CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 14
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 14
???????
CITY MIX
Привіт з Мілана від Анатолія Тимощука
«Від дитячого турніру — до Ліги Чемпіонів»
Де знайти «Чарівний олівець»?
«Чарівний олівець» у Тернополі
Фортеці і замки — з клаптиків тканини
«Замки і фортеці України» від Лариси Корницької
Із Зінькова — у Канни
«Сотворіння любові» представлятимуть на Каннському кінофестивалі...
Естет Богуславський
Виставка митця Володимира Богуславського
CITY ШОУ
Приїжджайте… хоч на юшку з вуграми
«Маєтоки» в яких можна відпочити...
«Карпатський словоблуд»
Закарпатський фестиваль гумору
CITY ДРАЙВ
«Горіла» гума, «палала»
Мото-рок-забава у Києві
CITY ЗУСТРІЧ
Тіна Кароль: «Принц Чарльз назвав мене маленькою королевою»
Тіна Кароль в гостях у "CITY LiFE"
CITY FASHION
Осінь-2005 буде жіночною
Вже час шукати по крамницях чудернацькі спідниці, оксамитові жакети і чоботи-ботфорти
CITY ЗІРКА
Наталія Могилевська: «Ніякі гроші, успіхи, блага не варті спокою та щастя»
Наталя Могилевська в гостях у CITY LiFE
CITY ІСТОРІЯ
Підлоги давньої Європи шукайте... у Львові
«Керамічні підлоги Львова кінця ХІХ — початку ХХ століття»
CITY ПОСТАТЬ
Юрій Калашніков: «Дуже хочеться полетіти у космос!»
Юрій Калашніков в гостях у "CITY LiFE"
ЗАМКИ УКРАЇНИ
Голландська цитадель Галичини
Золочівський замок...
CITY ТРАДИЦІЇ
Шляхетні забави галицького панства
Фестиваль «Галицький лицар»...
CITY LIBRARY
Перекладач Андрій Содомора:«До власного літературного слова я йшов усе життя»
Андрій Содомора у CITY LiFE
ЕКСТРІМ
Світ у мертві «петлі»
Чемпіонат України в клубному класі планерів у Рівному
???? ??????
Карлові Вари
Уся правда про знаменитий курорт
ФЕСТИВАЛЬ
Містерія гуцульського духу
Міжнародний фестиваль етнічної музики у Шешорах
CITY РОК-Н-РОЛ
«Тарас Бульба» обрав «Ніагару»
«Тарас Бульба» знову у Дубно
???? ??? CITY
???????:
N7(14) Вересень 2005     ???? ??????: КАРЛОВІ ВАРИ
??? ? ???????
CITY ЗУСТРІЧ
Тіна Кароль: «Принц Чарльз назвав мене маленькою королевою»

—Микола Басков — наче щасливий талісман вашої долі. У дуеті з ним ви співали «Молитву» у Королівській резиденції в Лондоні (серед слухачів був і принц Чарльз). А вже через місяць у Юрмалі саме Микола «витягнув» білет №6, під яким ви виступали на міжнародному фестивалі «Нова хвиля-2005». Співаку дістався комплімент із приводу того, що у нього «легка» рука?

— Так, я справді дуже вдячна своїй долі, що до неї «приклав» руку саме Микола Басков! Це дуже чарівна людина. І співати з ним — велике задоволення! У королівській резиденції в Лондоні відбувся вечір, присвячений російській культурі. Принц Чарльз сказав, що йому дуже сподобався виступ нашого дуету (Баскова він знає вже давно). І, звертаючись до мене, додав: «Ви, Тіно, — маленька королева...»

— На «Нову хвилю-2005» ви потрапили з шести тисяч претендентів. Яка «сходинка» до неї виявилася найбільш крутою?

— Остання... Спершу із загальної кількості претендентів відібрали три з половиною тисячі виконавців, пізніше — лише 85! Усі вони приїжджали до Москви на півфінал. А учасниками конкурсу стали всього вісімнадцять співаків. Україна вперше здобула право представити в Юрмалі двох виконавців.
А за чотири дні до виступу на «Новій хвилі-2005» мені довелося змінювати репертуар — він був надто серйозний. Режисер конкурсу висловився однозначно: «Не формат». Тож за лічені дні змушена була вивчити дві нові пісні. Одну з них мені запропонував Брендон Стоун, який представляв Іспанію (із ним я познайомилася на відбірному турі). Цього співака перервали на половині пісні — було багато учасників, і всіх треба було прослухати. Відчувалося, що Брендон трохи розчарувався... І я його підтримала.

— Це ж що виходить?! Брендон Стоун віддав вам пісню, виконання якої на конкурсі й розставило всі крапки над «і». Натомість сам опинився на четвертій сходинці. Оце лицар, оце джентльмен!

— Як бачите, ще не перевелися у нашому житті такі люди. Брендон Стоун — етнічний грузин. Живе у Німеччині. Я збираюся до нього поїхати, щоб попрацювати... Брендон, до речі, тепер перебуває в Україні — ми записуємо дует. Звичайно, передбачається наш спільний перший виступ. Тож наша співпраця розвиватиметься!

— За весь час проведення фестивалів у Юрмалі нікому з українських виконавців ще не вдавалося так успішно виступити. У засобах масової інформації писалося, що учасники «Нової хвилі-2005» також заздалегідь знали, хто отримає найвищі оцінки журі.

— Я б не сказала, що конкурс був заангажований. Повірте: ніхто не знав, хто його виграє. Журі, яке очолювали композитори Раймонд Паулс та Ігор Крутой, оцінювало виступи співаків відповідно до свого сприйняття. Суб’єктивно це було його право.
Думка всіх конкурсантів однозначна: Інтарс Бусуліс із Латвії, якого до участі в конкурсі запросив Раймонд Паулс, цілком справедливо став переможцем. Він справді талановитий. Супермузикант. Своєю енергетикою та емоціями «підірвав» сцену «Нової хвилі-2005»!

— Це було просто незбагненно: під час вашого виступу несподівано вимкнувся мікрофон, і ви були змушені тупотіти ногами по сцені в такт музиці, щоб «завести» глядачів. Як кажуть, навмисно таке не придумаєш...

— Думаю, що Бог мені допоміг подолати випробування. Уявляєте, кожного дня на сцені зі мною траплялось якесь «чудо». Те, що костюми «складалися» і зашивалися просто на мені, якось можна було терпіти... А ось мікрофон «онімів» під час виконання пісні Джеймса Брауна «I feel good» — у пориві емоцій я вдарила по ньому рукою... В ті хвилини я не усвідомлювала, що співала без мікрофона...

— Гм... А я подумав, дивлячись трансляцію по телебаченню, що заздрісники-конкурсанти за кулісами шнур від мікрофона перегризли...

— Тупотіння ногами викликало такий «розрив» публіки, що й вона «вибухнула». За виконання пісні журі мені поставило шість із восьми можливих «десяток». А наступного дня, коли я співала, на сцені літав білий голуб...

— Ви були знайомі з Аллою Пугачовою до початку фестивалю у Юрмалі?

— Ні (сміється).

— За друге місце на «Новій хвилі-2005» ви здобули 25 тисяч доларів. Натомість від Примадонни отримали 50 тисяч доларів, ланцюжок із білого та жовтого золота з кулоном у формі зірки і вензелем «А». Відчувалося, що Тіна Кароль була зворушена увагою і щедрими дарунками Алли Борисівни.

— Вона була ведучою одного з концертів «Нової хвилі-2005», пильно спостерігала за виступами конкурсантів. І грошовий приз установила незалежно від вердикту журі. Ніхто навіть подумати не міг, що вона відзначить саме співачку з України.
Алла Борисівна запросила мене до Москви, пообіцяла, що допоможе з «розкруткою»... Натомість я сказала їй: «Буду працювати так, щоб виправдати ваші надії, щоб ви переконалися, що свій вибір зробили не даремно...» Від спілкування з Аллою Борисівною у мене стільки позитивних емоцій, що аж перевертається душа! Її кулон ношу з гордістю — ні на мить з ним не розлучаюся.

— Коли ви стояли на сцені поруч з Аллою Борисівною, я придивлявся, чи не одного ви зросту…

— Ні, ні, вона трішки вища за мене!

— Знаю, що зі своїм продюсером Олегом Чорним ви вже їздили до Москви. Часом не на зустріч з Аллою Борисівною?

— Ні, зустріч із нею відбудеться трохи пізніше. В Москві я вперше виступила в концертному залі «Росія». Була зворушена тим, як тепло мене приймали глядачі. І річ не лише в тому, що мене вважають спадкоємицею Примадонни! Відчувається, що в Москві скресає крига у ставленні до зірок української естради. Зустрічалася з Йосифом Кобзоном (він зізнався, що був моїм «уболівальником» на «Новій хвилі-2005»), Тамарою Гвердцителі... Продюсер Філіпа Кіркорова також цікавився моїми справами.

— Вас запрошують на роботу за кордон, зокрема, у Росію. Можете пообіцяти своїм українським шанувальникам, що не залишите рідної землі?

— Україну я буду нести в серці. Якщо моя музика не буде мати кордонів, меж, я буду щасливою людиною.

— Ваш успіх — результат наполегливої праці чи все-таки його визначив талант від Бога?

— Звичайно, талант від Бога. Якщо Бог веде, то буде результат. Але не варто скидати з рахунків і наполегливу працю. Слід також проявляти цілеспрямованість, упертість на шляху до подолання випробувань долі.
Свій успіх, можна сказати, сприймаю з іронією через те, що в житті є багато прекрасного. І його дуже хочеться досягти. Будьте певні: ніколи не страждатиму на «зіркову» хворобу. Я вже звикла сама ускладнювати собі життя... Яким чином?! Завжди ставлю перед собою максимальні завдання.

— Нещодавно ви вітали Наталію Могилевську з днем народження. Вона не шкодувала, що свого часу Тіні Кароль не пощастило аж двічі прорватися у програму «Шанс»?

— Ні, Могилевська — дуже талановита, наполеглива співачка. Молодець! Я її дуже поважаю.

— Ваші батьки мають відношення до музики? Це вони «штовхнули» вас у шоу-бізнес?

— Мій тато працює у Києві головним інженером у будівельній компанії, мама очолює у пенсійному фонді комп’ютерний відділ з автоматизації. Батьки з дитинства прищеплювали мені любов до музики. Проте саме мама захопила шоу-бізнесом. Вона мене підтримувала — пісні записувала, готувала вбрання для конкурсів... Тато спочатку був проти, став допомагати трохи пізніше. Брат здобуває юридичну освіту — у дитинстві він учився грати на саксофоні.

— В Івано-Франківську ви закінчили загальноосвітню та музичну школу. Його жителі можуть сподіватися на зустріч із Тіною Кароль?

— Безперечно! У цьому місті я жила з батьками у звичайній квартирі дев’ятиповерхового будинку. Тепер там мешкає моя мама...

— А як влаштувалися у Києві?!

— Винаймаю квартиру.

— Ви натуральна блондинка чи фарбуєте своє волосся?

— Я насправді світло-руса. Тільки трішки підфарбовуюся, щоб мене могли чітко бачити на екрані монітора чи телевізора.

— Кажуть, що ви не переймаєтеся думками з приводу того, що потрібно якомога швидше вийти заміж... Який же він — чоловік вашої мрії?!

— Чоловіки мають бути чоловіками — мужніми, цілеспрямованими. Егоїстів терпіти не можу. У чоловіках ціную інтелект. Заміж не збираюся — у мене вже була любов! Залишилося розчарування, і я поки що не відійшла від переживань.

— Ви вже зірка... А першого вересня доведеться сідати на студентську лаву — вчитеся ж бо на факультеті менеджменту і логістики авіаційного університету. З майбутньою професією пов’яжете своє життя чи воно виключно належатиме музиці?!

— Я не ставлю собі за мету працювати за спеціальністю, тож перейшла на заочне відділення. Навчання в університеті мені необхідне для розширення кругозору.

— Ваш одяг справляє неабияке враження. Неважко передбачити, що тепер не тільки музика, а й мода «піде» за Тіною Кароль.

— Костюми для моїх  виступів у Юрмалі готувала дизайнер Вікторія Гресь. Надалі співпрацюватиму з київською дизайнеркою Наталією Клінчевою. Ми вже думаємо про створення нових сценічних костюмів. Щодо цього є певні ідеї — зосереджуватимемося, так би мовити, на популяризації нового струменя моди. Нині все прогресує, тож потрібно й моду розвивати.

— З героїнею якої казки ви могли б себе порівняти?

— З Попелюшкою (сміється).

— Передбачаю, що телеканали пропонуватимуть вам взяти участь у нових проектах.

— Так, уже запрошують зніматися у новорічній програмі. Можливо, стану ведучою музичної програми для дітей.

 

Анкета

Улюблений одяг?
У якому можна сміливо йти і в ресторан, і в лазню, і на пляж.

Де подобається відпочивати?
У лісі, на березі моря, а особливо душевно — у залі органної музики чи картинної галереї.

З ким хочеться заспівати дуетом?
З Роббі Вільямсом, Андреа Бочеллі, Аллою Пугачовою, Лаймою Вайкуле.

Найзаповітніша мрія?
Створити школу юних геніїв.

Було соромно?..
За невикористані шанси та можливості.

Найсмачніша страва, яку доводиться готувати?
Український борщ.

Ваш сніданок?
Здебільшого лише солодкий чай з лимоном.

Улюблені фрукти?
Ананаси і груші.

Улюблене свято?
Пасха.

Солодощі?
Карамель.

Найкращий подарунок на день народження?
Той, який зроблений від душі.

Яке незвичайне місце відвідали?
Королівську резиденцію у Лондоні.

Особливості вдачі?
Все, що роблю, — від чистого серця.

Улюблені письменники?
Достоєвський, Гюго, Маяковський, Блок.

А м’яка іграшка?
Корова.

Дуже хочеться...
...Займатися скульптурою, гончарством, ліпленням.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: