СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 12
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 12
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N5(12) Червень 2005     ???? ??????: Eurovision
??? ? ???????
???? ??????
ЄВРОБАЧЕННЯ-2005: Повернення до себе

На що був схожий Київ цілий тиждень, коли тут панувало Євробачення? Либонь, на Ріо-де-Жанейро під час карнавалу, тільки європеїзоване. Це зрозуміють ті, хто мав змогу вештатися Києвом і пірнати у вир незліченних культурних заходів, що обрамляли головну подію тижня — пісенний конкурс Євробачення. Мандрувати від величезної сцени на Майдані Незалежності, де нон-стоп грали українські рокери, на протилежний кінець Хрещатика, де на Арені комплексу Мандарин-Плаза вдень гасала Руслана зі своїм кордебалетом, переходити з кав’ярні до кнайпи, кочувати з виставки картин на показ мод, прицінятися до виробів народних майстрів і знову пірнати у круговерть багатокольорової й галасливої тусовки.

MIX
Весна зіркового десанту

Свою 334-ту весну Івано-Франківськ зустрів, як завжди, святково й цікаво. На іменини обласного центру Прикарпаття завітали гості з різних куточків України, близького і далекого зарубіжжя.

  І Петро І за компанію
  Гравюра народна і стара
  «Ікона Великої України»
  Акули «позували» Бусленку
CITY FASHION
Оксана Караванська: «Не здаюся… Парижу»

Знаменита француженка Коко Шанель свого часу наголошувала: «Мода — це я». Її українська колега по цеху львів’янка Оксана Караванська твердить про себе інакше: «Уявити мене без моди сьогодні уже неможливо». А загал говорить ще інакше: неможливим уже є уявити українську моду без неї. Оксана Караванська, що входить до десятки найкращих дизайнерів України, — про власне бачення моди та свої секрети її творення.

CITY ГУРТ
Меню

Виступи гурту «Ot Vinta» сповнені енергією і драйвом. Приїжджаючи у будь-яке місто, хлопці відразу потрапляють в обійми своїх давніх знайомих. Ледве не кожен слухач концерту гурту — близький друг Юри, Вови, Віті та Сашка. Неважкі й кумедні тексти пісень наспівуються в унісон. А тут ще така подія у Києві — презентація нового альбому гурту «Дарма я наївся цибулі».

CITY DRIVE
Романтика «Західного вітру»

З 6 по 8 травня Львів переживав вплив «Західного вітру». Саме так називався 1-й Міжнародний мото-рок-фестиваль, який за основне місце дислокації обрав Винниківське озеро поблизу міста. Організатори — львівський мотоклуб «Lions MC» та компанія «Дік-Арт» — вирішили не лише докластися до популяризації моторуху серед молоді, а й до руйнування стереотипів, витворених на основі багатьох американських фільмів.

CITY STAR
Людмила Добровольська:«Мої емоції — за кадром…»

Все частіше говорять про таке явище, як «ТСН» на телеканалі «1+1» з Людмилою Добровольською. Адже вона володіє якоюсь незбагненною принадливістю. Занурившись у стихію відомої телеведучої, годі думати про те, що можна так легко визволитися з-під впливу її слів. Складається враження, наче з телеекрану вона веде діалог з глядачем… І цим самим ніби дарує передачі щасливу долю.

CITY ПОГЛЯД
РОКСОЛОНА: Міф чи гордість

Портрет із Львівського історичного музею, який вважають портретом молодої Роксолани, зі збірки Оссолінських, до якої потрапив від відомого колекціонера Станіслава Вроновського. За дослідженням Ярослави Станчак, легенда портрета походить з листа доньки Вроновського Юзефи Гумницької, в якому вона зазначає, що це є Роксолана, султанша, родом із Рогатина. В інвентарній книзі музею зазначено, що це є копія, виконана невідомим художником у ХVІІІ столітті з оригіналу, який зберігається в Берліні, куди був привезений німецькими послами з Константинополя. При дворі Сулеймана Пишного працював німецький художник Мельхіор Лоріхс, відомо, що він зробив портрети султана та його придворних.

CITY BIRTHDAY
Львів танцював віденський вальс

Рік народження міста — дата умовна, адже її в Україні, за традицією радянської історії, відліковують від першої письмової згадки. Тобто місто на той момент уже має бути достатньо «дорослим», аби його помітили свої і чужі літописці. А ось День міста визначити простіше: за Радянського Союзу він прив’язувався до дати звільнення від німецько-фашистських окупантів, тепер — до дня його покровителя. Для Львова це святий Юрій Змієборець, тож міські іменини — у травні.

CITY FAMILY
Троє: тато, мама і…

Зберегти здоров’я підростаючого покоління, а отже, майбутнього населення України можна, лише об’єднавши зусилля батьків і педагогів, медиків і журналістів, держави та громадських організацій. Тим часом своїми джерелами інформації про інтимні стосунки опитані соціологами підлітки назвали: друзів — 54%, ЗМІ — 52%, батьків — 19%, учителів і лікарів — 8%...

ПЕРСОНА
Людина — невидимка

Це не «сіра мишка», що непомітно виконує свою роботу, це не «сірий кардинал», що заправляє всім, але не показує свого обличчя. Наш герой, чия доля тісно пов’язана з футболом, зовні виглядає досить переконливо, популярний у спортивному середовищі й активний у громадському житті. Не помітити такого дуже важко, навіть сліпим, тому що основний його козир — слово. А професія — футбольний коментатор. Ім’я й прізвище — Василь Уткін. Москва, Росія.

CITY TEENS
Брейк-данс — це «прикольні фішки»

Цього разу вони зібралися у Тернополі на черговий чемпіонат України з брейк-дансу. Організували таке дійство учасники місцевої команди «Екшен». За першість боролася 21 команда з різних міст України. Було тут понад півсотні юнаків із Дніпропетровська, Черкас, Запоріжжя, Києва, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: