СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 17
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 17
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N10(17) Грудень 2005     ???? ??????: Богатирський виклик "Термінатору"
??? ? ???????
CITY MIX
Танго — це танець життя

Нетрадиційно розпочався новий театральний сезон у Тернопільському академічному драмтеатрі імені Тараса Шевченка. Річ у тім, що він показав роботу не місцевого режисера, а польського — Мирослава Сєдлєра з Ельблонзького драмтеатру. Тернопільському глядачеві він представив твір польського сценариста Славоміра Мрожека «Танго».

  У театр прийшла сороканіжка
  Перший спектакль Єжи Новак зіграв у Богородчанах
CITY PEOPLE
Кузьма «Скрябін»:«Я стрижуся, коли в мене депресія...»

Творчість Кузьми «Скрябіна» далеко відбігає від звичних уявлень про музику. Він розірвав усі пута завчених схем і усталених прийомів щодо неї, винайшов щось своє (раніше не бачене), вирвавшись у сферу вільного володіння стилем творення. І найголовніше: переконав раз і назавжди, що на успіх такий музикант може сподіватися з більшим правом, аніж той, який досі експлуатує манеру світосприймання Петра Чайковського чи іншого композитора-класика...

???? ??????
Василь Вірастюк: «Шварценегер поки не знає української мови»

Увесь світ знає Василя Вірастюка! Його порівнюють то з братами Кличками, то з Андрієм Шевченком. Василь постав над планетою і запанував над нами, як верховний богатир. Втілює чоловічу міць Галичини і всієї України. Сам Арнольд Шварценегер вважав за честь познайомитися з нашим богатирем. Для нас він втратив звичайні людські виміри, перейшов у категорію життя, яка вже стає легендою...

CITY PEOPLE
Чотириста «похресників» родини Мороз

Коли заходить мова про львівський медичний центр репродуктології «Інтерсоно», багато хто із зацікавлених одразу перекидає асоціативний місток до Англії, де 25 липня 1978 року в містечку Олдхеме народилася дівчинка, яку гучно «охрестили» дитям століття не лише на батьківщині, а й в усіх інших державах світу. Луїза Браун стала першою дитиною, зачаття якої відбулося поза організмом матері — у пробірці.

CITY SOCIETY
Вічна лучанка Олена Абаза

Олена Абаза, ведуча «5 каналу», родом із Луцька. В рідному місті її більше знають як співачку. Олена співала чи не на кожному заході, об’їздила з концертами всю Волинь. Їй подобалося співати, подобалися сцена, спілкування з публікою, це додавало їй енергії і творчої наснаги. Одного разу в Олени з’явилася нагода спробувати себе у ролі телеведучої, і вона почала вести прогноз погоди на каналі «Полісся TV». Якимось чином запис одного з випусків потрапив до рук керівництва «5 каналу», який тоді ще був ТРК «НБМ». Абазу запросили на проби, а згодом — на роботу.

CITY SOCIETY
Ірена Карпа: «Продюсер мені гомілку покоцав, а я йому щелепу вибила»

Скандальна письменниця, талановита співачка, вправна художниця, популярна фотомодель, нахабна телезірка — всі ці різнобарвні дефініції стосуються Ірени Карпи. Молодої, самовпевненої жінки, про яку сьогодні багато говорять і пишуть, котру лають і нахвалюють, люблять і ненавидять. У нашій розмові з Іреною я намагалася зрозуміти, ким же вона є насправді. Здається, зрозуміла — вільною людиною.

  Екстремальний «Нівроку»
CITY SOCIETY
Таємниці Личаківського кладовища

Коли в негоду, за стрімких поривів вітру, випаде опинитися біля гробівця непомітних в історії Розалії та Ванди Замойських — матері та доньки, трагічно загиблих 1902 року, — можна почути, як у цьому герметично зачиненому, одному з найбагатших гробівців на Личаківському цвинтарі у Львові дзвенять ланцюги, на яких підвішені труни. Розповідають, віка у трун кришталеві, крізь них можна побачити абсолютно не зачеплених тлінню Розалію та Ванду Замойських, на щоках яких пробивається рум’янець. Щоправда, значно рідше розповідають також інше: як кілька десятків років тому люди в міліцейських кашкетах відчиняли гробницю, й останки Замойських були вивезені на перепоховання.

CITY HISTORY
Древнє Рівне — язичницький мегаполіс?

Чутки про те, що Рівне розташоване на руїнах прадавнього поселення, ходили в певних наукових колах давно. Хтось у це вірив, прагнучи довести свої переконання реальними фактами, хтось вважав нісенітницею, не сприймаючи як доказ і те, що час від часу то на вулицях, то в парку, а то й на майдані Незалежності провалювалася земля. Таку прикрість часто списували на карстові пустоти, вимиті дощовою водою, й лише окремі історики та археологи знали, що справжньою причиною проваль є залишки величезного мегаполісу, побудованого язичницьким населенням ще в дохристиянські часи.

  Трипільці жили біля сучасного Луцька
CITY SHOPING
Кавовий бум на віденський кшталт-2

Безглуздо порівнювати кав’ярні Львова з луцькими. Різна історія, різні погляди, різні люди… Проте й у Луцьку достатньо вишуканих та привабливих кавових закладів.

CITY FAMILY
Злата Прага

Якщо у Карлових Варах вражає кількість російськомовних перехожих, а у чеському Крумлові — неймовірна кількість туристів з Японії, то у Празі вражає… сама Прага. Це одночасно і місто для туристів, і місто, в якому комфортно жити.

CITY ART
Кременець — ворота раю

Значення культурно-мистецької події, яка відбулася у Кременці Тернопільської області, важко переоцінити. Тут, у будинку творчості поета-пісняра та відомого громадського діяча Олександра Смика, відкрилася незвичайна фотовиставка. На ній представили свої роботи учасники Міжнародного фотопленеру «Кременець — ворота раю»: відома американська фотохудожниця українського походження Таня Д’Авіньйон та рівненські митці, члени Спілки фотохудожників України Олександр Харват, Олександр Купчинський, Анатолій Похилюк, Леонід Латті.

CITY ART
Шарм ретрографіки

Від весни на вулиці Руській у Львові працює нова галерея з адекватною дислокації назвою «Руська, 12». Тож нехай і мікроскопічними темпами, але стародавня частина міста таки обживається згідно з європейською традицією: мистецькими й антикварними галереями, елітними книгарнями, богемними кав’ярнями... Ясна річ, якби міська влада сприяла саме таким ініціативам, ми б уже давно мали в мурах Старого міста оазу рафінованого туристичного дозвілля, не гіршу за празьку чи краківську. Але наразі тішимося, що серед нас усе ще мешкають романтики, які наважуються вкладати свої гроші, інтелект і титанічну працю в ауру Львова. Тому що саме аура Старого міста наразі найбільше виграла від того, що на старовинній вулиці Руській у прочинених дверях стародавньої кам’яниці видно картини, а не унітази.

  Гардероб її величності Історії
  Музей — у подарунок!
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: