СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 19
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 19
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N2(19) Лютий 2006     ???? ??????: ЛЕДІ ПОД
??? ? ???????
???? ??????
Леді Под

Вона — еталон граційної жінки. Леді в усьому: і як вирішує ділові справи, і як відпочиває, і як готує на кухні. Гіпнотизує воістину святою безпосередністю. Світ дав їй своє ім’я — Леді Под! У великому спорті воно залишиться назавжди. Від виступів Лілії Подкопаєвої на Олімпійських Іграх, чемпіонатах світу і Європи завмирали душі у мільйонів людей. Виконавиця унікального елементу — подвійного сальто вперед з поворотом на 180 градусів. Досі його не повторив жоден гімнаст планети.

CITY SOCIETY
Потрібні буква, цифра і нота

Потрібні буква, цифра і нота.. Ні, в оголошеннях такого не напишуть - ці слова не сприймаються нами як щось визначальне(це вам не якась нова модель "мерседеса" чи мобільного телефону), шкода... Ще філософ древності стверджував: "для успішного розвитку людини потрібні буква, цифра і нота". Здавалося б: ну зовсім мало треба... Кожна з трьох речей не вартісна, і засвоюється легше всього - ще у ранньому віці. Так не хочеться зізнаватися, що ми самі нічого не варті без цих речей. А вони так маніпулюють нами: одного перетворюють на генія, іншого на нікчему...

CITY SOCIETY
Силуети Львова руйнує не лише час...

З часів Австрії у Львові збереглося хіба що кілька старих ліхтарів. Cучасник споглядає їх уже без магістратських знаків та інших дрібних деталей. Далася взнаки колись радянська, а тепер пострадянська дійсність — замінювати зниклі деталі часто-густо промисловим стандартом або кітчем.

  Артур + Ванда = увічнена любов
  Лучеськ Великий
CITY HISTORY
Палац колієвий

Здавалося б: що там якась залізниця для Івано-Франківська? Проте це питання аж надто принципове... Бо ж у всі часи саме залізниця давала змогу місту показувати ознаки своєї вродливості, неповторності і великої потрібності. І її ставили понад усе.

  У Львові вежовий годинник працює з 1851 року
CITY FAMILY
Той, що танцює на цифрах

Коли десять років тому Наталя їхала за кордон, вона уявити не могла, якою неласкавою виявиться до неї емігрантська доля: далекий Близький Схід зустрів її непривітно. Без родичів і підтримки, без знання мови й статку — ясна річ, непереливки. Життя — те, що у смужечку, — нечасто малювало на її дорозі білі пасочки. І коли одного разу повна по вінця чаша терпіння перелилась через край, вона таки зважилася на відчайдушний крок: звернулася на телебачення, розповіла про свою пекучу житлову проблему й оголосила, що... розпочинає акцію протесту.

CITY FAMILY
Безпліддя лікує... любов до себе

У моїх знайомих за допомогою спеціалізованого медичного центру «Інтерсоно» народилося двоє чудових малят. Мамі, яка до того часу пережила довгі роки лікувань від безпліддя не лише у рідному Львові, а й за кордоном (зокрема, у Польщі та Німеччині), на момент їхньої появи на світ виповнився 41 рік. Якось ділячись спогадами, вона зауважила: «Можливо, у нас з чоловіком так би й нічого не вийшло, якби не психолог (протягом останнього десятиліття я була прив’язана до «кінських» доз медикаментів та усіляких лікарських процедур). Якби він надавав мені допомогу від початку, то термін вирішення проблеми був би не лише значно коротшим, а й менш болісним». А що думають із цього приводу фахівці-психологи львівського медичного центру репродуктології «Інтерсоно» Ольга Філатова-Кривецька та Вікторія Веремієва?

CITY FAMILY
Весілля від Раїси Цапун

З-поміж жіночого загалу вона вирізняється особливою витонченістю, вишуканістю в манері одягатися. Прекрасно обізнана з народним мистецтвом, закохана у нього, вона дала нове життя і старій пісні, і старій вишивці, і навіть - старій традиції. За фахом Раїса Цапун - фольклорист-етнограф. Унікальна фольклорна виконавиця. Збиранка народних пісень. Доцентка кафедри фольклору Рівненського гуманітарного університету, керівник відомого фольклорного ансамблю "Джерело". У минулому році виборола почесне звання "Жінка року".

CITY FAMILY
Любіть собаку хоча б наполовину так, як вона любить вас!

Людина, купуючи цуценя, частіше за все не усвідомлює, як необхідно піклуватися про нього. А щодо цього існують і фізіологічні, і ветеринарні вимоги. Тонкощі цієї справи пізнаватимемо за допомогою Віктора Щетиніна. Ніхто в Івано-Франківську так багато не знає про собак, як він. Півжиття пан Віктор віддав вивченню цих тварин. Він очолює міський клуб службово-спортивного собаківництва Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська кінологічна федерація».

CITY FAMILY
Балаклава

Так одразу далеко не кожен українець скаже, де це — Балаклава? Хоча ця фантастично красива бухта, восьме чудо світу, за твердженнями місцевих мешканців, — усього за двадцять хвилин їзди від Севастополя. Але в часи Радянського Союзу вона була законсервована щільніше за закритий Севастополь, адже саме в Балаклаві містилася база підводних човнів Чорноморського флоту. Останнього човна я встигла побачити на власні очі влітку 1998-го, коли він сумно іржавів напроти міської набережної. Перше моє враження від щойно відкритої тоді для туристів Балаклави — час тут зупинився. Як мінімум на позначці 1950-х.

CITY ART
Світ на перехресті

Кожного з нас оточує великий і розмаїтий світ. Однак збагнути й побачити у ньому диво, таїну, неповторність може далеко не кожен. Саме таким умінням радують своїх шанувальників відомі рівненські фотохудожники Олександр Купчинський, Анатолій Мізерний та Олександр Харват. Після фотопленеру «Кременець — ворота раю» вони відкрили фотовиставку «На перехресті осені й зими…» у галереї «Вертеп», розташованій у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

  На острові Олега Дергачова
CITY LIBRARY
«Бульйонна кістка» літературної юшки

Три кити, на яких уже протягом століття спирається імідж Львова, — це його архітектура, його література і його кава. Співвідношення міфу і реалій у кожному з цих явищ десь 50х50. Тобто на кожен реальний факт є свій міф і навпаки. Разом виходить дуже смачна на вигляд і поживна на смак юшка. І для своїх, і для туристів.

  Я, «Побєда» і Берлін
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: