаю так: великий спорт — це велика праця...

Фінальний гонг. Віталій піднімає мою руку, я — його. Вловлюю мить, коли він відвернувся. І стукаю по дереву. Береженого Бог береже...

Спортивні титули Вiталiя Кличка
Інтерконтинентальний чемпіон за версією WВО
(2 травня 1998 року — 24 жовтня 1998 року)

чемпіон Європи
(24 жовтня 1998 року — 26 квітня 1999 року, 25 листопада 2000 року — 29 вересня 2002 року)

інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA
(27 січня 2001 року — 21 червня 2003 року)

чемпіон світу за версією WBO
(26 червня 1999 року — 1 квітня 2000 року)

чемпіон світу за версією WBC

Чемпіон назавжди.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Влодко Кауфман: «Для мене мистецтво - хвороба, якої важко позбутись»
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: