СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 18
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 18
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N1(18) Січень 2006     ???? ??????: CITY HOLIDAY
??? ? ???????
???? ??????
«Приморожений» вогник

Не сумніваюся, що ви ще не зустрічали 2006-й рік. А ось мені вже набридло... його зустрічати. Дві «новорічні» ночі поспіль пережити — це вам не пляшку шампанського випити... На першій у метро ледве очі не повилазили — стільки було зірок, на другій «приморозився» голубим «вогником».

  Золотий грамофон - це пристрасні почуття
  Станція Березай! Кому треба — співай!
CITY PEOPLE
Мадам, Мсьє, на бал...

Мадам, мсьє, його величність Маестро мав честь запросити вас на бал... Ах, ви ще й досі у казці, яку він створив у нашому житті?! ...Знову до нас прийшов інакший Олександр Пономарьов, ніж попередній — він ніколи не повторюється у своїй творчості, не сходить з національної матриці. І поринає у небозвід високої долі.

CITY PEOPLE
Кутюр’є ялинкових прикрас

Так чомусь склалося, що пересічний українець починає думати, чим прикрасити свою новорічну ялинку, коли до свята залишаються лічені години. І щоразу, витягаючи з якогось закутка ящик із нагромадженими роками скляними кулями, ведмедиками, бурульками, він раптом — уже вкотре — усвідомлює: все це йому до безтями набридло. І наступного року таки варто спробувати піти в ногу з часом.

CITY SOCIETY
Першу княжну України обрали у Луцьку

Овва! Першу княжну України обирав не Київ, не Харків, не Дніпропетровськ... Луцьк знову затріумфував! І не просто так, а з викликом. І першим прийняв його Київ — уже в наступному році столиця піде слідом за Луцьком...

CITY SOCIETY
Різдво у Карпатах

Різдво — найромантичніше з християнських свят. Воно поєднало святість приходу в світ Сина Божого і прадавні язичницькі традиції: культ сонця та обряд ушанування предків, сторінки історії, магію міфу і таїнство віри... Але сьогодні для більшості травмованих цивілізацією міських мешканців Різдво — стандартний набір з ялинки, вечері з кутею і святковим обідом завдовжки до Йордану... Натомість практично поряд, посеред Європи, за кілька сотень кілометрів від всіх техногенних благ сучасної цивілізації є смужка території 100-120 кілометрів завширшки і 290 — завдовжки, де й тепер вірять і святкують так, як і тисячу років тому. Це — Карпати.

  Михайло Дейнега: «У Ватикані мій ангел увійшов до десяти кращих»
  І «Різдво Христове», і «Різдво Марії»...
  Повернення «Львівської Богоматері»
CITY HISTORY
Забаглось вина? Біжіть в... аптеку

Заснований у 1256 році галицьким князем, а згодом королем Данилом Романовичем, Львів пережив багату на події історію. Місто зі строкато змішаним населенням підтримувало багатоманітні економічні, культурні та політичні взаємини з усією Європою. Львів став центром притягання для митців та науковців. Медицина й фармація досягнули тут високого рівня. А аптека-музей у Львові стала частиною української історії.

  «У літо 6668 князь Мстислав розписав святу церкву у Володимирі»
CITY FAMILY
Квадратура фішки

Ходжу вулицями рідного міста й дивуюсь: ще ніколи не було такої сили-силенної казино, різноманітних ігрових автоматів. Найчастіше місця біля «одноруких бандитів» зайняті. Грають усі: підлітки, пенсіонери, бізнесмени, домогосподарки…

  Чхати на грип небезпечно
CITY FAMILY
Йорданія: любов і голуби

Перше, що кидається у вічі, коли вдивляєшся в столицю Йорданії Амман з одного з його численних горбів, — це зграйки голубів, які постійно з’являються над містом. Вони, як відомо, є символом миру й спокою. Отак і Йорданія, на мій погляд, є символом миру та спокою на неспокійному Ближньому Сході. Тут почуваєшся комфортно. Ця країна, в якій сконцентрована така кількість священних для представників трьох релігій (християнської, іудейської, мусульманської) пам’яток, просто не може не бути толерантною та віротерпимою. Йорданія — ідеальна країна для так званого «інтелектуального туризму» (це коли ви відмовляєтеся протягом дня і ночі «жаритися» на сонці й набивати свої шлунки тим, що називається «all inclusive»). Тут «inclusive» дещо інше: гарантована зміна яскравих вражень, щовечірня «м’язова радість» від довгих прогулянок по стародавніх містах, зустрічі з чудовими людьми, які невдовзі стануть вашими друзями, занурення в древню історію і в самого себе. Занурення, з якого «виходиш на поверхню» людиною з підвищеним коефіцієнтом любові. Причому в різних її проявах, які ми зараз і проаналізуємо…

CITY ART
Наталка Карпа: співачка, телеведуча й невиправна оптимістка

Львівська співачка Наталка Карпа впевнено наближається до вершин українського шоу-бізнесу. Для цього у неї є талант, наполегливість, творчий потенціал і її головний козир — незабутній оксамитовий голос із перчинкою.

CITY ART
Юрко Кох: «Хуліганство у мистецтві — не гріх»

У творчому доробку львівського живописця Юрка Коха є величезне полотно «Богема», яке (попри те, що вже презентувалося на виставці) навряд чи буде завершене у найближчі десятиліття. Кожен рік-два художник домальовує на ньому лики більш або менш відомих сучасників, у той чи інший спосіб причетних до Львова та його середовища. Ці люди (їх зображено уже близько п’яти десятків) у його розумінні богеми є такими, що самі розпоряджаються своїм часом і зуміли змінімізувати вплив зовнішнього світу на себе: Юрій Андрухович та Ігор Римарук, Віктор Морозов та Іван Малкович, Роман Віктюк та Юрко Іздрик і багато інших... Зрештою, має своє місце на цьому полотні й сам автор. Людина, без образу якої Львів неуявний, зрештою, як і львівська духовна атмосфера.

CITY ART
Світлана Поваляєва: «Не залишу свій слід на мембранах всесвіту»

Світлана Поваляєва — київська письменниця, чиї книжки обурюють людей суворого виховання, інтригують старших, котрі хочуть зрозуміти молодих, і цікавлять усіх, хто просто цінує актуальну літературу. Поваляєва — популярна особистість. На її публічних виступах відбуваються дивні речі. Вона може читати фрагменти своїх творів, лежачи на шинквасі у кнайпі. На її читаннях у «Ляльці» під час Львівського книжкового форуму юні в захваті билися подушками. На осінньому благодійному аукціоні в київському клубі «44», де розпродавалися речі зірок шоу-бізнесу, Світланині сукні йшли на ура! Вона часто змінює імідж. За нею ганяються модні фотографи, щоби вловити новий образ літературної зірки.

  Я, «Побєда» і Берлін
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: