СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 2
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 2
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N2(2) Липень 2004     ???? ??????: CITY PARTY
??? ? ???????
МІКС
На кулі

У Луцьку в боулінг-клубі «10 кегля» відбувся перший відкритий чемпіонат з боулінга серед студентів вищих навчальних закладів міста. Члени усіх шести команд показали «доволі непоганий рівень гри» — так успіхи боулерів підсумували професійні гравці.

  Інший вимір
  Зустріч місяця
???? ??????
City party

«Такого в Луцьку ще не було!» — узагальнена думка тих, хто прийшов на City party, щоб відзначити День народження журналу «City Life». Востаннє вечірку такого масштабу замок Любарта бачив, мабуть, років із п’ятсот тому, в XV столітті, коли тут відбувся перший європейський самміт. У ресторані «Корона Вітовта», що під стінами замку, високих гостей було не менше, ніж на з’їзді монархів. І це добре, адже у маркетинговій практиці такі party є інструментом, який дозволяє фірмам, що пропонують елітну продукцію або послуги вищого класу, продемонструвати їх безпосередньо кінцевому споживачу — представнику потрібного цільового сегмента.

ПІД РОЗДАЧУ
Привіт, Рівне!

На початку червня деякі мешканці Рівного у прямому сенсі потрапили під роздачу… першого номера журналу «City Life». У такий спосіб було достеменно з’ясовано: у Рівному нас полюблять! Адже, на думку рівненчан, «City Life»…

СПОРТИВНА ЕЛІТА
Прийшов. Побачив. Переміг

Захід є Захід, Схід є Схід, і їм не зійтися ніколи. В особі гравця збірної України і бельгійського «Брюгге» Сергія Серебренникова поєднуються східна мудрість і західний раціоналізм. За збігом обставин, Сергій народився на Сході, неподалік від кордонів трьох країн: Росії, Монголії та Китаю, а реалізувати свій талант йому з успіхом вдається на Заході: в Росії, Україні і Бельгії. Перед початком інтерв’ю, за традицією, на меню затишного ресторану ми урочисто заприсягнулися: Сергій — казати тільки правду і нічого, окрім правди; я — писати тільки правду і нічого, окрім правди.

ВИСТАВКА
Milano week design

Найбільша щорічна меблева виставка iSaloni, вперше проведена в Мілані 1961 року, відбулась у знаменитому виставковому комплексі Fiera di Milano уже 26-й раз. У 2004 році до її складу увійшли: Salone Internazionale del Mobile — 26-та міжнародна меблева виставка; Salone Internazionale del Complemento d’Arredo — 18-та міжнародна виставка меблевих аксесуарів; Eurocucina — 15-та міжнародна виставка кухонних меблів; Eimu.2004 — 12-та міжнародна виставка офісних меблів; SaloneSatellite — 7-ма виставка молодих дизайнерів.

МАЕСТРО
Дзвінкий ляпас суспільному смакові

Володимир Рунчак. Український композитор і диригент. Випускник Київської консерваторії. Його твори виконуються на фестивалях і концертах сучасної музики в Україні та за кордоном. «Фолькопера», «На смерть Ісуса», «Соната для баяна», духовний твір «Господи, Боже наш», «Музика про життя — спроба самоаналізу. Квазісоната №2» — лише сота частина з доробку маестро. Публікується і записується в Бельгії, Німеччині, Італії, США, Швейцарії. Серед його виконавців — оркестри Лондонського Королівського Музичного Коледжу і Аугсбурської Філармонії. Рунчак вільно використовує новітні композиторські техніки. Виступає з оркестрами України, Росії, Казахстану, Франції.

ШИК-БЛИСК
Феєрія від Swarovski

Даніель Сваровскі народився у 1862 році на півночі Австро-Угорської імперії. Цей край відомий знаменитим богемським склом, яке тут видували й обробляли задовго до промислової революції...

ДЕФІЛЕ
Пікантний мультифрукт

«Королева Західної України». «Західноукраїнська красуня» і фіналістка конкурсу краси у рамках фестивалю «Таврійські ігри». Учасниця і володарка спеціального призу конкурсу «Міс Україна — 99» і представниця нашої держави на міжнародному конкурсі краси «Міс Туризм International Україна». Сьогодні Анна Русінова є директором модельного центру «Грація», має контракт із московською модельною агенцією і... скоро стане мамою.

БЛІЦ
Відпочинок - шоу

Олег Филимонов, Сергій Серебряников, Сергій Сивохо та інші розказують про плани на літо...

ЖИТТЯ
Творець всесвіту

Олександр Майструк героєм себе не вважає: фізично він слабкий. Що поробиш, коли неочікувана і досі не розпізнана хвороба скувала тіло? Але не душу: в цього хлопця закохуються всі, хто з ним спілкується.

СПАДЩИНА
Пізня українська ікона

Тривалий час українська ікона знаходилася поза увагою серйозних фахівців, колекціонерів та експертів, тоді як ікона російська була об’єктом численних досліджень. Мало хто знає, що український іконопис (принаймні з XVI століття) розвивався динамічніше і багато в чому цікавіше, ніж російський, який довше знаходився під впливом жорсткого візантійського канону. Українські живописці, знаходячись ближче до Західної Європи, першими підхоплювали нові віяння й у результаті створили унікальне художнє явище — пізню українську ікону.

ЛИСТ НОМЕРА
Наречений у сітці

В одинадцятому класі я часто хворіла. Доводилося лишатись удома самій і по місяцю проводити в ліжку. Звісно, ночами страждала від безсоння… Це й підштовхнуло мене до пошуків спілкування в інет-чатах... Перший досвід був вражаючим! Тоді ще існував мікрософт-чат, де «тусувалися» люди з різних країн, із несхожими намірами та характерами. Нові знайомства давалися легко: просто заходила в «кімнату», де побільше народу, й писала «Hі». У відповідь — запитання: age/sex/language? Відписувала згідно з власним настроєм. Інколи вперто брехала, часом казала правду. Незабаром виявила, що від цього залежать стосунки з людьми, із якими говориш, і наміри спілкування. Тож моя вам порада — відповідайте на такі запитання голісіньку правду.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: