CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 11
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 11
???????
CITY FASHION
ЛIТО-2005 буде трIшки нечупарним
Новини моди
MIX
Всі — на «Таврійські Ігри
«Таврійські ігри 2005»
Туве Янсон: «Країна Мумі-тролів»
Дочекалися «Країну Мумі-тролів»!
Пекінська кіностудія їде у Косів
І знову кіно
«Подорож за імлисті гори»
«Гобіт, або Подорож за імлисті гори»
Життя у материнському лоні
«Який чарівний цей світ»!
CITY RELIGION
Храм Всіх Святих землі Волинської
Собор Всіх Святих землі Волинської
CITY TRADITION
Восьме чудо світу
Музей Писанки
CITY MEETING
Павло Гудімов:«СУМУЮ ЗА ЛЬВІВСЬКИМ ТЕМПОМ ЖИТТЯ»
У нас в гостях Павло Гудімов
???? ??????
ARS LONGA, VITA DREVIS
Мистецтво вічне, життя — коротке
CITY ЗУСТРІЧ
Євген Безніско: «Люблю людей, котрі дивують»
В гостях у CITY LIFE Євген Безніско
CITY ФЕСТИВАЛЬ
Весна розмовляє французькою
Подарунок від Франції
CITY TRAVEL
Venezia
А Ви були у Венеції?
ГІСТЬ НОМЕРА
Анатолій Дяченко:«Я пережив два безумних кохання»
CITY ГУРТ
«Los Dinamos» під соусом CHILI
«Los Dinamos» про сві новий альбом
CITY STAR
Фагот. ТНМК
Олег Михайлюта, він же Фагот…
CITY ЗДОРОВ`Я
Небезпека святкового столу
Вся правда про їжу
???? ??? CITY
???????:
N4(11) Травень 2005     ???? ??????: ARS LONGA, VITA DREVIS
??? ? ???????
CITY ЗДОРОВ`Я
Небезпека святкового столу

Чи справді залишки солодкі?

— Петре Олександровичу, травень — місяць особливий. Нинішнього року — тим паче: на його початок випало водночас два великих свята — День міжнародної солідарності трудящих та Великдень. Слідом за Великоднем розпочнеться так звана суцільна седмиця, тобто тиждень без традиційних пісних днів (середи та п’ятниці). Що можна їсти у цей час?

— Абсолютно все. Але не безконтрольно. Бо якщо, попостившись, накинутися на їжу без розбору і розумних обмежень, то, ясна річ, увесь піст буде зведено нанівець. Це шкідливо з медичної точки зору. А з православної — взагалі гріховно. Адже Великдень — свято не плоті (ситу людину тягне прилягти, розслабитися), а духу (слід славити Бога, який ціною власного життя подарував людству безсмертя).

— Перед кожними святами господарки до втоми готують розкішне застілля. Принаймні, половину частувань гості, як правило, не подужують. Але й викидати добро рука не піднімається. А воно дуже швидко псується. Що робити?

— Безсумнівно, викидати. Споживати слід тільки свіжі, якісні продукти. Тож моя порада господаркам: не готуйте про запас. Не голодні ж часи. Гості до вас приходять не наїдатися, а спілкуватися. Та яке ж спілкування, якщо ви буквально падаєте з ніг від утоми і, природно, весь час дратуєтеся? А як ви почуватиметеся, коли раптом довідаєтеся, що після вашого щедрого частування хтось потрапив до лікарні з отруєнням? Можу засвідчити: після свят таких звернень набагато більше, ніж у звичайні дні. І нам, медикам, потім довго доводиться працювати над відновленням організму людини, котра спожила чи недоброякісні продукти, чи завелику кількість їжі.

Вставайте з-за столу трішечки голодними

— Дехто, щоб не боротися зі спокусою, ні в чому себе не обмежує, а потім просто штучно викликає блювоту чи ковтає проносне й так рятується від надлишку «прийнятого на груди» та надмірної закуски. Це шкідливо?

— Ще й як! Перше протиприродно і не минає безслідно, а друге... Я, дієтолог, негативно ставлюся навіть до реклами типу «Їжте усе, що завгодно, — «Мезим» вам допоможе». Це вкрай некоректно — навантажувати організм, а потім приймати синтетичні — аж ніяк не корисні — препарати для його розвантаження. Елементарне правило — вставати з-за столу слід з легким почуттям голоду — поки що не застаріло.
Ну, й навіть тим, хто не захоплюється модними дієтами, не завадить знати, що є несумісні продукти. Нехай очі розбігаються, але руки тягнуться тільки до того, що цілком поєднується. Одну мою знайому батьки в дитинстві залишили вдома саму (вона «недоречно» застудилася), а самі пішли в гості. Щоб догодити дівчинці, залишили їй дві вази з улюбленими ласощами — хрусткими огірочками і зефіром. Коли від зефіру в роті ставало «засолодко», вона «закушувала» огірками, потім — знову насолоджувалася зефіром. І, природно, її знудило. На рясних застіллях чимало дорослих поводяться приблизно так само.

У капусті знаходять не тільки дітей...

— А яким ви бачите нешкідливий святковий, та й повсякденний стіл?

— Таким, на якому переважають овочеві та фруктові страви. Бажано із сирих продуктів, без термічної обробки. Адже вони найкорисніші саме в тому вигляді, в якому їх створила природа.

— Побільше салатиків?

— Так. Їх недовго готувати. Головне — щоб були «одноразові». Потім вони втрачають і вигляд, і смак, і корисність. Салати поліпшують травлення і роботу видільних органів та систем — шлунку, нирок, жовчного міхура. До того ж, приміром, капуста сприяє схудненню: вона містить тартанову кислоту, що «спалює» жир.
До речі, відомий американський учений Шелтон у лекціях з гігієни харчування наполягав на тому, щоб салати зі свіжої капусти, моркви і яблук були присутні в кожному домі щодня, тому що поєднання саме цих продуктів можна назвати «віником» від шлаків.

А як бути з «вовчим» апетитом?

— Але, Петре Олександровичу, салатиками навряд чи втамуєш голод…

— Дарма ви так вважаєте. Овочі — та ж клітковина. А якщо, скажімо, до капусти додати чорнослив чи курагу, квасолю або горох, то буде дуже ситно.

— Чи надовго? А з огляду на те, що в холодильнику стільки залишків, увесь час хочеться «перехопити»… Чим можна перебити апетит? Цукеркою?

— Це псує зуби.

— Може, яблучком?

— Там — органічні кислоти. Вони тільки збуджують апетит. Краще погризти морквину. І мети досягнете, і ясна зміцните, і зір поліпшите...

— Ну, не на людях же. Може, погризти горішків чи насіннячка? Вони зараз продаються вже готовими до вживання, полущеними. У таких симпатичних хрустких пакетиках. Щоправда, відомий лікар Берсеньєв застерігає: це жирні продукти, від них, мовляв, товстішають.

— Насіннячко — це добре. Однозначно. Не дарма ж саме до нього вдаються натуропати. Але треба мати гарантії його якості (скажімо, в супермаркетах їх неодмінно вимагають від виробників, а от у кіосках, на ринках — навряд чи). Усе залежить від стану сировини, умов виробництва, дотримання правил зберігання готового продукту. Якщо сировина була вологою, при переробці не дотримувалися гігієнічні вимоги, пакетики зберігалися занадто довго, насіннячко пліснявіє, жир гіркне, а це призводить до захворювань печінки. Ну, а лікар Берсеньєв, звичайно, авторитетний фахівець, але не в галузі харчування, тому, можливо, не бере до уваги, що поліненасичені жирні кислоти, котрі містяться саме у насінні, якраз дуже корисні.

З чого їмо, тим і... труїмося

— А як ви ставитеся до тефлонових протипригарних покриттів?

— Мабуть, п’ятдесят на п’ятдесят. Вони дуже зручні. Але швидко стираються. Тоді в їжу потрапляють речовини, яким там не місце. Річ у тім, що тефлонові покриття розраховані на певний термін служби. А в нас господарки через економію використовують такий посуд удвічі-втричі довше, ніж зазначено в інструкції. Потрібно ж чинити, як на Заході: відслужила річ свій термін — її викидають. Весна — чудовий привід для такої ревізії і поновлення кухонного начиння.

— А одноразовий посуд шкідливий?

— Якщо користуватися ним зрідка, під час пікніка, і знову ж — одноразово, то нічого страшного. Він дозволений фахівцями-медиками. А от турецькі столові набори «під порцеляну» з меламіну (це білий пластик, як правило, прикрашений яскравими квіточками) хоч зовні привабливі, але правити за посуд не повинні: разом із їжею до шлунку потрапить формальдегід — отрута, що виводить із ладу багато внутрішніх органів. Скажімо, поївши з такої тарілочки гарячої юшки, можна «заробити» навіть рак шлунку.
У ручному, опуклому розписі кераміки теж часто криється небезпека — з деяких фарб виділяються сполуки кадмію і свинцю. Словом, це — посуд не для їжі, а для прикрашання серванту.

— Тепер зрозуміло, чому полиці багатьох буфетів перестали поповнюватися донедавна модним кришталем. Адже він теж певною мірою шкідливий: кажуть, це джерело слабкого радіоактивного випромінювання.

— Характерного блиску та мелодійного передзвону кришталю надає незначна домішка свинцю. Але, по-перше, не так часто ми п’ємо шампанське; по-друге, кришталь на полиці за склом узагалі безпечний. А от довго, по кілька місяців, тримати в ньому, приміром, залишки вина таки не варто. Їх краще перелити в скляний посуд.


НАША ДОВІДКА

Що таке швидкість обміну речовин?
Це кількість калорій, котрі ваш організм здатний «спалити» протягом доби за умови, що ви усе дозвілля проводите на дивані. Обчислити швидкість обміну речовин нескладно. Якщо вам від 18 до 30 років, помножте вагу тіла на 14,7 і додайте 496, якщо більше 30, помножте вагу тіла на 8,7 і додайте 829.
Отриманий результат — мінімальна кількість калорій, необхідних вам.

Скільки калорій спалюється за день?
Усе залежить від способу життя. Якщо ви мало рухаєтеся, помножте свою основну швидкість обміну на 1,4, якщо регулярно робите зарядку, прогулюєтеся хоча б хвилин п’ятнадцять перед сном, помножте швидкість обміну на 1,7, якщо ведете активний спосіб життя, 3-4 рази на тиждень займаєтеся спортом, помножте основну швидкість обміну на 2.

Якщо ваша вага перевищує норму, спробуйте скористатися рекомендаціями німецьких дієтологів.
• Ніколи не відмовляйтеся від сніданку: він збуджує систему обміну речовин і сприяє «спалюванню» жирів.
• Перед їдою випийте склянку соку — краще томатного.
• Збираючись у гості, надягніть вузьке вбрання — воно порятує від спокуси покуштувати всі запропоновані господинею страви.
• Поївши, не засиджуйтеся за столом. Танці або невелика прогулянка «з’їдять» жиру на 20 відсотків більше, ніж передобідня дорога в гості.
• Увечері можете поласувати шматочком м’яса. Амінокислоти, що містяться в ньому, під час сну активізують гормони, які «спалюють» жир.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: