СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 11
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 11
ВСІ НОМЕРИ CITY LiFE
???????:
N4(11) Травень 2005     ???? ??????: ARS LONGA, VITA DREVIS
??? ? ???????
CITY FASHION
ЛIТО-2005 буде трIшки нечупарним

Насправді передбачити моду наступного сезону доволі легко. Треба тільки бути уважними. Особливо на часі враз стає те, що колись було актуальним, але вже призабулося. Зазвичай усі починають вбиратися в те, на що торік відважувалися тільки сміливці. Тож залишається лише уважно придивлятись і ретельно запам’ятовувати. А можна просто сходити в дорогі магазини на початку сезону — і все стане зрозумілим.

MIX
Всі — на «Таврійські Ігри

«Стань мобільним!», «Весь час у русі!» — головні принципи XIV Міжнародного фестивалю «Таврійські Ігри», який відбудеться 1, 2, 3 травня цього року в місті Каховка. Глядачі зустрінуться з групами «Океан Ельзи», «Скрябін», «Грін Грей», «Тартак», «ТНМК», Mad Heads XL, «Таліта Кум», «Алібі», XS, D.Lemma (Україна), «Уматурман» (Росія), BWO (Швеція); із Русланою, Ані Лорак, Наталею Могилевською, Альоною Вінницькою, Марією Бурмакою, російською співачкою Валерією та CC Catch з Німеччини, а також Олександром Пономарьовим та проектом «Шанс».

  Туве Янсон: «Країна Мумі-тролів»
  Пекінська кіностудія їде у Косів
  «Подорож за імлисті гори»
  Життя у материнському лоні
CITY RELIGION
Храм Всіх Святих землі Волинської

Християнську віру на українську землю приніс святий апостол Андрій Первозванний — говорить стародавнє передання, записане ще в Іпатіївському літописі. Проходячи з проповіддю Євангелія Скіфію, він дійшов до Дніпровських гір, де пізніше постало місто Київ, благословив ці гори і провістив, що на них засяє благодать Божа, постане велике місто й побудовано буде багато церков. Християнське сім’я, посіяне святим апостолом Андрієм, дало щедрі плоди. Його справу продовжили святі рівноапостольні Кирило та Мефодій, які переклали богослужбові книги на церковнослов’янську мову (вони побували з проповіддю і на Волині). З ласки Божої на українську землю зійшла благодать Божа.

CITY TRADITION
Восьме чудо світу

Подумати тільки: Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського та його філія — Музей писанки — занесені до Королівської енциклопедії Великої Британії як місце зібрання шедеврів світового мистецтва! Французи першими назвали його міжнародним. Власне, директор цього Музею заслужений працівник культури, член національної Спілки народних майстрів України Ярослава Ткачук і відкриє нам таємницю яйця — зародка життя на землі

CITY MEETING
Павло Гудімов:«СУМУЮ ЗА ЛЬВІВСЬКИМ ТЕМПОМ ЖИТТЯ»

Гітарист «Океану Ельзи» Павло Гудімов першим з учасників гурту спромігся випустити сольний альбом, а навздогін ще й побив світовий рекорд: за 3 години 28 хвилин зняв, змонтував і тут же показав у прямому ефірі телеканалу М1 відеокліп на власну пісню «Коротка розмова». Представники Книги рекордів Гіннеса, що контролювали хронометраж усього процесу, вручили музиканту офіційний диплом. Таким чином Павло Гудімов став першим українцем, до того ж львів’янином, хто став рекордсменом у царині темпо-культури. І тим не менше, в реальному житті наш герой цінує й поміркованіші речі…

???? ??????
ARS LONGA, VITA DREVIS

Ars longa, vita brevis (мистецтво вічне, життя — коротке). Ніхто не стане цього спростовувати. Очевидно, що випускник Віденської академії мистецтв чех Кароль Ауер був вірний своєму художницькому покликанню до кінця. У 30-х роках позаминулого століття він приїхав працювати до Львова на запрошення власника друкарні Піллеєра. І створив літографії про життя цього міста, за якими можна здійснити художню реконструкцію часточок назавжди втраченого світу. Чи не для вічності автор «вихопив» із минулого будинки, постаті, образи людей? Сьогодні можемо судити, наскільки змінилося місто з часів Кароля Ауера.

CITY ЗУСТРІЧ
Євген Безніско: «Люблю людей, котрі дивують»

Чому сьогодні нашим героєм є саме львівський художник Євген Безніско? Тому що в травні цього року — 90-ліття легендарної битви українського січового стрілецтва з російськими царськими військами на горі Маківка в Сколівських Карпатах, під час якої царська армія (попри те, що в бою було вбито п’ятдесят молодих січовиків) уперше за багато десятиліть отримала «по носі» від українців. Євген Безніско разом із сином Яремою Безніском та архітектором Василем Каменщиком є авторами відкритого на Маківці пам’ятного меморіалу.

CITY ФЕСТИВАЛЬ
Весна розмовляє французькою

Яке жіноче серце не стискається при слові Франція? Якій жінці, особливо навесні, знову не хочеться в Париж — місто вічного свята мистецтва і кохання? І щоби наші мрії не залишали нам сумні зітхання нездійсненності, Франція зробила нам коштовний подарунок — подарувала свою весну.

CITY TRAVEL
Venezia

На півночі вершини Альп торкаються хмар, а на півдні море зливається з синім небом. Ми йдемо рівниною, яка поступово понижується у південному напрямку, в бік великої затоки Адріатичного моря. Через деякий час в’їжджаємо на довгий автомобільний міст, який прокладений прямо по морю, паралельно тягнеться залізничний міст. Попереду, здається, прямо з морських глибин, виростає стародавнє місто з білими палацами, розташоване на островах.

ГІСТЬ НОМЕРА
Анатолій Дяченко:«Я пережив два безумних кохання»

Він, так би мовити, «важковаговик» у своєму амплуа. Завжди розкрилений і усміхнений. Наче народжений виключно для того, щоб пізнати таїнство акторської праці. І одне з його творчих призначень — веселити наші душі щирим дотепним словом. Насправді ж Анатолій Дяченко володіє майже універсальним обдаруванням. Адже глядач його знає як популярного телеведучого та успішного кіноактора. Він не схожий ні на кого, і ніхто не схожий на нього.

CITY ГУРТ
«Los Dinamos» під соусом CHILI

"Справді, ми багато експериментуємо з музикою — останнім часом у ній з’явились елементи диско, диско-фанку, латино-джазу (до нього відсилає й назва гурту). Взагалі кажуть, що ми граємо у стилі «ска». Можна відчути, що на створення наших пісень має вплив творчість музикантів «Red Hot Chili Peppers» та деяких інших груп. Гурт організовано 1996 року. На той час його склад був стандартний: гітара, бас-гітара, барабани та вокал. Проте приходили нові музиканти, які вносили щось своє у звучання колективу. Нині у «Los Dinamos» грає вісім чоловік: Діма Яремчук (гітара), Ігор Приходько (бас), барабанщик Вова, трубачі — Сева та Руслан Кравчук. На тромбоні грає Леонід Юхневич, на саксофоні — Богдан Кравчук. Ваш покірний слуга «надиктовує» слова під музику. Часом до нас приєднується і допомагає сесійний музикант Іван Бескід..."

CITY STAR
Фагот. ТНМК

Фагот: "Без амбіцій далеко не заїдеш. У будь-якому випадку потрібно переконувати, що ти кращий за всіх. Зрозуміло, що з плином часу ти набираєшся мудрості та починаєш цінувати усіх, хто вже чогось досягнув. Зрештою, намагаєшся більш тверезо оцінити свою діяльність. Власне, найгеніальніший музикант повинен бути не просто амбіційним, а й правильно користуватися шоу-бізнесовими ходами."

CITY ЗДОРОВ`Я
Небезпека святкового столу

Весняне тепло — це вже привід для кількаденних (з вечора п’ятниці й аж до ранку понеділка) заміських пікніків. На лісових галявинах, на березі річки... Тож у господарок з’являються нові приємні клопоти: запастися продуктами, а краще — прихопити із собою готові страви. Словом, «чаклують» вони над вишуканостями заздалегідь, у переддень будь-якого «заходу». А потім довго «згодовують» своїм рідним усе щедро приготоване «про запас» за принципом: залишки солодкі. Чи завжди солодкі? І що необхідно знати, щоб «свято живота» не перетворилося на привід для візиту до лікаря, а потім і тривале лікування? А якщо це лихо й обмине, то як поводитись, аби потім не довелося посилено худнути? На ці та інші запитання відповідає один із провідних українських дієтологів — завідувач відділу дієтології та клінічних досліджень медико-профілактичних засобів Інституту екогігієни та токсикології імені Медведя, доктор медичних наук Петро Карпенко.

2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: