СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 20
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 20
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N3(20) Березень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
???? ??????
Яке райське життя, коли маєш таку дружбу!

"Жінка має бути красивою? Безумовно! Жінка має бути вірною? Безумовно. Жінка має бути відданою? Безумовно. І нехай чоловіки будуть біля її ніг не тільки 8 березня, а й щодня кожного року!"
Анатолій Хостікоєв

ДВА ЖИТТЯ АНЖЕЛІКИ
Два життя Анжеліки Рудницької

Перше життя було у неї до хвороби. Друге розпочалося зовсім недавно... Анжеліка вмирала. Лежала з розплющеними очима, боялася навіть поворохнути пальцями ніг і рук, щоб не збудити нелюдський біль. Дивилася на свічку, яку привезли з Єрусалиму. Подумки заклинала її не гаснути. Медицина вже нічим зарадити не могла... Мама пригортала до грудей доню, хотіла перейняти біль своєї дитини й безпомічно ридала. Зцілення Анжеліки Рудницької - явище незбагненн. Після важкої і тривалої хвороби вона повернулася на сцену й на телебачення. Заново вчилася ходити, тепер живе другим життям!

CITY PEOPLE
Художник Никифор

Навесні у Львові відкриють пам’ятник Никифору — одному з найзагадковіших і найпомітніших художників в історії мистецтва України ХХ століття. Фахівці стверджують, що фактично сьогодні у світі немає книжки чи довідника про наївне малярство (без огляду на мову видання), де би не було хоч згадки або й цілого розділу про маляра з Криниці — лемка Никифора (Епіфанія Дровняка), ім’я якого як тільки не інтерпретували: «Матейко» з Криниці», «Нікіфор Криніцкій», «Никифір» тощо. А сам автор понад тридцяти тисяч творів завжди підписувався як «художник Никифор».

CITY SOCIETY
Як зразок, як мрія

Івано-Франківськ — місто унікальне. У ньому — всього потрохи: сучасність переплетена зі старовиною, європейські традиції — з українськими. Столиця Прикарпаття нагадує Європу і водночас зберігає свою автентичність. Власне, таку точку зору поділяє міський голова Івано-Франківська Зіновій Шкутяк.

  Японці на Прикарпатті
  Люди-катастрофи
CITY HISTORY
У Луцьку було більше аптек, ніж у Москві

Те, що відчуваєш у Луцьку в музеї-аптеці №3 ДВТП «Волиньфармпостач», неможливо зрівняти ні з чим. Ти ніби «вбираєшся» у таємниці та легенди, якими вона овіяна. Весь світ тут сповнюється магією різноманітних пляшечок, ступок, баночок, які, здається, можуть нашіптувати заклинання від хвороб...

  Скелі Урича
CITY FAMILY
Таїсія Литвиненко:«Кожна жінка сама робить собі чоловіка»

Їхнє подружжя має не типову для акторського середовища історію: свого часу побравшись, народні артисти України Таїсія Литвиненко та Федір Стригун разом уже понад сорок років. Якщо врахувати, що увесь цей час вони в одних і тих же просторових координатах перебувають фактично 24 години на добу (Федір Миколайович є художнім керівником та головним режисером Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові, а Таїсія Йосипівна — актрисою у цьому ж театрі), то їм можна лише поаплодувати. Тим паче, що ці люди не просто живуть разом, а зберегли те, що становить основу кожної міцної сім’ї — взаємоповагу та любов.

CITY FAMILY
У Вас стрес?!

В Івано-Франківську Василя Нощенка знають як лікаря-психотерапевта з понад тридцятирічним стажем. Він працював у психоневрологічному диспансері, побував у Чорнобилі як спеціаліст з нетрадиційних методів лікування. Батько його був професором психіатрії, володів гіпнозом, мати теж була психіатром. Тільки не заперечуйте: для кожного з нас буде корисною консультація Василя Нощенка.

  Лікар номер «1»
CITY FAMILY
«Ноєв ковчег»

У двокімнатній квартирі подружжя Рутковських з Івано-Франківська живуть п’ять пітонів, сім варанів, два крокодильчика, незчисленна кількість змій, павуків, скорпіонів плюс пекінес, у якого складні стосунки з іще однією мешканкою дому — мавпочкою. І, здається, всім у цій компанії добре.

  Пробіг... увесь світ
CITY MIX
Руслана цілувала й обіймала

Співачка Руслана Лижичко разом зі своїм незмінним шоу-балетом відвідала Хмельницький. В обласній філармонії вона провела концерт, а виручені кошти за квитки передала на ремонт та облаштування центру «Дитяча надія».

  «Зимові візерунки» з вихилясами
  Королів «побила»... королева
  «Цибульне» дітище «гвинтів»
CITY ART
Дарія Зав’ялова:Костюм - «це код образу»

«Як все це відбувається? Хтось, кого ти любиш дуже, дуже сильно, дарує тобі багато років тому хризантему. У неї ніжно-рожеві, пружні пелюстки, складені в ідеальну спіраль, і блідо-жовтава серцевинка. Я ставлю її у двогорлу грузинську вазу, а вазу — на маленьку виплетену циновку. Пишу з цього приводу есею, таку ж маленьку, як ота циновка. Її лейтмотив — спогад про осінь, коли я читала Бродського.

  Чорна перлина
CITY ART
Рука, якою водить Господь

Якби можна було подорож у часі втнути, аби зазирнути в очі безмежно лагідні, торкнутись рук тендітних, висповідатись, схиливши голову... Якби можна було пензлем стати в руках іконописця, аби хоч на мить відчути наближення до лику Господнього і з відчуттям тим іти по життю, не від неділі до неділі, не від свята до свята, а щодня, щохвилини, викохувати в собі часточку божественного світла, нести промінь той до інших. 25 вересня минулого року в Хмельницькому урочисто була відкрита перша в Україні школа канонічного письма та ікони під назвою «Нікош», у перекладі з грецької — Святий Миколай-чудотворець, що ще з початку заснування студії, а потім і школи є її покровителем. І якщо першопочатком усього є Бог, то засновником та вчителем цієї школи є Микола Бенедищук.

CITY LIBRARY
Олександр Вільчинський:«Моя «Віагра» з Варшави»

Перша книга цього автора з’явилася на світ, коли йому було 26. На той час Олександр Вільчинський розпочинав свою журналістську діяльність в Одесі, пізніше продовжив її в рідному Тернополі. Пропрацювавши майже два десятки років журналістом, знову повернувся до літератури. З 2002 року письменник написав ще чотири книги, три з яких є детективами. Вони не тільки користуються популярністю у читачів, а й здобули нагороди на літературному конкурсі «Коронація слова».

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: