CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 20
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 20
???????
???? ??????
Яке райське життя, коли маєш таку дружбу!
ДВА ЖИТТЯ АНЖЕЛІКИ
Два життя Анжеліки Рудницької
CITY PEOPLE
Художник Никифор
CITY SOCIETY
Як зразок, як мрія
Японці на Прикарпатті
Люди-катастрофи
CITY HISTORY
У Луцьку було більше аптек, ніж у Москві
Скелі Урича
CITY FAMILY
Таїсія Литвиненко:«Кожна жінка сама робить собі чоловіка»
CITY FAMILY
У Вас стрес?!
Лікар номер «1»
CITY FAMILY
«Ноєв ковчег»
Пробіг... увесь світ
CITY MIX
Руслана цілувала й обіймала
«Зимові візерунки» з вихилясами
Королів «побила»... королева
«Цибульне» дітище «гвинтів»
CITY ART
Дарія Зав’ялова:Костюм - «це код образу»
Чорна перлина
CITY ART
Рука, якою водить Господь
CITY LIBRARY
Олександр Вільчинський:«Моя «Віагра» з Варшави»
???? ??? CITY
???????:
N3(20) Березень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
CITY SOCIETY
Японці на Прикарпатті

Ми зустрілися на пероні залізничного вокзалу. Група з двадцяти трьох японських митців, вийшовши з вагонів, із цікавістю роздивлялася навколо. Кожен самовиражався по-своєму, дотримувався неповторного стилю в одязі.
У перші ж хвилини знайомства з’ясувалося, що група іноземців об’єднувала студентів, викладачів та художників. Лише дехто з них міг говорити ламаною англійською мовою. Стало зрозуміло, що поспілкуватися з кожним не вдасться. Ситуацію рятували двоє перекладачів...
Японці — люди дуже відкриті. Не приховують позитивних емоцій. Якщо щось викликає захоплення, вони щиро усміхаються, плескають у долоні.
Спочатку наші гості пішли на базар. Він, на їхню думку, найяскравіше відображає рівень культури населення та його традиції. Проходячи між прилавками, японські художники уважно вивчали продавців, закутаних у теплий одяг, намагалися навіть поторгуватися. Найбільше зацікавлення у гостей викликали автентичні речі — гуцульські постоли, попружки (широкі ткані пояси), чорні вишиті сорочки тощо.
Президент Асоціації японсько-українських культурних зв’язків, керівник групи Оно Мотохіро запропонував співвітчизникам скуштувати соняшникове насіння. Він насипав його кожному в долоню і показав, як треба їсти. Японці із задоволенням лузали насіння...
— Я вже вдруге приїхав до Івано-Франківська, щоб показати колегам Західну Україну, — пояснив Оно Мотохіро. — Нас особливо вразила гостинність прикарпатців. На мою думку, це дуже автентичне місто, найкраще відповідає українській ментальності. Викликає захоплення архітектура. Досить часто на вулицях мені зустрічались іноземці. Відчувається, що Прикарпаття має чудові можливості для розвитку екотуризму.
На площі Ринок японці помітили столик із в’яленою рибою і захотіли придбати її. Коли наблизився весільний кортеж, наші гості миттєво утворили живий коридор і почали вітати молодят: співали, вклонялися їм. Милувалися будівлею Ратуші, домами на вулиці Незалежності. Їх як художників цікавили елементи декору приміщень. Хтось з японців висловився, що в нашому місті легко можна заблукати: вулички тісно переплітаються одна з одною.
 
— У мене склалося враження, що я побувала у Середньовіччі, — сказала Сугіяма Ок-Томоко. — Місто досить компактне і наче створене для пішоходів. Будинки пофарбовані у насичені кольори. І таке різнобарв’я тішить око. Я люблю яскраві кольори. Натомість у нас звикли фарбувати будинки у сірі тони.
Сугіяма Ок-Томоко зізналася, що нещодавно проводила виставку робіт в Італії. Втілює своє світобачення в об’ємних композиціях, захоплюється розписом по тілу.
Японці відвідали картинну галерею, художній музей, побували у майстерні Тетяни Павлик — художниці, яка пише аквареллю. Під час проведення круглого столу з українськими митцями розповідали про свого вчителя Сімамото Сьодзо, який пише картини незвичним способом. Він піднімається високо на будівельному крані й кидає пакети фарби на натягнуте внизу полотно. Таким чином Сімамото Сьодзо створює картини, в яких висловлює свій протест проти війни.
Очевидно, можна сподіватися на плідну співпрацю японських та прикарпатських митців. Стосунки вони налагодили — тож мають творити в руслі своїх домовленостей.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
  Як зразок, як мрія
  Люди-катастрофи
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: