CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 15
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 15
???????
CITY MIX
У готів — «Чорна ліра»
«Чорна ліра» у Збаразькому замку
Гуцули показали себе на весь світ
у Радехові...
Ностальгія за Флінтою
«Я хочу говорити правду, котрої я не знаю, але яку я шукаю!»
CITY PEOPLE
Таїсія Повалій: «Моя дружба з Басковим не випадкова...»
Таїсія Повалій в гостях у CITY LiFE
???? ??????
Капітан і його Надія
Анатолій Тимощук в гостях у CITY LiFE
CITY SOCIETY
Січа у замку Любарта
Луцьку — 920 років!
CITY SOCIETY
Олег Бойко:«НЕ ХОЧУ БУТИ КВАРТИРАНТОМ»
CITY HISTORY
Кам’янець — Бог це зробив...
«Хто так міцно укріпив неприступний Кам’янець?»
CITY HISTORY - МУЗЕЙ
Палац Бандінеллі
Вулицями Львова...
CITY HISTORY - СТАВ
Зі «Сльозами Гронського»
Тернополю 465!
CITY SHOPPING
Тепер — диктатура зими
CITY FAMILY
Форос
"...Моя сімейна історія..."
CITY FAMILY
Найоманливіша любов
Материнська!
CITY FAMILY
Ассія Ахат:«Заради дітей чи родини можу відмовитися від концертів»
Асія в гостях у CITY LiFE
CITY ART - АКТОР
Сергій Романюк:«Людина прийшла у цей світ задля того, щоб здивувати когось і себе»
Сергій Романюк в гостях у CITY LiFE
CITY ART
Світовий авангард: український ракурс
«Український авангард» у світі
CITY ART - СПІВАК
Віталій Козловський: «На свій день народження у подарунок я замовив кухонний набір…»
«...артисту корисно відчувати не лише радість, а й... гіркий біль...»
CITY LIBRARY
Роман Іваничук:«Література повинна звучати, як великодній дзвін, а не тхнути вбиральнею»
???? ??? CITY
???????:
N8(15) Жовтень 2005     ???? ??????: КАПІТАН ТА ЙОГО НАДІЯ
??? ? ???????
CITY PEOPLE
Таїсія Повалій: «Моя дружба з Басковим не випадкова...»

—Пані Таїсіє, ви дуже чарівна... Такі жінки викликають заздрощі, далеко не завжди щирі. Ви не боїтеся зурочень, заклинань, пристріту?! І, врешті, розкрийте секрет своєї краси.
 
— Ні, я нічого не боюся, бо зі мною завжди Бог. А щодо краси, то щаслива жінка завжди красива, і я, власне, саме такою себе почуваю.

— Скажіть чесно: а кому вам хочеться позаздрити чи висловити комплімент?

— Ніколи не скупилася на компліменти, я завжди кажу те, що думаю. Коли мене переповнюють якісь почуття, я щиро виплескую їх на людину. Завжди відверта. І ніколи нікому не заздрю — навпаки: завжди радію за людей.
 
— З раннього дитинства Тая виступала на сцені з дитячим ансамблем, а перша справжня гастроль майбутнього Золотого голосу України сталася у… шість років! Ви шукали професію чи вона вас?! Хто спрямовував ваші творчі зусилля?

— Насправді все складалося саме собою. З дитинства доля вела мене до музики, до співу. Взагалі, моя сім’я дуже співуча і музикальна. І все своє життя з дитинства я була огорнута піснею, мелодією і любов’ю. Тому можна вважати, що пісня знайшла мене сама… І я уявляла себе виключно людиною, пов’язаною з музикою…
 
— Свого часу ви серйозно займались академічним вокалом. І педагоги, друзі, колеги були твердо впевнені в блискавичній оперній кар’єрі Таї. Натомість своє життя ви остаточно присвятили саме естраді. Чому?

— Так, був переломний момент у житті, коли мені потрібно було шукати роботу, і я отримала її в естрадному колективі. Повернутися до академічної музики в той час у мене не було можливості, але й сьогодні я люблю її і володію академічною манерою співу. У мене прекрасна академічна школа. Насолоджуюся, коли виконую романси та арії. Але моє місце на естраді — саме так, на щастя, склалася доля…

— Яким своїм досягненням ви пишаєтеся найбільше?

— Пишаюся всіма своїми вчинками в житті, пишаюся усім, що зробила, й усім, що маю сьогодні. Моє життя досить насичене, і в ньому, на щастя, немає глибоких «провалів». Поруч зі мною вірні друзі, і я впевнена, що так буде й надалі, адже я цього дуже хочу!
 
— У вітчизняній естраді вже немає такої вершини, яку б ви не підкорили. Що ж тоді залишається робити?! Насолоджуватись успіхом, спочивати на лаврах? Але ж це кінець творчості...
 
— У справді творчої людини кінця творчості просто не може бути. У мене дуже багато планів на майбутнє… Тому мені просто ніколи насолоджуватись успіхом і спочивати на лаврах.

— Ви гастролюєте не лише теренами ближнього зарубіжжя. Давали концерти в Англії, Канаді, Бразилії, Аргентині. У Лівані виступали перед українськими саперами, які, ризикуючи своїм життям, знешкоджували вибухівку. Усюди шанувальники мріють потрапити на ваш концерт. А чи є артисти, на чиїх концертах вам хотілося б побувати?

— Звичайно! Якщо є нагода, завжди відвідую всі цікаві для мене концерти колег. До речі, сьогодні «відвідини» концертів дуже спростилися — придбавши DVD, можна будь-якої миті побачити останню шоу-програму кожного артиста, вставивши компакт у програвач. Утім, це як останній захід… Бо лише «живий» концерт може справді дістати до самого серця.

— Все частіше ви співаєте у дуеті з Миколою Басковим. Шанувальники в неймовірному захопленні від цього. Як можете пояснити такий феномен?

— …Насправді наша співпраця не випадкова — доля розпорядилася саме так, що наш дует існує. Однак мало хто знає, що його існування виникло, як кажуть, не завдяки, а всупереч обставинам! І сьогодні, аналізуючи всі кроки, всі етапи, я розумію, що інакше і не могло бути, це саме доля нас поєднала. Так мусило бути, за будь-яких обставин.
 
— Що саме ви маєте на увазі, стверджуючи, що дует існує «не завдяки, а всупереч»?..
— Так, це майже невідома історія… У травні минулого року я була у великому гастрольному турі Україною. Аж ось, зовсім несподівано, мене просто «зірвали» запрошенням виступити в одній програмі з Миколою Басковим. На той час я не була особисто з ним знайома. Однак творчість цього співака мені подобалася. Втім, я просто не могла так одразу все покинути і поїхати… Не скасовуючи свій концерт у Херсоні, я написала відеозвернення до Баскова — мовляв, дуже вдячна за запрошення, але не можу бути на вашому концерті, бо в мене триває тур, чекають глядачі…
Тут треба зауважити, що ініціатором нашої «сценічної зустрічі» була Валя Басовська — наш відомий промоутер. Саме вона проводила паралельно і мій гастрольний тур, і його… Власне, Валя наполягала на такому поєднанні голосів.
А далі… У тому турі завершальний концерт був в Ужгороді. Там наші гастрольні шляхи співпали, і ми, не плануючи заздалегідь, експромтом (!) уперше заспівали дуетом. Тоді ми виконали «Молитву» — це викликало вибух у залі! Зізнаюсь: я такого навіть не чекала! А потім ми мали відбути додому до Києва власними авто. І знову ж таки Валентина Басовська запропонувала відпочити у Львові. Мовляв, там у Баскова концерт. Я погодилася.
Власне, я опинилася на концерті Баскова випадково, і ми знову заспівали разом «Молитву» — зал торжествував! Не повірите: це був лише другий день нашого знайомства… І такий випав успіх. Ні, не просто успіх, а щось більше, щось неперевершене! Подумати тільки, а я ще опиралася, щоб не зупинятися у Львові, щоб не виходити на сцену (сміється).
Після естрадного концерту ми попрощались і стали збиратися до Києва. А Басовська, нібито між іншим, каже: «Сьогодні у Львівському оперному театрі великий концерт Баскова — ви ніде такого не побачите! Невже не хочете подивитися на це?!» Але ж ми були в джинсах… В оперу так не підеш. Ми були змушені купити вечірнє вбрання. Микола щиро зрадів, побачивши нас у театрі…

— Цікаві подробиці... Але ж на цьому ваша співпраця не припинилася?

— До мене потрапила дуже гарна пісня «Отпусти меня». Я вирішила співати її одна — текст був спеціально для мене перероблений на сольний. Ігор Ліхута о другій годині ночі дав Колі Баскову послухати цю пісню (на той час ми вже товаришували, і він якраз був у нас в гостях). У Баскова відразу загорілись очі: він виявив бажання заспівати цю пісню в дуеті зі мною. Тієї ж ночі ми всі зібралися і поїхали на студію… І відтоді пісня «Отпусти меня» зазвучала в країнах СНД.

— Ігор Ліхута — ваш чоловік і продюсер. Чи не спокушає вас обох боротьба за виживання ідей? І чи існують «продюсерські» та «виконавські» табу?

— Ми настільки вжилися одне в одного, що вже навіть думаємо однаково і майже ніколи не сперечаємось.

— Ваше знайомство з паном Ігорем мало якусь особливість? Як ви сприйняли його закоханість і чи мали передчуття, що це — доля?

— Так, я мала передчуття, що це той друг, який мене повністю розуміє, підтримує і надихає на майбутні звершення.

— Ви носите прізвище першого чоловіка. Не діймала спокуса стати Таїсією Ліхутою?

— Ми давно обговорювали це питання і дійшли висновку, що прізвище Повалій більш сценічне, ніж Ліхута… А Ліхута, до речі, — виключно продюсерське прізвище (сміється).
 
— Ваш син пише музику, займається аранжуванням. Кажуть, що ви проти того, щоб він «ішов» у шоу-бізнес.

— Я на власному досвіді знаю, що хліб артиста важкий. Особливо в нашій країні. І як кожна мама я хочу легшої долі для свого сина... Якби ж то знати, де шукати ту легку долю… Все в руках Божих…

— А якою ви бачите свою майбутню невістку?

— Звичайною жінкою, яку буде любити мій син.

— На концертах ви — народна артистка України, королева естради, серед своїх шанувальників — просто Тая... А ким вам хочеться бути вдома? І чи збувається ця мрія?

— А вдома мені хочеться бути шеф-кухарем. Дуже люблю готувати, і в мене це файно виходить! Проте до плити мене краще не допускати, бо відірватися від моїх страв просто неможливо.

— Стривайте, я ніколи не чув, щоб Таїсія Повалій влаштовувала скандали... Наче перебуваєте в ідилічній атмосфері. Невже вам так важко знайти привід, щоб підвищити голос, вжити «круте» слівце?

— Ви не повірите — зовсім не важко! Я знаю всі ці слова! Але в мене вони звучать як пісня.

— У вас є недоліки?

— Є. Але тільки один (зі смутком в очах).
 
— Ваш спосіб життя... Який він?

— Бурхливий, наче море…

— Чи є якийсь принцип, за яким ви формуєте свій гардероб? І перелічіть улюблені речі, на яких він «тримається».

— …У мене три гардеробні кімнати. Перелічити будь-які речі просто неможливо.

— Хм... А які найулюбленіші ваші розваги?

— Понад усе люблю тишу, люблю слухати природу, люблю спів птахів. До речі, вам хочеться викрити свій секрет — я зовсім недавно відчула, як цікаво спостерігати за птахами! Вони спілкуються — наче люди… Це цілий світ! Безмежний, казковий. Було б непогано, якби люди хоч іноді брали приклад з мирних пташок…

 

Досьє

Прізвище: Повалій
Ім’я: Таїсія
Інше ім’я: просто Тая
Дата народження: 10 грудня
За гороскопом: Стрілець
Місце народження: село Шамраївка Сквирського району Київської області
Місце проживання: Київ
Звання: народна артистка України
Освіта: закінчила училище імені Глієра (диригентсько-хорове відділення)
Стаж роботи на професійній сцені: вісімнадцять років
Кавалер чотирьох орденів: «Слава на вірність Вітчизні», «Святого Станіслава», «Святої Анни», «Святого Миколая Чудотворця» (свого часу цю нагороду отримала Мати Тереза)
Альбоми: «Панно Кохання», «Я вас люблю», «Сладкий грех», «Чортополох», «Птица вольная», «Буде так», «Чарівна скрипка», «Одна-єдина» (записаний разом із Йосифом Кобзоном)
Акторські роботи: «Шорох крыльев» (мелодрама, 1989), «Уран» (драма, 1990), «Вечера на хуторе близ Диканьки» (комедія, 2001), «Золушка» (мюзикл, 2002)
Досягнення у концертному марафоні: тридцять сольних виступів протягом місяця в усій Україні!
Відхилення від норми: у страви кладе дуже багато смаженої цибулі (просто обожнює її)
Улюблений колір: чорний

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: