CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 13
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 13
???????
CITY PARTY
Золотий сезон!
«Шахтар» - чемпіон!»
MIX
Хіларі Клінтон знайшла «Котів»
...у Богдана Білінчука!
«Хрестик», «мережка», «низинка»
Виставка вишивок у Львові
Гуцульщина очима ювеліра
Фотовиставка Миколи Тинкалюка
Волинська творчість Маренича
«Пісні Волинського краю» у Рівному
«Спас у Славі» — перший каталог
від Марії Гелитович
CITY GUEST
Турист на прізвище Готьє
CITY PERSON
Ілля Ноябрьов: «Я не люблю швидкі перемоги...»
У нас в гостях Ілля Ноябрьов
ЗАМКИ УКРАЇНИ
Колиска королів
Олеський замок
CITY ГУРТ
«FLYZZZA» управляє фабрикою... посмішок
Вони чворять МУЗИКУ ГАРНОГО СТАНУ!
CITY DRIVE
Мистецтво грації у ритмі серця
Бутусов співав у Тернополі
«Я хочу быть с тобой!!!»
Майстер «пльотанізму»
CITY TRAVEL
Танзанія. Джип-сафарі
Акуна матата!
SHOW MAN
БРЕГА
???? ??????
Барельєфи бажань
... Львова
CITY ART
П’єр Карден відкрив дорогу львів’янину на Єлисейські поля
Володимир Одрехівський в гостях у CITY LiFE
CITY FESTIVAL
Магія дитинства
..під Левом у короля Данила
CITY FAMILY
ДЕСЯТЬ «ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ» виховання щасливих дітей
???? ??? CITY
???????:
N6(13) Липень 2005     ???? ??????: Барельєфи бажань
??? ? ???????
CITY GUEST
Турист на прізвище Готьє

Спацерував такий модний персонаж

   На диво, особливих вимог із боку такої vip-персони, як Готьє, не було: ані оркестру з килимовою доріжкою, ані лімузина до літака й екзотичних фруктів до готелю не затребували. Навіть зустріч із пресою не входила в плани Жана-Поля Готьє, адже його візит був приватним. Прохань у гостя було лише два — побувати на відправі в православній церкві та скуштувати страви української кухні. Загалом метр поводився як звичайнісінький турист. Але з позначкою «vip». Графік відвідання Києва був настільки щільним, що навіть на сон у п’ятизірковому «Прем’єр Паласі» залишалося кілька годин. Решту часу маестро насолоджувався всім українським, що можна було знайти у столиці.
   Возили його звичайним чорним «мерседесом» звичайними туристичними стежками — Києво-Печерська Лавра (там і службу Божу слухав), Софійський і Михайлівський Золотоверхий собори, Андріївський узвіз, Музей народної творчості Івана Гончара, де його асистенти перефотографували всю виставку українських народних костюмів.
   Організатори візиту з компанії Nemiroff дуже хвилювались: а раптом народ почне його на шматки рвати, автографи канючити. Не щодня ж вулицями спацерує такий модний персонаж. Проте наш люд виявився освіченим, чемним і толерантним. Готьє упізнавали — на його втіху і великий подив, усміхалися, віталися, мобілками фотографували. Але не нав’язувалися надто.

І полетіла до Парижа валіза вишиванок…

   За словами Наталії Коновалової, керівника служби зі зв’язків з громадськістю, яка супроводжувала гостя під час візиту, на Андріївському узвозі крамарі, впізнавши кутюр’є, подарували йому пантофлі з рогожі та набір поштових листівок із краєвидами Києва. А модельєр ходив з відкритим ротом, задивлявся на красу наших жінок, захоплювався архітектурними пам’ятками. А як побачив витвори народних майстрів — скупив мало не півузвоза вишиванок, кептарів, шароварів, тканих і плетених пасків. Довелося ще одну валізу купувати: українські строї до багажу гостя категорично не влазили.
   Українська кухня, яку він так хотів спробувати, гостю прийшлася до смаку. Хоч був на дієті і куштував усього потрохи. На превеликий жаль рестораторів, які гостинно наготували так, що столи вгиналися, — хотіли вразити гостя. Він скромно спробував вареники, високо оцінив фаршировану щуку та млинці з ікрою. Вперше у своєму житті скуштував український борщ. На цій страві гість забув про дієту, незчувся, як виїв усю миску. Потім довго придивлявся до струделя з яблуками й маком, який подали на десерт. Виявилося, що Жан-Поль узагалі не знав, що таке мак і з чим його їдять. Довелося супроводжуючим докладно пояснювати, як насіння загалом наркотичної рослини використовують у кулінарії. З’їв і струдель.
   З напоїв сподобалася медова з перцем. Горілочка була якраз доречна — Жан-Поль прилетів трохи застуджений, тож його швидко навчили пити з нашими традиційними «Будьмо, гей!» та «Шануймося».
Завітав шановний гість і на фінал Євробачення. Реагував на виступи досить жваво, підтанцьовував навіть. А коли оголошували переможницю конкурсу й загальні веселощі навколо досягли апогею, він скочив на стілець, схопив величезний синьо-жовтий прапор і почав ним розмахувати. Шкода, що не поспіла цю сцену сфотографувати — можна тільки уявити: відомий модельєр зі світовим ім’ям натхненно розмахує нашим прапором...

Для Ющенка — спідницю, а для Руслани — сукню

   На зустрічі з журналістами Жан-Поль зізнався, що головна мета візиту — набратися натхнення на створення майбутніх колекцій. І він не розчарований: Україна настільки його вразила, що він хоче якомога швидше повернутись, аби більше часу присвятити відвідинам київських церков і музеїв. Здавалося, він із задоволенням грав роль «жахливої дитини» високої моди — саме так його називають у Європі. Він справді чимось нагадує таку дитину. Хитро посміхався, пропонуючи неформально одягти нашого Президента у свої знамениті чоловічі спідниці, пристрасно говорив про Руслану як про екстраординарну особистість, навіть сукню їй би залюбки пошив. Не проти познайомитись і з Юлією Тимошенко, бо знає, що гарно одягається. Ну, це ще й комплімент Айні Гасе, яка останнім часом шиє для прем’єрки. Але загалом із творчістю українських модельєрів Готьє не знайомий — цього разу не було такої нагоди.
   Та за другим разом, може, й нашими модними дизайнерами зацікавиться — йому подарували альбом із минулорічними «Сезонами моди». А візит, здається, буде вже скоро. Готьє зізнався, що нині до України величезний інтерес загалом і у світі моди зокрема. Недаремно він так ретельно вивчав наші народні костюми і повіз до Парижа цілу валізу українських строїв. Тож не будемо дивуватись, якщо незабаром довгоногі красуні-манекенниці продефілюють на паризьких подіумах в українських плахтах і очіпках. Україна нині в моді. CL

Жан-Поль Готьє

   Народився 24 квітня 1952 року в передмісті Парижа. З вісімнадцяти років працював асистентом у П’єра Кардена, 1976 року показав свою першу колекцію, згодом організував власний дім моди. Першу колекцію високої моди показав 1997 року. Готьє завжди епатажний і провокаційний, чого варті його яскраві і вікопомні костюми до фільму «П’ятий елемент» чи скандальний конічний бюст Мадонни, без якого вона — будьте певні — навряд чи стала б такою знаменитою. Він одягає чоловіків у спідниці, жінок — у корсети і тільняшки, створює вбрання з хліба, змішує стилі і часи. Словом, нічого нудного і сумного, він справді талант. 2001 року став кавалером Ордена Почесного Легіону.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: