CITY LiFE - інформаційний журнал твого міста

 СІТІ ЛАЙФ iнформаційний журнал
CITY LIFE iнформаційний журнал
CITY LIFE Номер 10
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Гороскоп
CITY LIFE ????? 10
???????
???? ??????
Поліна Сікорська:«Головне — не хвилюватися, а хвилювати...»
Поліна Сікорська - обличчя CITY LiFE
CITY ART
«Зіркові» перевтілення
«Знаменитості у фотопроектах» у Львові
Хрестоматія мистецтва
«Мистецтво Львова другої половини ХХ століття»
Гобелени Біласа
Гобелени Михайла Біласа...
«Люкс-тусовка»
«Люкс-тусовка» у Луцьку
MIX
«Мистецьке розмаїття шкіри»
«Мистецьке розмаїття шкіри» у Луцьку
«П’ятерня» у «Крайній хаті»
Незабаром.. «Повернення в Едем».
CITY ГУРТ
«Ґринджоли» братимуть» Європу
Зелені й веселі...
CITY EXPERT
Євробачення: Києвський крок
..телебачення — це наркотик..
CITY STAR
Ані Лорак: Жіноче Я
CITY THEATRE
Львівська опера
В гостях у CITY LiFE
SHOW MAN
МОЛЬФАР
В гостях у CITY LiFE Мирон Блощичак.
STORY
Це забуття не для вічності
У березні 110 років тому відійшов у вічність «скандальний» Мазох
CITY ADVICE
НЕ ЩАСТИТЬ? БОРІТЬСЯ…
Наше життя — в наших руках.
ТОЧКА ЗОРУ
Міністр слова
Українське телебачення сьогодні це...
LVIV PARTY
Свобода вибору розваг
Річниця «Мі 100»
CITY SPORT
Stipe Pletikosa
В гостях у CITY LiFE - Стіпе Плетикоса
EXTRIM
Краще гір можуть бути… лиш гори
Вертикальна межа Ігоря Карабіна
CITY РЕЛІКВІЯ
Штірліц… і його «Мерседес»
Володимир Крачунов і його бенцик
CITY HEALTH
Знімаємо весняну слабкість
Будьте здорові!
???? ??? CITY
???????:
N3(10) Квітень 2005     ???? ??????: CITY SHANS
??? ? ???????
CITY ADVICE
НЕ ЩАСТИТЬ? БОРІТЬСЯ…

   Ви звертали увагу, що якщо людина чогось боїться — то саме це з нею і трапиться? Наприклад, узяти стосунки між людьми. Як тільки ви починаєте переживати й боятися, що взаємини зіпсуються, вони обов’язково псуються. Адже з моменту переживання ви не несете в собі радості, спокою, любові — того, що приваблювало вашого друга, партнера, а випромінюєте страх, хвилювання. І це відчувається у ваших фразах, учинках, і в результаті у відповідь на ваш стан відбуваються події, яких ви якраз і боялись. А потім ви «ламаєте» голову над тим, що ж сталося? Чому?.. І вам не спадає на думку, що просто змінився ваш стан, змінилися ви, тому й одержали відповідно до того, що випромінювали.

   Часто буває, що, спілкуючись із кимось, ви хочете якось по-особливому виглядати, справити враження або чогось домогтися — й у відповідь одержуєте від людини реакцію, на яку аж ніяк не очікували. Це відбувається тому, що людина реагує не на вашу маску, а на ваш стан, бо відчуває його. Причому це відбувається, як правило, неусвідомлено. Просто в людини виникає щодо вас певне відчуття, і вона відповідно реагує. Часто це може бути відчуття роздратування через невідповідність між тим, що людина бачить, і тим, що відчуває. Тому важливо бути цільними і впевненими у собі. Цільними — це значить бути собою, не намагатися щось  зображувати, коли відчуваєте зовсім інше, не боятися виявити себе, не комплексувати з приводу якихось своїх рис. Уявіть, наприклад, якби ви назвали деякі частини автомобіля хорошими, а інші деталі — поганими, шкідливими. Зміг би він без них пересуватись? Крім того, тут має місце страх, адже «погані» риси ви приховуєте від інших і боїтесь, що хтось про них здогадається. Звідки в цьому випадку візьмуться спокій, упевненість у собі й мир у душі? Більше того, на боротьбу із собою витрачається колосальна кількість енергії, а потім вам не вистачає її для реалізації планів або навіть для того, щоб просто бути здоровими.
   Все, що у вас є, — це ваша унікальність. І якщо комусь щось у вас не подобається — це його проблема, а не ваша. Адже в кожної людини є свої уявлення про ідеал, про те, як «треба» і як «не треба», тож не можна підлаштуватися під кожного. Головне — самому прийняти себе з усіма недоліками й перевагами, тим більше, що це речі відносні.
   Зверніть увагу: якщо ви спокійні, щасливі, впевнені у собі — хоч куди б ви пішли, чим би зайнялися, все виходить легко й без проблем. Якщо ж чимось засмучені, погано почуваєтеся, весь світ бачите в «чорних» фарбах, то відповідно нічого й не ладиться. Тому що від вашого стану залежить усе.
Крім того, невпевненість не дає можливості виявити себе. Якщо ви невпевнені в собі, як же тоді можуть бути впевненими у вас інші, і якщо ви не любите себе — як вас можуть любити інші? Один древній філософ сказав: «Людина є те, що вона про себе думає». І навіть якщо у вас є сотні позитивних якостей, ви не зможете виявити їх, якщо не цінуєте себе, сумніваєтеся в собі.
   Отже, причина нашої «везучості», задоволеності та «щасливості» — в наших установках, у нашому стані, у нашому ставленні до світу, до людей, до себе. Залежно від цього люди діляться на переможців і невдах.
З перших місяців життя дитину вчать не тільки тому, що робити, а й також що бачити, думати, відчувати. Й, окрім усього цього, їй також говорять, ким бути — переможцем чи невдахою.
Інструкція для невдахи звучить приблизно так: «Якщо тобі не вдасться відразу ж, спробуй знову і знову, а якщо ти програєш — нічого страшного, тому що ти ж не можеш перемогти всіх». (Тобто немає орієнтації на успіх, іде орієнтація на невдачу.)
   Інструкція для переможця звучить так: «Навіщо взагалі зазнавати поразки? Якщо ти програв, значить, ти погано грав. Так що давай ще раз, поки не навчишся робити це добре».
Невдахи звинувачують у своїх невдачах інших або обставини, випадок і т.д. Тому в їхньому житті нічого не міняється, невдачі трапляються знову й знову. А переможці завжди шукають причину невдач у собі. І працюють над собою.
   Переможець хоче чогось досягти і, зрештою, домагається свого. Важливо, що мету визначає він сам. Невдаха може іноді досягти більшого, ніж переможець, котрий ставить скромніші цілі, але при цьому невдаха незадоволений собою, життям.
   Переможці відчувають, що вони унікальні. В них немає потреби доводити свою неповторність, вони просто знають, що вони такі. Переможці незалежні. Вони не вважають себе кращими чи гіршими за когось. Вони просто інші. Тому переможці не намагаються відповідати нормам, вимогам оточуючих, так само й інших не намагаються переробити під свої стандарти.
Переможці не страждають із приводу своїх недоліків, замість цього вони думають, як краще використати свої достоїнства, щоб досягти мети. Тому в них немає поганих рис: усі якості — це їхнє надбання. Потрібно тільки знати, коли задіяти ту чи іншу рису.
   Переможці можуть дозволити собі чогось не бачити, не знати, і це не принижує їх у власних очах. Якщо вони чогось не вміють — це не знижує їхньої самооцінки.
   Якщо переможцям щось не подобається в їхньому житті, вони міняють це, тому що вони самі будують своє життя, не дозволяють йому протікати, як прийдеться, на відміну від невдах.
   Переможці можуть помилятися, зазнавати поразок, можуть втратити все, крім самоповаги й упевненості в собі. Їхній девіз: «Можна втратити все, але можна, доклавши відповідних зусиль, і все відновити».
   Невдахи живуть очікуванням майбутнього або спогадами про минуле, а не сьогоднішнім днем. Тих, які живуть у майбутньому, можна розділити на два типи. Перші чекають від майбутнього порятунку від своїх проблем, причому сподіваються, що це відбудеться саме собою, без зусиль із їхнього боку. Вони вважають, що потрібно тільки зачекати, потерпіти. Так вони перечікують усе життя, але не живуть. Їхні фрази часто починаються зі слова «коли» («Коли діти виростуть…», «Коли з’являться гроші...»).
   Другі — ті, котрим майбутнє здається похмурим. Вони не сподіваються на нього, чекають його зі страхом. Адже від майбутнього не можна сховатися, воно невідворотно настане, тому нічого робити не треба й не можна. Їхні фрази починаються зі слів «а що, якщо...» («Якщо я занедужаю…», «Якщо не вистачить грошей...»).
Невдахи завжди в усьому сумніваються, навіть у своєму праві на життя, у праві бути коханими. Вони залежать від думки інших людей, стурбовані тим, що про них подумають оточуючі, тому намагаються відповідати очікуванням інших. Вони не довіряють власній думці.
   Переможців і невдах можна розрізнити за фразами. Переможець каже щось типу: «Я помилився, але більше цього не трапиться» або «Тепер я знаю, як зробити це правильно».
   Невдаха ж каже: «Якби тільки...», «Мені потрібно було...» або «Так, але...».
   Існують також «не-переможці». Вони завзято працюють не в надії перемогти, а у сподіванні залишитися при своєму. Вони кажуть: «Принаймні я не...» або «Потрібно сказати спасибі, що хоча б...».
   Найкращий спосіб відрізнити невдаху від переможця такий: переможець — це людина, котра знає, що вона буде робити, якщо програє, але не говорить про це; невдаха — це той, хто не знає, що він буде робити, якщо програє, але говорить про те, що він буде робити, якщо виграє.
   У кожної людини до 5-6 років уже сформовано, буде вона переможцем чи невдахою. Якщо не втрутиться яка-небудь рішуча сила, людина так і залишиться невдахою.
   Є три такі сили:
1. Великі масові події: стихійні лиха, війни, голод, гноблення, епідемії й т.д.
2. Психотерапія, різні психотренінги (тобто системи спеціальної психологічної роботи).
3. Рішення самої людини. Але не думайте, що для цього достатньо, наприклад, носити підкову в лівій кишені або, у випадку невдачі, плюнути через ліве плече на найближчого перехожого. Засоби ж типу конопель, опіуму й т.д., звичайно, допомагають досягти щастя й везіння, але ненадовго, ефект дуже нестійкий. Насправді ж для того, щоб стати переможцем, потрібні велике бажання, терпіння й систематична робота. Але повірте: це того варте.

?? ???? ?? ????? ?????????? ?? ????? ??? ????? ??? ?????
2007
N(34)Червень
N(33)Травень
N(32)Квітень
N(31)Березень
N(30)Лютий
N(29)Січень
2006
N(28)Грудень
N(27)Листопад
N(26)Вересень
N(25)Серпень
N(24)Липень
N(23)Червень
N(22)Травень
N(21)Квітень
N(20)Березень
N(19)Лютий
N(18)Січень
2005
N(17)Грудень
N(16)Листопад
N(15)Жовтень
N(14)Вересень
N(13)Липень
N(12)Червень
N(11)Травень
N(10)Квітень
N(9)Березень
N(8)Лютий
2004
N(7)Грудень
N(6)Листопад
N(5)Жовтень
N(4)Вересень
N(3)Серпень
N(2)Липень
N(1)Червень


Реклама:


Луцьк, вул Рівненська 76а
+38(0332) 78-49-49

artvist-liberty@yandex.ru
Про журнал Архів Рекламодавцям Передплата Представництва Контакт Форум Гороскоп
© ТОВ "КРЕАТИВ ПЛЮС".
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали, а також художнє оформлення
належать редакції журналу "CITY LiFE"
Передрук та відтворення інформації допускається лише з письмового дозволу редакції


   
Реклама: