CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 19
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 19
???????
???? ??????
Леді Под
В гостях у CITY LiFE Лілія Покопаєва
CITY SOCIETY
Потрібні буква, цифра і нота
CITY SOCIETY
Силуети Львова руйнує не лише час...
Артур + Ванда = увічнена любов
Лучеськ Великий
CITY HISTORY
Палац колієвий
У Львові вежовий годинник працює з 1851 року
CITY FAMILY
Той, що танцює на цифрах
CITY FAMILY
Безпліддя лікує... любов до себе
CITY FAMILY
Весілля від Раїси Цапун
CITY FAMILY
Любіть собаку хоча б наполовину так, як вона любить вас!
CITY FAMILY
Балаклава
CITY ART
Світ на перехресті
На острові Олега Дергачова
CITY LIBRARY
«Бульйонна кістка» літературної юшки
Я, «Побєда» і Берлін
???? ??? CITY
???????:
N2(19) Лютий 2006     ???? ??????: ЛЕДІ ПОД
??? ? ???????
CITY FAMiLY
Любіть собаку хоча б наполовину так, як вона любить вас!

 - Цікаво, як працюють кінологи, які завдання вони вирішують?

— Ми не тільки навчаємо чотириногих друзів, а й вивчаємо їх, намагаємося зрозуміти поведінку... Найважливіше завдання полягає в тому, щоб «мовою» цих тварин пояснити, що ми від них хочемо (таке спілкування називаємо «контакт із собакою»). Все інше — справа техніки та професійного рівня інструкторів-кінологів. Вони формують у собак рефлекси, які виступають регулятором взаємодії з навколишнім середовищем.
Ясна річ, необхідно враховувати можливості різних порід тварин. Ротвейлера найкраще готувати для виконання функцій особистого охоронця. Ньюфаундленди, сенбернари — чудові рятівники. Кавказькі вівчарки успішно виконують суто вартові функції, добермана доцільно використовувати в пошуковій службі. Німецькі вівчарки — універсальна порода: вони можуть виконувати будь-яку з перелічених функцій.
Наш клуб планує розпочати підготовку собак для рятувальних служб в екстремальних умовах. Він має можливість брати участь у різноманітних виставках регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня. В Івано-Франківську вони відбуваються восени — переважно екстер’єрні (на них оцінюється зовнішній вигляд собаки та відповідність вимогам стандарту породи). Деколи проводяться зимові виставки для таких собак, як сенбернари, кавказькі вівчарки, ньюфаундленди, колі тощо.

— Які особливості має домашній догляд собаки?

— Собака потребує ретельного нагляду, уваги. Потрібно розуміти сприйняття твариною навколишнього світу і любити її хоча б наполовину так, як вона любить вас. Крилатими стали слова Джека Лондона з цього приводу: «Людина вважає себе господарем своєї собаки, але собака вважає свого господаря Богом».
Скажімо, ви придбали ротвейлера, доберман-пінчера, вівчарку чи собаку іншої породи, яка може бути небезпечною для людини... Насамперед потрібно визначити темперамент і врахувати стать тварини. Це має важливе значення.
Собака — зграйна тварина. І людей також сприймає як зграю. Якщо самець молодий і сильний, то, швидше за все, намагатиметься домінувати над господарем. Пса необхідно позбавити такої можливості. Самець важче піддається дресируванню. Він може розуміти, що від нього хочуть, проте не поспішатиме виконувати команду.
Одна з поширених помилок власників тварин полягає в тому, що вони підгодовують собаку зі столу. Тим самим порушують субординацію і надзвичайно розбещують її. Через це собака втрачає бажання до дресирування. Він повинен мати своє місце для харчування.
Не слід забувати і про правило, яке вивів кінолог, родоначальник німецького собаківництва фон Стефаніц: «Малому цуценяті не можна робити нічого такого, що не можна робити дорослому собаці».

— А чим найкраще годувати собаку?

— Раціон та режим годівлі собаки визначається відповідно до породи та віку. Однак є й загальні правила, які стосуються практично всіх тварин. Категорично заборонено давати їм цукерки, печиво, свинину, баранину, сало, варені кролячі та курячі кістки. Не бажано згодовувати домашнє молоко (внаслідок високої жирності), варену картоплю та капусту (борщі). Їжа для собаки має бути одноманітна протягом усього його життя. Дотримання цих правил унеможливить виникнення багатьох проблем, пов’язаних з утриманням та годуванням тварин.

— Як собака сприймає дітей?

— Як цуценят. Собака завжди буде захищати їх у разі небезпеки. Один із критеріїв його відбору — доброзичливе та терпиме ставлення до будь-якої поведінки дітей. Якщо пес проявляє щодо них агресію, то це свідчить про відхилення в його поведінці, що вимагає щонайменше спеціальної корекції.

— Можете розповісти якусь цікаву історію про свого собаку?

— Мати його, бордовський дог, багато років відмовлялася паруватися з представниками своєї породи, що приводило у відчай її власника, Олега Шеремета. Одного разу він втратив пильність, залишивши ротвейлера разом із собакою. Спрацювала відома приказка: «Серцю не накажеш». Саме ротвейлер став обранцем Олегової собаки. Так з’явився на світ мій пес! Виріс він гарним, веселим, сильним. Може зрушити з місця автомобіль. У нього яскраво вираженні бойові та службові якості. Екстер’єрно нагадує японську бійцівську собаку тоса-іну. Таких тварин налічується у світі не так багато — всього декілька десятків...

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: