СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 13
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 13
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N6(13) Липень 2005     ???? ??????: Барельєфи бажань
??? ? ???????
CITY PARTY
Золотий сезон!

«Ласкаво просимо до слолиці!» - саме так кожен «шахтар» може вітати своїх друзів та гостей міста, адже Донецьк у запеклій боротьбі виборов право щонайменше рік називатися футбольною столицею України.

MIX
Хіларі Клінтон знайшла «Котів»

Копію своєї скульптури «Коти», яка є в колекції Хіларі Клінтон, включив у зміст нинішньої персональної виставки (присвяченої 25-літтю власної творчої праці) у Львівському палаці мистецтв місцевий митець Богдан Білінчук. Склалося так, що коли дружина колишнього американського президента відвідувала Україну — зокрема Львів — їй також запрезентували будні мистецьких осередків. Мініатюра «Коти» Богдана Білінчука, який у той час мав виставку, настільки припала Хіларі Клінтон до вподоби, що вона вирішила її придбати.

  «Хрестик», «мережка», «низинка»
  Гуцульщина очима ювеліра
  Волинська творчість Маренича
  «Спас у Славі» — перший каталог
CITY GUEST
Турист на прізвище Готьє

Під загальний галас Євробачення якимось непомітним видався візит до Києва відомого кутюр’є Жана-Поля Готьє. А між тим, цікавість метра саме до України свідчить про те, що ми стаємо модними.

CITY PERSON
Ілля Ноябрьов: «Я не люблю швидкі перемоги...»

Він кинув виклик своєму часу, вистояв проти спокус життя, не дав себе зібгати долі… І, уявляєте, спіймав свою жар-птицю. Ілля Ноябрьов — ведучий програми «Кумири і кумирчики» на телеканалі «Інтер». Неординарність його проявляється навіть зовні: в жестах, в інтонації голосу, у виразі обличчя. Належить до акторів і телеведучих, творчість яких виростає до символічних узагальнень. Так імпровізувати в ефірі вміє лише він — навіть коли говорить експромтом, надає своїм думкам афористичного звучання. Ось чому його захоплено слухають!

ЗАМКИ УКРАЇНИ
Колиска королів

Олеський замок - найбільш архаїчний з тих, що вціліли на Львівщині після всіх історичних хвиль, які перекочувалися краєм. Його товстелезні асиметричні мури спокушають нашу уяву зануритися у романтику лицарських романів Вальтера Скотта, часи, коли Франція жила хрестовими походами, Італія - папськими виборами, а Галиччина - протистоянням татаро-монгольській навалі.

CITY ГУРТ
«FLYZZZA» управляє фабрикою... посмішок

«Десь там, на далекій планеті ритмів і ультрафіолетового проміння, з’явились на світ безнадійно хворі на реггіманію та хіп-хоперію два бородаті парубки і дівчисько з великими губами… Стали ляпати своїми язиками направо і наліво, допоки не трафилась катастрофа!!! Від надмірного вживання музла та саунду ляпуни були розкидані по всіляким запчастинам галактики. Шукаючи запальні форми та потаємні знаки, аби впізнати одне одного, заглядались у простір і тикали пальцем у небо, кажучи: «Десь там мешкає РаГГа & ФаНк..!»

CITY DRIVE
Мистецтво грації у ритмі серця

Чи траплялося вам, танцюючи, відчувати, як із кожним новим «па» захоплення та емоційне напруження переповнюють тіло і, здається, ось-ось вирвуться на волю? Чи бувало таке, що, поринаючи у знайомий мотив мелодії, не впізнавали місця, де перебуваєте? І чи ставалось, що за шаленістю ритму не відчували землі під ногами? Якщо ви ніколи не танцювали віденського вальсу та запального джайву, то навряд чи можете стверджувати, що відчували пристрасть по-справжньому.

  Бутусов співав у Тернополі
  Майстер «пльотанізму»
CITY TRAVEL
Танзанія. Джип-сафарі

Усі ми чули чудову пісеньку з мультика «Король Лев», яку співали нерозлучні герої Тімон, Пумба та Сімба, і підспівували: «Акуна матата!». Та що це означає? Ніколи б не подумала, що для того, аби зрозуміти значення цих веселих слів, доведеться відправитися так далеко. Знаєте, куди? На джип-сафарі до Танзанії!

SHOW MAN
БРЕГА

У Горана Бреговича закохана вся культурна Європа. Цей колишній югославський рокер створив власний музичний стиль і об’їздив зі своїми музикантами цілий світ, повсюди збираючи повні зали та схвальні відгуки критиків. Його мелодії на слух знають навіть ті, хто взагалі не в змозі запам’ятати ім’я якоїсь поп-зірки. Й ось нарешті великий музикант і шоумен сучасності вперше завітав до Києва. За день до його виступу на площі перед Михайлівським золотоверхим собором нам вдалося про дещо розпитати Горана.

???? ??????
Барельєфи бажань

Цього року львів’яни вже відсвяткували День міста — 749-ту річницю від часу першої літописної згадки про Львів в Іпатіївському літописі у 1256 році. Згадка, зокрема, полягає у тому, що пожежа, яка трапилася навесні того року в місті Хелм під час нападу татарського хана Куремси на Волинь, була така сильна, що її бачили з мурів Львова.

CITY ART
П’єр Карден відкрив дорогу львів’янину на Єлисейські поля

Коли кілька років тому Володимир Одрехівський відкривав свою чергову персональну виставку у Франції, він і помислити не міг, що його скульптури так западуть у душу французькій поетесі Діані Мюллер де Монліво, що до кожної вона напише окремий вірш. Понад двадцять ліричних поезій уклалися в збірку (відзначену згодом у Франції спеціальним призом), яка вийшла друком у Парижі з теплою передмовою президента Ліги французьких поетів Віталя Ортебіза й де так і подано — вірш плюс фото скульптури до нього. Подія і справді неординарна: мистецтво одного творця у такий спосіб запалювало іншого, та ще й у чужій державі. За посередництвом поважного представника львівської поетичної спільноти Миколи Петренка книжка Діани Мюллер де Монліво потрапила до рук молодої перекладачки з французької Ярини Салиги і днями вже побачила світ українською.

CITY FESTIVAL
Магія дитинства

1 червня, до Дня захисту дітей, у Львові відбувся Третій міжнародний фестиваль дитячого пленерного малюнка «Юні таланти під покровом короля Данила».

CITY FAMILY
ДЕСЯТЬ «ЗОЛОТИХ ПРАВИЛ» виховання щасливих дітей

Хто з батьків не мріє про те, щоб їхні чада зростали здоровими, щасливими і, бажано, вдячними? Та далеко не всі досягають заповітної мети. Інакше давно зникла б горезвісна проблема батьків і дітей. Як же правильно виховувати своїх нащадків? Ось деякі поради американського психолога Віктора Кляйна.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: