СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 16
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 16
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N9(16) Листопад 2005     ???? ??????: Луцьку 920!
??? ? ???????
CITY PEOPLE
Стрес, який називається «Басков»

Ні, неможливо було залишатися земною людиною під час презентації спільного кліпу Повалій і Баскова «Ты далеко» та сольного кліпу Баскова на пісню «Сердце» у київському клубі «FreeДом». У душі все переверталося від «зіркового» життя. Доводилося навіть примружуватися, щоб не засліпитися. Здавалося, що нас, глядачів, викрали від рутини, побуту, щоденності, нелюбові!

CITY PEOPLE
Микола Басков:«Хочу стати міністром культури»

Уже з перших хвилин зустрічі в Києві Микола Басков збив з пантелику своєю безпосередністю... Популярний співак галантно запросив до розмови, коли стиліст саме робила йому зачіску, «витягувала» волосся. Микола готувався до зйомок кліпу з Таїсією Повалій. І попередив, щоб ніхто інший його не турбував — тут господар становища журнал «CITY LiFЕ»! Вся «свита» могла собі дозволити перемовитися хіба що на мигах. Подумав собі: або я сплю, або мої ноги, вибачте, не туди прийшли...

CITY MIX
Під музику Вівальді...

Гучним акордом цьогорічної осені став Третій міжнародний фестиваль давньої музики, який відбувся у Львові. Розпочавшись із творів Антоніо Вівальді, цього року в основному він був присвячений музиці бароко.

  Від Сібеліуса до наших днів
  До Степана Гіги — по уроки вокалу
CITY PEOPLE
Іван Вакарчук: «Університет — це вільнодумство»

Відомий український фізик, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук належить до тих людей, яким тісні будь-які рамки. Себто хоч як намагаєтеся втиснути його неординарну особистість у якісь словесні характеристики, завжди залишатиметься чимало її граней, про які не буде сказано з огляду на обмеження друкованої площі. А може, це й на краще, оскільки завжди актуальним буде бажання подальших зустрічей та інтрига майбутніх відкриттів.

CITY SOCIETY
Каша Сальцова: «З будь-якою зовнішністю можна почуватися на мільйон доларів»

Солістка київського рок-гурту «Крихітка Цахес» Каша Сальцова (псевдонім співачки й поетки Саші Кольцової) — чи не найпопулярніша персона серед «проcунутої» столичної молоді. Зухвала й часом агресивна на сцені, вона сповідує незвично стриманий для рок-зірки спосіб життя. Рух «стрейт-едж», до якого себе зараховує Каша, — це щасливе існування без алкоголю, тютюну, наркотиків, без споживання м’яса й навіть без… сексу, якщо немає одного-єдиного, коханого. Виявляється, апологетів такого «чернечого» стилю в нас уже чимало. Тому є необхідність у тому, щоб саме Каша Сальцова розповіла про ідеологію життя «просто на узбочині» (так перекладається термін straight-edge).

???? ??????
Чолом тобі, Лучеську!

Дух нашого міста лине в майбутнє, а час безсило відступає перед ним. З висот сьогодення Луцьк — це молодість на чолі землі! Бо у свої 920 років він наче парубок моторний. Невтомно творить свою славу, яка летить у віки... Луцьк — це ще й древня історія. На крутих роздоріжжях епох він завжди перебував на бистрині часу. Маленьким Римом здавна називали наше місто. Чолом тобі, Лучеську. І прости нас, якщо ми не були такими, як ти хотів...

  Найдавніша панорама старого міста
  Метаморфози вулиці Лесі Українки
CITY SHOPPING
Віраж Караванської

Унікальне дефіле організувала у Львові дизайнер (що входить до десятки кращих в Україні) Оксана Караванська. Такого шоу в практиці жодного українського модельєра ще не було: фактично просто неба (а саме на проспекті Шевченка) було споруджено спеціальну велетенську конструкцію із професійним світлом, обігрівом і, головне, накриттям з огляду на можливу негоду.

  Літо зустрінемо в хусточках і чоботах
CITY FAMILY
Наталія Валевська: «З майбутнім чоловікомя знайомилася тричі!»

Молода, енергійна, талановита красуня-хмельничанка Наталія Валевська прославилася на всю Україну після перемоги в телевізійному проекті «Шанс-3». Вона також удостоєна третьої премії ХІV міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» у Вітебську. Успішно виступає в дуеті з Володимиром Гришком. У рідному краї співачка ще раніше здобула любов земляків. Безперечно, попереду в неї дуже багато звершень, можливо, навіть написання книги.

CITY FAMILY
Короноване серце Польщі

Це місто несе в собі дух, виплеканий упродовж такої неосяжної для людської уяви кількості тисячоліть, що порівнятися з ним може не більше десятка європейських міст з не менш могутнім історичним вантажем. «Північний Рим», «Колиска польських королів», «Столиця духу», «Гордість і совість Польщі» — це далеко не повний перелік епітетів, якими наділили місто його знамениті громадяни і не менш імениті гості з континенту. Від перших кроків бруківкою цього урбаністичного красеня і до останніх прощальних миттєвостей тут відчуваєш спокій і немов могутню верховну опіку сформованої тисячоліттями аури міста.

CITY ART
Тернопільські театральні вечори

Білі простирадла, «пустелю», чарівний ліс з ельфами та феями, клоунів і циркові трюки, витівки шалених дітлахів, танці Айседори Дункан та багато чого іншого довелося побачити глядачам під час VI Всеукраїнського фестивалю «Тернопільські театральні вечори». За право називатися кращим молодим режисером боролися вісім українських та двоє польських митців. Загалом відбулося тринадцять вистав. Дві з них показав Ельблонзький драмтеатр (Польща), решту — театри з Києва, Львова, Чернівців, Черкас, Севастополя, Рівного.

  «Victoria» ангела української бандури
CITY ART
Пісенний тріумф Ірини Ярини у Голлівуді

Віталій Іваницький, заслужений діяч мистецтв України, відомий широкому колу громадськості та представникам шоу-бізнесу в усіх регіонах нашої держави й за її межами не тільки як талановитий режисер, а й як умілий організатор і менеджер у сфері культури та мистецтва. У його творчому доробку як головного режисера, режисера-постановника й організатора — понад сімдесят різноманітних культурно-мистецьких заходів в Україні, Польщі, Словаччині, Росії, Лівані, Білорусі, Угорщині, Болгарії, США.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: