CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 16
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 16
???????
CITY PEOPLE
Стрес, який називається «Басков»
CITY PEOPLE
Микола Басков:«Хочу стати міністром культури»
Микола Басков в гостях у CITY LiFE
CITY MIX
Під музику Вівальді...
Міжнародний фестиваль давньої музики знову у Львові
Від Сібеліуса до наших днів
«Музика Фінляндії та України: від Сібеліуса до наших днів».
До Степана Гіги — по уроки вокалу
Степан Гіга в Тернопільському Інституті мистецтв
CITY PEOPLE
Іван Вакарчук: «Університет — це вільнодумство»
Іван Вакарчук в гостях у CITY LiFE
CITY SOCIETY
Каша Сальцова: «З будь-якою зовнішністю можна почуватися на мільйон доларів»
Каша Сальцова в гостях у CITY LiFE
???? ??????
Чолом тобі, Лучеську!
Луцьку 920!!!
Найдавніша панорама старого міста
Історія Луцька...
Метаморфози вулиці Лесі Українки
Майже сто років вона була головною у Луцьку
CITY SHOPPING
Віраж Караванської
Оксана Караванська провела показ у Львові
Літо зустрінемо в хусточках і чоботах
Наступної весни мода стане зовсім українською
CITY FAMILY
Наталія Валевська: «З майбутнім чоловікомя знайомилася тричі!»
Наталія Валевська в гостях у CITY LiFE
CITY FAMILY
Короноване серце Польщі
Краків - Колиска польських королів
CITY ART
Тернопільські театральні вечори
VI Всеукраїнський фестиваль знову у Тернополі
«Victoria» ангела української бандури
Оксана Герасименко презентувала симфонічну поему «Victoria»
CITY ART
Пісенний тріумф Ірини Ярини у Голлівуді
Українці покоряють Голівуд...
???? ??? CITY
???????:
N9(16) Листопад 2005     ???? ??????: Луцьку 920!
??? ? ???????
CITY ART
Пісенний тріумф Ірини Ярини у Голлівуді

—Пане Віталію, сьогодні я хотів би з вами поговорити про роботу над кліпом на відому пісню Миколи Мозгового та Юрія Рибчинського «Минає день, минає ніч», який нещодавно з’явився на телеекранах. Представте, будь ласка, цю роботу.

— Власне, про роботу над цим кліпом мені хотілося б говорити менше. Глядачі телевізійних каналів мають можливість побачити його. Хочеться розповісти читачам про героїню цього кліпу. Я думаю, що це буде цікавіше.

— І хто ж вона?

— Це молода талановита співачка з міста Виноградів Закарпатської області — Ірина Ярина.

— Чув це ім’я серед українських естрадних виконавців і, здається, бачив її, якщо не помиляюсь, по телебаченню під час відбірного туру на Євробачення-2005 у Києві.

— Саме так. Ірина Ярина, вісімнадцятилітня дівчина зі співучого Закарпаття, змагалась у відбірному турі, аби представити Україну на цьогорічному Євробаченні. Нічого дивного немає в тому, що вона не перемогла, бо навіть такі яскраві українські виконавці, як Ані Лорак, Віктор Павлік, інші відомі співаки та гурти залишились, як і Ірина Ярина, лише претендентами на участь у цьому престижному пісенному форумі.

— Не побоялась Ірина, зважаючи на юний вік, змагатися за почесне право представляти Україну на Євробаченні-2005?

—Вона не з тих, хто боїться. За свій дійсно юний вік Ірина Ярина брала участь у багатьох конкурсах і фестивалях, ставала лауреатом, не раз виборювала призові місця і звання володаря Гран-прі. Вона вже співала у вісімнадцяти країнах світу. І якщо Ірину Ярину ще мало знають в Україні, то її по-справжньому вже визнали там, де, здавалося б, пробитися в естрадному середовищі найважче, — у Голлівуді. В серпні цього року в Лос-Анджелесі на тринадцятому світовому чемпіонаті виконавських мистецтв (2500 учасників із 53 країн світу) Ірина виступила найкраще — завоювала чотири золотих, бронзову та медаль за високу професійну майстерність.

— То виходить, що зірка естрадної співачки загорілась не в Україні, а в Голлівуді — місці справжніх світил кіноіндустрії і шоу-бізнесу?

— Доля правди у цьому є. Але, на мою думку, зірка Ірини Ярини народилася на українському небосхилі і ще тільки починає мерехтіти серед професійних зірок естради та популярних виконавців. Бо саме в Україні, у її рідному Виноградові, Ірина з чотирьох років почала співати, згодом брала активну участь у шкільній художній самодіяльності, в різноманітних концертах та фестивалях як на Закарпатті, так і в інших регіонах України, а також за кордоном.
Пише сама вірші, музику, виконує твори українських авторів, народні пісні, зарубіжні.
У творчому доробку молодої співачки вже понад сорок пісень, серед яких сімнадцять є авторськими. Випущено два магнітоальбоми та компакт-диски. Ірина — володар гранту Президента України для обдарованої молоді. На жаль, вона не змогла приїхати на це інтерв’ю через те, що навчається на третьому курсі Ужгородського інституту культури Київського національного університету культури.

— Тобто в Голлівуд Ірина їхала вже з певним пісенним багажем? І в яких жанрах естрадного мистецтва вона отримала нагороди?

— Хочу зауважити, що світовий чемпіонат виконавських мистецтв є прототипом Олімпійських Ігор. Ірина Ярина виступала у кількох номінаціях. У сучасній, релігійній, естрадній і світовій пісні вона здобула золоті медалі, а бронзова медаль дісталася в номінації «джаз-блюз».
 
— Я читав у пресі та чув по радіо, що й ви, Віталію, були разом з Іриною Яриною в Америці і теж приїхали додому з нагородою?

— Справді, з Голлівуду я привіз сертифікат кращого продюсера. Адже Ірина Ярина представляла на цьому чемпіонаті й фестиваль української естрадної пісні «На хвилях Світязя», директором та головним режисером якого я є впродовж багатьох років.

 — Тож своїм успіхам Ірина Ярина має завдячувати якоюсь мірою фестивалю «На хвилях Світязя»?

— Не знаю. Певно, якоюсь мірою. Але, на мою думку, Ірина Ярина повинна дякувати в першу чергу Богу, який наділив її талантом, своїм батькам, власній наполегливості й удачі.

— Ваша співпраця з цією молодою і дійсно талановитою співачкою продовжилась у роботі над кліпом «Минає день, минає ніч». Ви є продюсером Ірини Ярини?

—О! Це сказано сильно. У моєму розумінні продюсер — це та людина, яка вкладає власні кошти у виконавця. Я вважаю, що в Україні продюсером можуть себе назвати лише окремі люди, хоча багато хто себе таким вважає, а самі, за великим рахунком, тільки причетні до кар’єри співака чи співачки.
Я більше підходжу на роль творчого наставника Ірини Ярини, з виконанням функцій і адміністратора, і продюсера, і директора, і режисера, і просто доброго порадника. А справжніми продюсерами Ірини є її батьки — Євген Віталійович та Оксана Вікторівна, які фінансують співачку власними коштами. Просто під час поїздки в Америку я зумів яскравіше розкрити Ірину Ярину як талановиту співачку. І тому в Голлівуді ми вирішили продовжити творчу співпрацю в себе на батьківщині.
Між іншим, після тріумфального виступу Ірини Ярини в Голлівуді один з американських продюсерів уперше в історії української естради запропонував їй контракт на сорок тисяч доларів США, куди входить запис чотирьох пісень, концертні виступи в Америці та Європі. Щоправда, в контракті є багато моментів, які потребують досконалого юридичного вивчення, адже в українському законодавстві ця сфера діяльності просто відсутня.

— А що зараз у планах співачки Ірини Ярини?

— Кропітка творча робота — згідно з розробленою програмою: до кінця цього року випустити новий компакт-диск, провести перші сольні концерти в місті Виноградів (5 листопада), в Ужгороді (13 листопада), а пізніше — в Києві, записати дві пісні з народними артистами Білорусі Олександром Тіхановичем і Ядвігою Поплавською (знаменитий ансамбль «Вєраси»), взяти участь у концерті та в одній із популярних телевізійних передач у Мінську (Білорусь) і, звичайно, виступати по всій Україні на різноманітних заходах.

— Плани справді грандіозні, тож, певно, потребують великих фінансових затрат? Що, є серйозні спонсори?

— Спонсорами людей, які на даному етапі допомагають Ірині, назвати важко. Вони більше підходять на роль меценатів. Головними спонсорами знову ж таки виступають батьки співачки. І я зараз, користуючись нагодою, хочу звернутися через ваш журнал до бізнесменів, організацій, фірм, просто добрих людей, що мають кошти і яким не байдужі українська пісня і молода талановита співачка, з проханням фінансово підтримати Ірину Ярину (vmi@ua.fm та y_iruna@rosa.pr.okk.net, телефони в редакції). Я впевнений, що ті, хто сьогодні це зробить, у майбутньому не пошкодують, а з гордістю будуть згадувати свої благодійні вчинки і те, що саме вони були причетні до перших кроків становлення Ірини Ярини як професійної співачки і до її популярності.

— Думаю, що й наш журнал теж якоюсь мірою сприятиме популяризації Ірини Ярини як талановитої співачки. Особисто я починаю вірити в те, що найближчим часом ім’я Ірини Ярини буде звучати на рівні з такими популярними іменами в українській естраді, як Оксана Білозір, Алла Кудлай, Таїсія Повалій, Ані Лорак.

— Я теж у це вірю. І тому чисто по-людськи, по-батьківськи і з досвідом понад 25-річної професійної діяльності у сфері культури та мистецтва хочу допомогти цій здібній і впевненій у своїх силах співачці, підставити їй своє плече, застерегти від багатьох помилок на початку кар’єри професійної співачки, спрямувати у правильне русло так званого шоу-бізнесу.

— А ви не боїтеся конкуренції і «чорної» заздрості від тих, хто сьогодні вже заявив про себе і хто теж робить свої перші кроки на естраді?

— Звичайно, я, Ірина та її батьки це усвідомлюємо. Ми розуміємо, що багато хто дійсно буде ставити, так би мовити, «палиці в колеса». На жаль, такі моменти вже проявляються серед колег по естрадному цеху. Але з Божою допомогою, працьовитістю і наполегливістю Ірини, з моєю та допомогою її батьків вона зуміє впевнено і гідно пройти тернистий шлях на естраді.

— Ну, що ж, щиро бажаю вам обом здійснення всіх творчих задумів, а Ірині Ярині — удачі на естрадних підмостках не тільки в Голлівуді, а й на батьківщині.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: