CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 12
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 12
???????
???? ??????
ЄВРОБАЧЕННЯ-2005: Повернення до себе
Eurovision 2005
MIX
Весна зіркового десанту
Івано-Франківську 334
І Петро І за компанію
Виставка «Міфи та легенди минулого і сучасного» у Рівному
Гравюра народна і стара
Виставка гравюри у Львові
«Ікона Великої України»
Виставка східноукраїнської ікони
Акули «позували» Бусленку
Акули-фотомоделі у Жухаї
CITY FASHION
Оксана Караванська: «Не здаюся… Парижу»
Я дуже люблю усіх своїх клієнтів...
CITY ГУРТ
Меню
Дарма я наївся цибулі..!
CITY DRIVE
Романтика «Західного вітру»
«Західний вітер» у Львові
CITY STAR
Людмила Добровольська:«Мої емоції — за кадром…»
Завжди робила тільки те, що мені в кайф...
CITY ПОГЛЯД
РОКСОЛОНА: Міф чи гордість
Кожен міф є однією з версій правди.
CITY BIRTHDAY
Львів танцював віденський вальс
Як місто кам’яних левів святкувало свої 749-ті уродини
CITY FAMILY
Троє: тато, мама і…
Повертайтеся, пелюшки...
ПЕРСОНА
Людина — невидимка
Футбол, як мені здається, — досить інтелектуальна гра.
CITY TEENS
Брейк-данс — це «прикольні фішки»
???? ??? CITY
???????:
N5(12) Червень 2005     ???? ??????: Eurovision
??? ? ???????
CITY DRIVE
Романтика «Західного вітру»

 — Насправді ми — люди мирні, — сміється на моє запитання про стереотипи віце-президент клубу «Lions MC» Роман Шумський (якого між собою байкери називають Шумом не лише через прізвище, а й через гуркіт від його мотоцикла). — Для нас не важливо, прийшла до нас людина із сусідньої вулиці чи з іншого кінця світу: приймемо, обігріємо і нагодуємо. Та й після себе на зльотах свинства не залишаємо.

   Власне, у тому, що хлопець говорить правду, можна було переконатися ще у вересні минулого року, коли у Львові чи не вперше відбувся з’їзд «Галицький байкер», куди з’їхалися різновікові любителі швидкісної їзди на своїх мотоциклах не лише з України, а й із Росії, Білорусі, Молдови та Польщі. Зараз географія видозмінилась — як і раніше, представлено багато міст України, але зарубіжжя презентували уже Польща, Голландія, Німеччина та Чехія. Однак принцип залишився той же — власники представлених майже трьох сотень мотоциклів виявилися приязними і відкритими для спілкування.

 — Нам не важливо, на чому їздити, — каже поляк Мирослав Гак, який разом зі своїми друзями-варшав’янами в Україну приїхав уперше, — навіть не важливий байкерський рух як такий. А важлива сама їзда і втіха від неї. Я люблю їздити, люблю нових людей, вечірні посиденьки біля вогню і головне — спілкування.

   Саме спілкування стало на «Західному вітрі» визначальним, бо з погодою байкерам не пощастило. З невеликими перервами падав дощ, тож глядачів на заплановані конкурси та рок-концерт прийшло небагато. Але це не так уже й важливо, твердять організатори з «Lions MC». Головним є інше: «Західний вітер» відбувся, і вони вже знають, що робитимуть далі. А саме — у серпні організують мотопробіг по Західній Україні з обов’язковим знайомством із замками, який завершиться зльотом у Львові.

   Цікаво те, що, крім «Lions MC» (який, до слова, як клуб народився тільки в середині квітня цього року), у місті Лева функціонує ще кілька мотоклубів. І серед них — «Huligan Bikers Lviv» та «Львівська десятка». Як розповів один із 27-ми членів «Huligan Bikers Lviv» Артур Борисовський, попри те, що стороннім одразу впадає в око більша «крутість» їхніх машин, для них теж не важливо, на чому їздити. Головне — любити екстрім і мати на нього час, адже клуб об’єднав людей, чимало з яких мають свій бізнес.

 — Уперше я сів на мотоцикл у 27 років, — говорить Артур, — а до того не їздив навіть на скутері. Щоправда, їздив на спортивних машинах — до швидкості мене тягнуло завжди. І коли колега привіз з Одеси спортивний мотоцикл, і я спробував сісти на нього, то мені настільки сподобалося, що я вирішив поміняти засіб пересування. Продавши свою машину, купив мотоцикл для себе, а для дружини — маленький «Fiat», аби вона не дуже сварилася. Скажу так: якщо вибирати між машиною і мотоциклом, сьогодні мотоцикл виберу, не вагаючись.

   Цікаво, що в «Huligan Bikers Lviv» усі — люди сімейні, хоча жінки не завжди поділяють захоплення своїх чоловіків. Приміром, дружина Артура теж спочатку була не в захваті, але тепер розуміє, чому він «сідлає» свою «хонду» і без неї вирушає в дорогу.

 — Як правило, ми не беремо дружин із собою, — каже Артур. — У мене, скажімо, двоє маленьких дітей, а в дорозі далеко не все залежить від тебе. Звичайно, бувають і спільні сімейні виїзди, але тоді намагаємося не гнати. Та й загалом, коли їдемо групою, то не дуже швидко — приблизно 140 кілометрів на годину. Хоча бажання швидкості, адреналіну — це те, що багатьох із нас сюди привело.

   Звичайно, мотивації у кожного свої. Доречний епізод із фільму «Безпечний їздок» згадав Роман Шумський: «Там герої заводять свої перероблені «харлеї», виїжджають за місто. І головний знімає із себе золотий годинник і викидає на дорогу. Мовляв, тепер я нікуди не спішу, нічого на мене не тисне. Ось саме це мене теж вабить — воля».

   До слова, саме через свою любов до мотоциклів, ще навчаючись у «Львівській політехніці» (куди їздив на мотоциклі, а на пари завжди приходив у байкерській амуніції), Шум пішов з дому і не зміг порозумітися з родичами й по нинішній день. Однак про це говорить неохоче.

   Більше — про звички байкерів, пригоди, строї. Про те, що шкіряні речі вони вдягають не через «понти», а через те, що шкіра —дуже практична: її не продуває, а добре оброблена майже не промокає. Про те, що задоволення бути байкером — не те, щоб дороге, просто грошей на хороші мотоцикли та амуніцію у багатьох просто немає (що тут казати, коли тільки за шолом треба віддати від півтори тисячі гривень). Про те, що байкери — люди, які товариша в біді не покинуть...
   І звісно, про романтику, яка у швидкісній їзді присутня завжди...

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: